2016. szeptember 29. - Mihály
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. szeptember 29. - Mihály
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (983 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
nócijósnő 2016-09-21 14:08:36 Válasz erre

nócijósnő 2016-09-21 14:08:17 Válasz erre

Pillangó_88 2016-09-07 15:40:40 Válasz erre

Szia!

Jászberényben lakom, hamarosan töltöm a 28-at, és szintén szívesen barátkoznék.:)

Előzmény: mery87 - 2016-07-16 20:02:02
Évi1507 2016-08-23 16:36:49 Válasz erre

Sziasztok!

Budapesti 53 éves házasságban élő nő vagyok. Az élet úgy hozta, hogy barátnő nélkül maradtam.

Barátnőket keresek beszélgetéshez, sétához, tartalmas programokhoz, kiránduláshoz, utazáshoz.

Szeptembertől jógára járok, ha van kedved csatlakozz hozzám.

erdoseva255gmail.com

mery87 2016-07-16 20:02:02 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves Jászberényi lány vagyok, 1.5 éve költöztem ide Budapestről és itt nem nagyon ismerek még senkit.Szeretnék hasonló korú barátnőket találni akikkel lehet beszélgetni,elmenni csajos programokra,beülni valahova egy kávéra. Akinek lenne kedve beszélgetni,barátkozni írjon nyugodtan.

Destiny86 2016-07-15 16:42:35 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves budapesti lány vagyok, szeretnék barátnőket találni, akikkel lehet közös programokat szervezni. Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Symbol, Bad Girlz, Bob. Nyáron szeretem a Balatont, a Balaton Soundot, Sziget Fesztivált, szeretek kirándulni, olvasni, nyelvet tanulni, kiállításokra járni, bármi csak ne kelljen otthon ülni :)

k.monikusz@citromail.hu

progikuckó 2016-07-04 00:39:15 Válasz erre

Sziasztok !

Akinek van kedve,meghívnám egy chatre !

Lehet beszélgetni,ismerkedni ,barátkozni.

Férfiak-nők vegyesen vannak,egy jókedélyű társaság vagyunk.

Nézz be,ha van kedved;)

https://us21.chatzy.com/progicset

Előzmény: zumy - 2008-11-04 16:15:05
LackoMacko 2016-07-03 19:05:19 Válasz erre

sok sikert a kereséshez:)

szaffiyx 2016-06-23 18:55:39 Válasz erre

Sziasztok! 37 éves vagyok,hàzas.2 fiam van egy 16 es egy 8 éves,de mégis hiányzik egy jó barátnő.Évek óta nincs akivel csajos dolgokról,vagy bármivel kapcsolatba lehetne beszélgetnék.Aki volt ,sajnos azzal megszakadt a kapcsolatom még 20 eves koromba ő Pestre költözött.Régóta szeretnek valakivel megismerkedni aki a barátnőm lehetne, és bizhatok benne.Kora beli barátnőt szeretnék,aki pétfürdői vagy estleg közel lakik Pétfürdőhöz Veszprém negyében, akivel lehetne néha beszélgetni,és ha úgy gondoljuk találkozni néha.Én nem vagyok egy bulizós,pörgős típus,inkább a beülős beszélgetős,sétálgatós programokat kedvelem..Ha valamilyen téren magadra ismersz,és te is szeretnél egy megbízható barátnőt akkor keressük egymást!Email-em mert azt elfelejtettem ìrni elöbb:  szandrayx79@gmail.com

szaffiyx 2016-06-23 18:19:23 Válasz erre

Sziasztok! 37 éves vagyok,hàzas.2 fiam van egy 16 es egy 8 éves,de mégis hiányzik egy jó barátnő.Évek óta nincs akivel csajos dolgokról,vagy bármivel kapcsolatba lehetne beszélgetnék.Aki volt ,sajnos azzal megszakadt a kapcsolatom még 20 eves koromba ő Pestre költözött.Régóta szeretnek valakivel megismerkedni aki a barátnőm lehetne, és bizhatok benne.Kora beli barátnőt szeretnék,aki pétfürdői vagy estleg közel lakik Pétfürdőhöz Veszprém negyében, akivel lehetne néha beszélgetni,és ha úgy gondoljuk találkozni néha.Én nem vagyok egy bulizós,pörgős típus,inkább a beülős beszélgetős,sétálgatós programokat kedvelem..Ha valamilyen téren magadra ismersz,és te is szeretnél egy megbízható barátnőt akkor keressük egymást!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Fogyaszd naponta ezt a finom teát, és rendben lesz a vérkeringésed

Fogyaszd naponta ezt a finom teát, és rendben lesz a vérkeringésed

Egy rendkívül finom teát mutatunk, amiből jó, ha minden nap fogyasztasz, főként, ha vérkeringési problémáid vannak.

Tovább »
6 egyszerű lépés a "tiltott" gyönyörök eléréshez

6 egyszerű lépés a "tiltott" gyönyörök eléréshez

Hányszor ébredtél már felindultan, amiért álmodban pasikat megszégyenítő fenevad voltál az ágyban? Vagy megalázóan bántak veled és te mégis élvezted? Ne szégyelld, hogy szereted a durva erotikát. Gyere Te nőstényoroszlán és hagyd, hogy felszínre törjön belőled a nyers erő, megmutatjuk 6 lépésben, hogyan érd el azokat a bizonyos "tiltott" gyönyöröket!

Tovább »
Melyik barlang bejáratától rettegsz? - Titkokat árul el a személyiségedről

Melyik barlang bejáratától rettegsz? - Titkokat árul el a személyiségedről

“A barlang, melybe félsz belépni, azt a kincset rejti, amit keresel.” – Joseph Campbell. Amikor a legnagyobb félelmeiddel nézel szembe, sok mindenre rájössz önmagaddal és a jövőddel kapcsolatban. Azt szoktuk mondani, hogy válaszd ki azt a bejáratot, amely a legjobban tetszik, ám ezúttal arra buzdítunk, hogy válaszd ki azt, amelyiktől a legjobban félsz.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila