HIRDETÉS
2014. december 19. - Viola
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. december 19. - Viola
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztKarácsony 2014

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (925 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
Nika36 2014-12-16 20:03:20 Válasz erre

Sziasztok

Pécsen élő,36 éves Nő vagyok,szívesen barátkoznék,hasonló korú emberkével,aki szintén barát hiányban szendved,de nyitotott új barátság iránt,és szeret kimozdulni,sétálni,kirándulni,színházba moziba menni..

Nem keresek társat,csak barátnőt,barátokat!

Ha valaki szeretne Pécsen vagy környékén barákozni írjon ! :)  kiralyabc1@gmail.com

Lemaradt az email.cím mellől az 1 es.Potoltam :)

Nika36 2014-12-14 21:10:36 Válasz erre

Sziasztok

Pécsen élő,36 éves Nő vagyok,szívesen barátkoznék,hasonló korú emberkével,aki szintén barát hiányban szendved,de nyitotott új barátság iránt,és szeret kimozdulni,sétálni,kirándulni,színházba moziba menni..

Nem keresek társat,csak barátnőt,barátokat!

Ha valaki szeretne Pécsen vagy környékén barákozni írjon ! :)  kiralyabc@gmail.com

lime12 2014-09-09 17:25:01 Válasz erre

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, Budapesten élek és keresem az igaz barátnőmet, akivel jókat tudunk beszélgetni, mindenféle programot szervezni és kölcsönös a bizalom a másik iránt. Nem vagyok túl bulizós, jobban szeretem a szabadban történő programokat. Szeretek sétálni, túrázni és szeretem az ezotériát. Nem hajszolom a márkát, a trendet, a lényeg a belső.Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, de emellett szeretnék egy intelligens, komoly felfogású barátnőt, akivel mindent megoszthatok és mindenben számíthatunk egymásra.

Ha úgy gondolod szimpatikus vagyok számodra írj üzenetet! Nagyon sok szeretettel várom!

E-mail: rika00@freemail.hu

lime12 2014-09-09 17:12:23 Válasz erre

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, Budapesten élek és keresem az igaz barátnőmet, akivel jókat tudunk beszélgetni, mindenféle programot szervezni és kölcsönös a bizalom a másik iránt. Nem vagyok túl bulizós, jobban szeretem a szabadban történő programokat. Szeretek sétálni, túrázni és szeretem az ezotériát. Nem hajszolom a márkát, a trendet, a lényeg a belső.Több, mint 2 éve párkapcsolatban élek, de emellett szeretnék egy intelligens, komoly felfogású barátnőt, akivel mindent megoszthatok és mindenben számíthatunk egymásra.

Ha úgy gondolod szimpatikus vagyok számodra írj üzenetet! Nagyon sok szeretettel várom!

E-mail: rika00@freemail.hu

napsugar2828 2014-08-15 00:56:42 Válasz erre

Sziasztok!

Budapesten keresek új optimista  barátnőket 59 évesen, elváltan,  mert a régiek vagy "elkoptak", vagy másfelé vetette az idő.

Csajos beszélgetéshez, mozi  színház, nagy sétákhoz, receptcserékhez, stb. Érdekel az ezotéria is.

napsugar2828@citromail.hu

zsuka1990 2014-07-28 16:00:05 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

2014. 07. 28

zsuka1990 2014-07-27 19:14:53 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

Vandrea1974 2014-07-09 09:43:00 Válasz erre

Szia Szofi !

írtam neked, de nem válaszoltál, nem kaptad meg esetleg?

Üdv

A.

Előzmény: töfike - 2014-07-06 14:09:19
long51 2014-07-06 17:33:45 Válasz erre

Én is dunaújvárosi vagyok, 51 éves. Te hány éves vagy ?

Előzmény: long51 - 2014-07-05 11:30:56
töfike 2014-07-06 14:09:19 Válasz erre

Szia Andi! Én meg 44 éves leszek de nekem sincs barátnőm bár elég sokat dolgozom de néha jó lenne valakivel beülni beszélgetni ha gondolod várom a válaszod a karicsszofia@citromail.hu-ra.

Szofi

Előzmény: Vandrea1974 - 2014-07-06 09:39:12
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az idei tél elmaradhatatlan kelléke: a harisnyanadrág

Az idei tél elmaradhatatlan kelléke: a harisnyanadrág

Az elegáns megjelenés minden esetben rendkívül fontos, és egy jól megválasztott harisnya tökéletes kiegészítő lehet hidegben és melegben egyaránt. Ha szeretnéd elkerülni a megfázást, vagy egyszerűen csak szeretnél kitűnni a tömegből, viselj egy dögös harisnyát! Megmutatjuk, mely darabokat érdemes beszerezned még idén.

Tovább »
A pénteki nap angyali üzenete

A pénteki nap angyali üzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Jeladás ez arról, hogy rövidesen megtalálsz valamit, amit nagy becsben tartasz, például életed értelmét vagy egy elvesztett tárgyat."

Tovább »
Pénteki csillagjóslat

Pénteki csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
EZO TV

Hirdetés

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka