HIRDETÉS
2014. október 23. - Gyöngyi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. október 23. - Gyöngyi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaszépségverseny (7168 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
szintuska (Topikindító) 2009-05-21 21:36:26 Válasz erre

scoobidoos törcsik, nagyon cuki:

http://www.paplanplaza.hu/index.php?page=detail&kategoria=gyermek_vilag&item_id=47

Dexter071 2011-01-22 14:55:37 Válasz erre

Egy munka ahol garantáltan nincs szükséged semmi kezdeti tőkére!!! Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést? Tanulsz vagy kismama vagy és jól jönne egy kis pénz, akkor ez a te munkád!!! Napi 3-4 óra munkával hetente kereshetsz 75-1000$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van szükséged? Internet elérésre, számítógépre, minimális számítógépes ismeretre, a többi már csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan. Nem MLM! Bővebb információért küldj egy e-mailt a következő címre: eszter198503@hotmail.com

Crouch 2011-01-14 17:43:23 Válasz erre

Nezzetek meg ezt a jo online jatekot :) Erdemes kiprobalni :)

http://sziszy14.mybrute.com/

urbanics 2010-11-05 06:11:25 Válasz erre

Én szavaztam rátok!Édik vagytok!

Előzmény: spot5 - 2010-02-16 12:00:30
koliviki 2010-10-22 11:08:01 Válasz erre

Sziasztok!!!

Én még csak ma regisztráltam erre az oldalra,de sajnos nem találom hogyan hova tudnék regisztrálni,hogy az én kislányom is részt vehessen a szépségversenyen!Tudnátok nekem segíteni?

Előzmény: szintuska - 2009-05-21 21:36:26
vkw0511 2010-05-14 12:05:01 Válasz erre

5213.                  Halihó:)

Gondoltam, írok ide is, mert valami nagyon nagyon jó dolgot láttam az egyik oviban, és mindenképp szeretném, ha minél többen tudnának róla...

Szóval a lényeg az, hogy belépek, unokaöcsikémnek puszi-puszi-jó legyél- és elrohan mellettem egy csapat gyerek fényvisszaverő (kpm-es:D) mellényben. Mondom itt mi lesz???

Erre közölte az (unokaöcsém nyelvén) ovinéni, hogy kaptak egy elég elrettentő anyagot arról, hogy  aközlekedési balesetek áldozatainak nagy száma ovis, mert még ugye picik, vagy nem tudnak közlekedni rendesen stb. Beregisztráltak egy online programba (www.biztonsagosovoda.hu), aminek a keretében kapták a mellényeket, mert így a törpök jobban láthatóak, és kaptak még pluszban társasjátékot,kifestőket, amikkel észre sem veszik, és megtanulnak egy csomó mindent.

ja, és ugye nem kell mondani mennyire édik a mellényben?:D

Zituka96 2010-04-14 08:39:48 Válasz erre

Fölösleges, mert úgy is kifognak zárni:-)

anyuci83 2010-03-04 12:02:06 Válasz erre

Sziasztok.Ma regisztráltam és szeretném a pici lányomat benevezni a babaszépség versenyre de nem tudom hol kell.Segítsetek légyszives.Előre is köszönöm.

tn83 2010-02-27 01:14:22 Válasz erre

Bocs, rossz helyre reagáltam...

tn83 2010-02-27 01:12:24 Válasz erre

Szóltam a rendszergazdának is, de az utolsó hozzászolásomat nem méltatta válaszra.... Korrekt nagyon.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Üzen a szellemvilág - Ouija-tábla

Üzen a szellemvilág - Ouija-tábla

Hívják beszélő táblának vagy szellemtáblának, néhány helyen boszorkánytábla a neve. Angolszász elnevezése a quija vagy ouija. Arra használjuk, hogy kapcsolatba lépjünk a szellemekkel, vagy megjósoljuk segítségével a jövőt. A Ouija-tábla igen izgalmas tapasztalatokat nyújthat. Egyesek szerint kapu egy másik világba, és óva intenek a használatától.

Tovább »
Ősi szépségpraktikák

Ősi szépségpraktikák

A szépségápolás majdnem egyidős az emberiséggel. Már nagyon korán felfedezték, hogy milyen kencékkel, eszközökkel tehetik szebbé magukat a hölgyek. Ma már némelyik elég különösnek tűnik, de ezekre is szükség volt ahhoz, hogy fejlődhessen ez az iparág, és napjainkra a választék is nagyobb legyen.

Tovább »
Hátborzongató! Különös körülmények között elhunyt hírességek

Hátborzongató! Különös körülmények között elhunyt hírességek

Nagyon sok híresség halála körül maradtak nyitott kérdések, vagy olyan megmagyarázhatatlan dolgok övezték őket, amiket ép ésszel nehéz megmagyarázni. Ezekből gyűjtöttünk nektek most néhányat. Nem egyel már össze-esküvéselméletekben is találkozhattunk

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Csapocska Mónika

Érzelmi Felszabadítás terapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Csapocska Mónika

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka