HIRDETÉS
2014. augusztus 23. - Bence
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. augusztus 23. - Bence
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Idegen az ágyamban! (14 hsz.) Új hozzászólás
RaSu TündérAnya (Topikindító) 2009-08-18 22:10:13 Válasz erre
Kérész kedves!

A társkapcsolat egyenrangúságról szól, az általad felvázolt helyzet viszont nem épp ezt tükrözi...

Privát e-mail címemen megrendeléseket teljesítek, viszont a ***Tündér Portál***-ba írhatsz nyugodtan; www.rasu527.eoldal.hu

Ha viszont az e-mail címemre írsz, úgy kérlek, hogy írd meg születési év,hó,nap,óra,per,hely!
...és fogalmazz meg egy pár rövid, de lényegre törő kérdést, és tudasd velem kérlek csillagom, hogy itt az "Idegen az ágyamban" topikba írtál nekem...

Igen, sajnos az időnkénti döntéseink korrekcióra szorulnak, megnézzük, hogy mit is lehet itt, ebben az esetben tennünk... Mármint a Kozmikus TündérAnyák segítségével...

Adjon Isten Neked áldott, örömteli Életet csillagom...

Tündérörömöleléssel:
RaSu TündérAnya
Előzmény: kérész - 2009-08-29 20:48:22
kérész 2009-08-29 20:48:22 Válasz erre
Kedves RaSuTündéranya!
én nem értek már szinte semmit,olyan tanácstalan vagyok.
igen kemény dolgokon mentem már keresztül.
én próbáltam elfogadni eddigi társaimat,olyannak,amilyenek.Most itt nem részletezném életem történéseit.Nem akartam a saját képemre formálni egyiket sem.
Most is tolerálom párom gyengeségeit,ám ő igazából képtelen elfogadni adott dolgokat,kritikát gyakorol nem közös gyerekeim felett.Olykor beszél valamiről...aztán szöges ellentéte a megnyilvánulása.
Jól beletenyereltem a lekvárba.
Röviden úgy jellemezném,hogy a farkas kérte a malackát,csak a lábamat engedd be,aztán már az egész farkas bent volt.
E-mail-ben tudnánk beszélni?
Előzmény: RaSu TündérAnya - 2009-08-22 09:00:35
esőcsepp1955 2009-08-28 21:34:13 Válasz erre
Nyuszika!
Egyértelmű,hogy a párodhoz hozzátartozik a kutyusa, és most már te is, képzeld el, minden kapcsolat, újkapcsolat alkalmával a párod eltüntetné magamellől a szeretett kutyusát. Amikor választottál, hogy neked kell a párod, már akkor is tudtad gondolom, hogy kutyástól fog majd hozzád tartozni, tehát volt választási lehetőséged.
Olyan nincs szerintem, hogy egy kutyus csak azért csinálja amit csinál, mármint az ágy mellé, mert téged nem kedvel, ilyen nincs. De figyelj a jelzéseire, vidd le időben sétálni, figyeld lenntlétkor,hogy elvégezte-e a dolgát, stb. arról nem teszel említést a kuytusnak egy megváltozott, új környezetben kell élnie, vagy a régiben, mert az sem mindegy. Meglásd, ha megszokod az ő jelenlétét, és képes leszel a mindekori elfogadására, sok örömet fog számodra is szerezni, az ő feltételnélküli szeretetével.
Egyébként milyen kutyus, kistestű, és hány éves?
Neked más dolgod nincs vele, /persze azon túl, amikor odacsinál, ahova te nem szeretnéd:)/ szeresd őt, törődj vele, szánj rá figyelmet, s meglátod meg fog változni.
Üdv.
Nyuszika88 2009-08-27 19:01:39 Válasz erre
Kedves barátaim!
Ti mit tennétek ha a szeretett társsal együtt járna a kedves kis kutyikája vagy macskája ami után történetesen neked kell már takarítanod. Szerintem a párom kutyája finoman szóllva is rühell engem. Persze mikor valaki lát minket: Ő imád, csak épp mindig az ágy mellé piszkít.. de a kedves ragaszkodik hozzá...
RaSu TündérAnya 2009-08-22 09:00:35 Válasz erre
...sok ember követi el ezt a hibát: kőkemény, következetes, kitartó munkával megváltoztatja a másikat az ő saját elképzelése szerint... aztán, amikor ez sikerült, azonnal ki is szeret belőle, hiszen ő AZT az embert szerette meg, és azért, amilyen volt... Isten bölcs... pont azt az illetőt küldi Utunkba, aki akkor, ott, abban az élethelyzetben, szellemi szintünkön a lehető legigazabb társunk... és innen kezdődhet az építkezés... többé tenni egymást... erről szólnak Találkozásaink...

Áldott, örömteli Hetet kedves!
Előzmény: flavus - 2009-08-20 17:59:39
flavus 2009-08-20 17:59:39 Válasz erre
..ha szabad így fogalmaznom épp letisztulóban vagyok. egy utazásban önmagam, és sok új dolog megismerése felé. Tudom, hogy mindennek el fog jönni az ideje, és azt is tudom, hogy türelmesnek kell ehhez lennem. El kell érnünk egy szintet lelkileg, világnézetben, látásmódban ahhoz, hogy ki tudjunk nyílni egy másik ember felé, őszintén, szabadon, és szeretni tudjunk egy másik embert, azért ami, és nem azért, hogy olyan legyen amilyennek mi szeretnénk látni.
Előzmény: RaSu TündérAnya - 2009-08-20 13:18:37
LaGu 2009-08-20 13:23:38 Válasz erre
Kedves TündérAnya –nem Öreg Tündér, mert a tündérek kortalanok…
Talán rendhagyó, hogy egyessel kezdődő személyi szám tulajdonosként reagálok, de én is voltam magányos, végtelennek tűnő hónapokig. Elgondolkodtál már ezen a lényeget kifejező magyar szón, hogy „feleség”? Fele-ség. Mikor válik életed, a lelked nélkülözhetetlen felévé a társad? Nem, nem az anyakönyvvezető, és az oltár előtt. Nem lényeges egyik sem, hogy a szó igaz tartalommal teljék meg… annál sokkal többre van szükség. Igazán akkor tudod meg, ha elveszíted így, vagy úgy. Amikor túl vagy a sokkon, feleszmélsz és zavartan körülnézel, először önmagaddal találkozol. Ki is vagyok, mivé lettem? A választ akkor találod meg, ha keresel és találsz. Társat keresel… ez az eszmélő élni akarás startköve. A jövendő társad létezik, rád vár, már „csak” meg kell találnod… Szinglikkel tele az Internet, társkereső rovatokkal tele a padlás. Amikor megérint a szabadság édes szele, igyekszel kiélni az elfojtott vágyaidat, megvalósítani beteljesületlen terveidet. Ez szép és jó, de egyszer csak elfáradsz és haza akarsz menni, az otthonodra vágysz, de az üres és vigasztalan. Ha szerencsés vagy és keresésed közben megérint a szerelem, magad mellett akarod tudni a reménybeli társad. Na igen… itt kezdődik a kompromisszumok művészete. A már megszokott berögződéseid és a társad hasonló megszokásai. Két kiforrott egyéniség, két kemény kő csiszolódása, ami szikrázásokkal, csattogó zajjal jár. Az első éjszaka azonnal eldönti, lesz e folytatás. Ha boldogan ébredsz és gyengédséggel tölt el a melletted szuszogó lény, rövidesen kemény harccal indul a második menet. Minden megváltozott körülötted és akarod-e ezt a változást. Olyan ez mint a nyári zivatar, hangos égzengéssel, villámokkal, felhőszakadással, majd elül a vihar és szivárvány íve hívogat. Ha képes vagy megfogni a társad kezét és együtt mentek át a káprázatos ív alatt, révbe értél. Soha ne akard megváltoztatni a társad, ne add fel önmagad senkiért, de akarj változni… „csak táncolj, a zene megjön magától” (idézet Zorbától és a kedvesemtől). Két egyéniség szimbiózisa csodákra képes. Ha magadba olvasztod a másikat, abból nem lesz fele-ség, csak az egód lesz felfuvalkodottan nagyobb. Ha fejcsóválva, mosoly kíséretében szeded össze a párod zokniját, gatyáját, az rövidesen le fogja hajtani a wc fedelét, és ágyba viszi a reggeli kávédat –hogy a topic-indító szavakra utaljak… Ez a simogatásokkal csitított harc soha nem ér véget, de kellő szeretettel kiteljesedik a hiányzó feled. Nekünk sikerült, mégpedig a hatodik x körül… „nem az öregedés okozza a szerelem hiányát, hanem a szerelem hiánya okozza az öregedést” Röviden ennyi…
LaGu
Előzmény: RaSu TündérAnya - 2009-08-18 22:10:13
RaSu TündérAnya 2009-08-20 13:18:37 Válasz erre
...hi-hi... ez kacaj lenne... nem csak Te, sokunk így vagyunk ezzel... és mit szándékozol tenni, hogy befogadóbbá válj? Elindult egy folyamat Benned, és ezt már nem tudod megállítani, nem is akarod, épp átalakulóban vagy... Most melyik fázisnál tartasz kedves?...
Előzmény: flavus - 2009-08-20 10:19:40
flavus 2009-08-20 10:19:40 Válasz erre
..tehát azt mondod rigolyás vagyok:) ..hogy a rigolyáim és én blokkolom a párkapcsolat kialakulását? Teljesen igazad van , én is tisztában vagyok vele.
Előzmény: RaSu TündérAnya - 2009-08-20 08:48:45
RaSu TündérAnya 2009-08-20 08:48:45 Válasz erre
...csak azért kérdezem, mert rengetegen átmegyünk - mi Nők - ezeken a fázisokon, és bizony, kialakulnak időközben olyan rigolyáink, melyek esetenként gátolhatnak akár a társkapcsolatban is...
Erről mi a véleményed Flavus csillagom?...
Előzmény: flavus - 2009-08-19 13:18:42
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Olcsó szemceruzákat teszteltünk

Olcsó szemceruzákat teszteltünk

A nők túlnyomó többségének első sminkterméke egy szemceruza. Nekünk is az volt. Nem volt tökéletes, így többhöz is volt szerencsénk az évek alatt. Most következzék a három szerencsés választás. Mik is a feltételek? Nálunk természetesen a tartósság, a pigmentáltság és nem utolsó sorban az ár.

Tovább »
Az üveghegyen túl - Barangolás a koboldok, tündérek, és sárkányok birodalmában

Az üveghegyen túl - Barangolás a koboldok, tündérek, és sárkányok birodalmában

Hol volt, hol nem volt... - emlékeztek? Ezek a szavak tárták ki gyerekkorunk
képzeletbeli kapuit. Sziklaszirteken, lápokban, és az erdők mélyén különleges élőlények
bukkantek fel fantáziaszemeink előtt. Lássuk, felnőttként, milyen vidékeken tanyáznak ezen varázsvilág lakói.

Tovább »
Mit taníthat neked gyermeked?

Mit taníthat neked gyermeked?

Mikor világra jön egy gyermek, a törékenysége, puhasága a szembeötlő. Szinte kézbe is alig meri venni az ember, olyan picike, szinte magatehetetlennek tűnik. Mikor vártad is őt, talán elképzelted, mennyi mindent fogsz neki megtanítani a világról. Megmutatod neki, hogy boldogulhat majd, de egészen picinek tűnő dolgokban is te vagy a segítsége: evés, ivás, öltözködés, szobatisztaság időszaka, beszéd, stb.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Meditációs technikák

A meditáció megnyugtatja a testet, a lelket, és ellazít. És ha még nyugodt, csendes környezet is párosul hozzá, akkor igazi kikapcsolódást nyújt. Válaszd ki, melyik típusú meditációs technikára van jelenleg szükséged, és máris kipróbálhatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef István Lajos