HIRDETÉS
2014. augusztus 01. - Boglárka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. augusztus 01. - Boglárka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (920 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

2014. 07. 28

zsuka1990 2014-07-27 19:14:53 Válasz erre

Sziasztok! 

24 éves, Budapesten élő, közvetlen, kedves lány barátnőket keres. :) Mióta felköltöztem Pestre a barátnők kikoptak mellőlem, ezért is írok ide, hogy próbáljak némiképp változtatni ezen. :) Párommal élek Budapesten illetve egy cicával :) Jó lenne csajos programokat szervezni mint egymásnak befonjuk a haját, sminkelgetünk.... jó jó csak vicceltem :D :D :D Mindenesetre beülni valamerre, vagy elmenni múzeumba, vásárolgatni együtt, jó kis mozi vagy bmi ami a csajos progaromba befér :)

Ha úgy gondolod h értelmesnek tartasz akkor írj bátran :)

Sajnos mostanában sokat dolgozom ezért lehet h kevesebb időm jut majd pontosan válaszolni az esetleges megkeresésekre de igyekszem eleget tenni majd neki :)

Köszi h olvastad! :)

zsu

repulomacska90@gmail.com (ide tudtok írni)

Ui.: Kizárólag barátkozás céljából, semmi egyéb más kapcsolat! 

Vandrea1974 2014-07-09 09:43:00 Válasz erre

Szia Szofi !

írtam neked, de nem válaszoltál, nem kaptad meg esetleg?

Üdv

A.

Előzmény: töfike - 2014-07-06 14:09:19
long51 2014-07-06 17:33:45 Válasz erre

Én is dunaújvárosi vagyok, 51 éves. Te hány éves vagy ?

Előzmény: long51 - 2014-07-05 11:30:56
töfike 2014-07-06 14:09:19 Válasz erre

Szia Andi! Én meg 44 éves leszek de nekem sincs barátnőm bár elég sokat dolgozom de néha jó lenne valakivel beülni beszélgetni ha gondolod várom a válaszod a karicsszofia@citromail.hu-ra.

Szofi

Előzmény: Vandrea1974 - 2014-07-06 09:39:12
Vandrea1974 2014-07-06 10:00:08 Válasz erre

Sziasztok!

Budapestről keresgélek újabb bartánosnékat közel a negyvenhez (jaaj), mert sajnos a régiek elkoptak egy  kicsit. Aktív szabadidős programokhoz, csajos kiülős beszélegtéshez, normális programok eltöltését keresnék jófej csajokat, akik szeretnek kimozdulni alkalmanként a megszokott környezetükből. Sajnos 30-on túl nehéz újból "építkezni", de ha van igényed erre akkor írj... vasicsek@invitel.hu címemre

Üdv

Andrea

Vandrea1974 2014-07-06 09:39:12 Válasz erre

Szia !

hát én év végén leszek negyven :-(, de nem érdekel. Budapestről keresgélek én is újabb barátosnékat, a régiek már elkoptam vagy másfelé vetette őket az idő....

Szeretek mászkálni, kiülős helyeken beszélgetni, no meg aktívan tölteni a szabadidőmet. Igaz van egy hat éves fiam, de jó néha elszakadni tőle, meg a  családi dolgoktól...

Üdv

Andrea

Előzmény: Lujzika37 - 2014-05-01 18:26:46
long51 2014-07-05 11:30:56 Válasz erre

Szia ! Én is hasonló érdeklődésü  vagyok, szeretem a természetet, imádok kerékpározni, túrázni. Nem tudom Te merre laksz. Én dunaújvárosi lakos vagyok.

Előzmény: khiszta - 2014-03-11 18:46:58
long51 2014-07-05 11:26:13 Válasz erre

Barátnőt keresek szabadidő eltöltésére, kiránduláshoz, kerékpározáshoz, dumcsizáshoz. Dunaújvárosban lakom.

zsóba 2014-07-05 08:32:59 Válasz erre

Sziasztok! Miskolcon élő 48 éves vagyok. Keresek barátnőket, akikkel jókat lehet beszélgetni programokat szervezni. Egyedül élek, gyerekem szárnyait bontogatja más városba.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Játszmák és sorsok...

Játszmák és sorsok...

Szinte mindannyian játszmákat játszunk az emberi kapcsolatokkal, hogy hatni tudjunk a másikra, hogy a hatalmunkban tarthassuk. Mert végül is mi egy játszmának a célja? A másik fölébe kerekedés, a fölény, ami már önmagában egy problematikus dolog, ha vallási vagy ezoterikus szemszögből nézzük.

Tovább »
Variációk cipőtárolásra

Variációk cipőtárolásra

Életünk során számos tárgyat, ruhadarabot, cipőt vásárolunk és tárolunk otthonunkban. Szekrényeink belső elrendezése, kialakítása lehetővé teszi, hogy mindennek legyen helye, ehhez különböző méretű és magasságú polcokat, fiókokat, akasztós részeket készíttetünk. Sok praktikus megoldás nagy segítséget ad az átlátható, rendezett tároláshoz.

Tovább »
Kufstein vára és Rózsa Sándor?

Kufstein vára és Rózsa Sándor?

Bizonyára mindenki ismeri a híres betyár, Rózsa Sándor kalandos történetét, aki végigfosztogatta hazánkat. Azt azonban kevesen tudják, hogy Kufstein várbörtönében is raboskodott, és cellája mára már turistalátványosságnak számít.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Judit Katalin Szilvia Zsolt Violetta éva 
Társkereső
jozsef jozsef István Lajos Réka