2015. július 03. - Kornél, Soma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. július 03. - Kornél, Soma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » barátnőket keresek! (942 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
zumy (Topikindító) 2008-11-04 16:15:05 Válasz erre
sziasztok! 23 éves vagyok, Bpen lakom. barátnőket keresek, akikkel lehet csajos témákról dumcsizni, közös programokat, bulikat szervezni. aki szintén barátnőhiányos írjon mailt! címem: fiona11@citromail.hu
Hedda30 2015-06-24 21:26:59 Válasz erre

Sziasztok!

Barátnős imerkedés céljából írok. 30 éves vagyok, Budapesten élek a párommal. A barátnők az évek alatt elkoptak, külföldre költöztek. Amiket szeret: strandolni, fagyizni, mozizni, néha bulizni, ha kedvem van akkor varrni, átalakítani ruhákat. Vagy csak sétáni egyet, nagyokat beszégetni.

Ha Te is hasonló cipőben jársz írj, mindenikenek válaszolok!

m.moncsa30@gmail.com

lujzi38 2015-06-21 08:40:14 Válasz erre
Meyer456 2015-06-12 22:28:05 Válasz erre

Sziasztok, Fejér megyében keresek baràtokat, baràtnőket. 39 éves nő vagyok. Hobbim a kertészkedés,utazàs,spirituàlis témàk, tànc...Sok minden érdekel. Olyanok jelentkezését vàrom akikkel gyakran tudok talàlkozni és idővel valódi baràtsàgot tudunk kialakítani.

Judit.28 2015-05-31 16:09:25 Válasz erre

Sziasztok!Judit vagyok és 27 éves!Fejér megyében élek!Barátnőket keresek csajos programmokhoz:shoppingolás,kirándulás,sétálás,szeretek még kávézni is!ha szeretnétek beszélgetni akkor itt az e-msil címem:judit041524@freemail.hu!

Judit.28 2015-05-31 16:05:18 Válasz erre

Szia!Judit vagyok!27 éves és Fejér megyében élek!Te merre?Szeretek kirándulni,sétálni,balcsit is!Strandot is nagyon szeretem!tudsz adni valami elérhetőség?e-mail cím?persze ga nem vagyok tolakodó!Várom válaszodat!

Előzmény: Napfény67 - 2015-03-17 21:03:05
peppita 2015-05-28 14:13:23 Válasz erre

55-60 körüli barátnőket keresek értelmes beszélgetésekre, programokra (séta, színház, kirándulás, utazás). Ha te is úgy érzed, hogy egyedül maradtál, és hiányoznak életedből megbízható, kellemes barátok, akkor írj, és meglátjuk! peppita@citromail.hu

Zsu0204 2015-05-18 22:26:01 Válasz erre

Szia!

Én is 21 éves, egyetmista lány vagyok Debrecenben. :) Hasonló problémákkal, és tulajdonságokkal :D Ha aktuális még, itt az e-mail címem :) varzsu1994@gmail.com 

Előzmény: dalmiiii - 2015-01-08 20:43:33
tavaszorgona 2015-04-23 18:43:53 Válasz erre

Kedves Margaretta!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy elvált vagyok én is, úgyhogy barátnő mellett keresem a házastársamat is. Csak azért írtam le, hogy nem kell félreérteni levelezhetünk nyugodtan. Írhatnál pár sort magadról, munkádról az e-mail címemre. Aztán majd én is írok magamról.

Üdv: Évi

Előzmény: margareta02 - 2015-03-08 16:37:06
tavaszorgona 2015-04-22 18:47:30 Válasz erre

Kedves Margareta!

Engemet Évinek hívnak. 36 éves vagyok. Én is egy ilyen barátnőt keresek, akivel el lehetne beszélgetni erről-arról, és még a problémákról is lehetne beszélgetni, és akivel el lehetne menni, színházba, moziba, kirándulni, úszni. Én is sokmindenből kimaradtam. Szeretnék eleinte levelezni veled, aztán majd később találkozhatnánk is.

Megadhatnád az e-mail címedet. Arra írnék munkámról, és még magamról, és küldenék fényképet is magamról.

Az e-mail címem: tavaszorgona0@gmail.com. (tavaszorgona után nulla van) Te is küldhetnél majd magadról képet Várom a leveledet.

Üdv: Évi

Előzmény: margareta02 - 2015-03-08 16:37:06
Destiny86 2015-03-31 21:18:16 Válasz erre

Sziasztok!

Kedves, megbízható és jófej lányokat keresek csajos programokhoz :) Nagyon szeretek bulizni, kedvenc helyeim a Bad Girlz, Symbol, Bob, nyáron a Balaton :) Imádok nyaralni, utazi, nyelvet tanulni, főzni, sütni, ha valaki hasonló típust keres írjon bátran :)

k.monikusz@citromail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Nőiesebb idomokat szeretnél? - Öltözködéssel elérheted

Nőiesebb idomokat szeretnél? - Öltözködéssel elérheted

Vannak nők, akik nem a nemkívánatos párnácskáik miatt aggódnak, hanem amiatt, hogy túl fiús, túl vékony az alkatuk. Ilyenformán szeretnének dúsabb kebleket, gömbölydedebb csípőt. Természetesen az öltözékkel ők is csalhatnak, megmutatjuk, hogyan.

Tovább »
A pénteki nap angyalüzenete

A pénteki nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Tölts időt egyedül a természetben vágyaidon és elképzeléseiden meditálva. Kérd meg az angyalokat, hogy segítsenek neked egy pozitív életszemlélet kialakításában."

Tovább »
Pénteki csillagjóslat

Pénteki csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi díszek S.K

Adunk néhány ötletet, ha szeretnéd a karácsonyfádat igazán különlegessé és egyedivé varázsolni.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Csapocska Mónika

Érzelmi Felszabadítás terapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Csapocska Mónika

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011