2016. április 30. - Katalin, Kitti
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. április 30. - Katalin, Kitti
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi jósnő visszatért! :) (937 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Esperantina (Topikindító) 2010-03-28 21:40:43 Válasz erre

Sziasztok!

Amint látom a Remény szigetén egyedül kuksizom. Nem baj, ha eljön az ideje biztos hogy sokan leszünk. :)

Ezt topicot azért nyitom, mert a legtöbb embernek kulcsszó a szerelem, ahogy nekem is. :) Ez az erő ami mozgat, felrepít, és a mélybe ránt. Ez az ami mindenre kihat az életben, néha még a háborúkra is, gondoljunk pl. Trójára és a szép Helénára.

Annak idején, mikor kezdtem pályafutásom, nagyon félénk módon ez az ami közel állt hozzám. Segíteni akartam az embereknek a szerelmi dolgaik megértésében. És ahogy észrevettem sikerült is. Máig vannak visszatérő klienseim. :) Azóta keresztülmentem egy elég kemény megpróbáltatáson és egy nagy lelki fejlődésen. És újra ittvagyok, ahogy ígértem. :)

Immár szerelmi tarotval, cigánykártyával, és hangulati útmutató kártyával is rendelkezve, új formációkkal és  tele optimizmussal, reménnyel.

Szeretettel várok Mindenkit!

üdv: Tina (Espe, Esperantina, Viola-boszi)

Szafóka 2015-09-06 14:46:11 Válasz erre
Kedves Jósnő ! :-)
Van egy férfi akire sokat gondolok,személyesen nem ismerjük egymást.Kedvelem mégis ennek ellenére, még sem tudom magamhoz elég közel engedni.Amikor a kommunikáció végre működőképes lenne közöttünk,rendre felszívódik,akár hetekre.És ha ismét elő kerül,minden magyarázat nélkül kezdi a beszélgetést.Legutóbb ezt szóba hoztam,mert zavar.Azzal indokolta, hogy jön megy,és a nagy sietségben nem praktikus a levelezés.Persze bátorítana,hogy ha nem jelentkezik,nyugodtan keressem.Úgy vagyok vele hogy mi értelme lenne,ha úgy sem jut rám ideje!Ha a józan eszemre hallgatok, és márpedig miért ne tenném ! Ez már eleve egy elég  szembetűnő,intő jelnek számít!Kérdezem mégis,hogy mi ez a nagy titokzatosság körülötte ?Őszinték a szándékai,benne vagyok a gondolataiban,bízhatom benne?Vagy csak egy kalandot lát bennem, és nem több ?
Köszönöm megtisztelő válaszodat !
Üdv : Andrea
Esperantina82 2014-06-17 13:40:35 Válasz erre

Elnézést hogy csak most írok... de legutóbb mikor ittjártam, még nem kért senki semmit... jó ideje... hát úgy gondoltam jól van akkor... közben nekem is jött egy újabb fordulat az életembe huszárvágással... szóval most viszont ittvagyok... lehet keresni... 

Egy kis bemutatkozó! 

Jócskán megváltozott a kínálat... jelenleg kínai sorselemzéssel foglalkozom... , és a saját nevemen... Esperantina az írói vagyis inkább költői nevem lett... szerelmi jósnőből szerelmes nő lett... :) 

Nem fogok most litániát írni... Aki szeretne keresse meg a címemen...

esperantina.de.amoro@gmail.com

Illetve telefonon is megkereshet: 

Ptimi83 2014-05-18 19:27:11 Válasz erre

Kedves Jósnő!

Én azt szeretném megtudni, hogy mi várható a szerelmi életemre a jövőben, hogy a volt párommal megint együtt leszünk érez még irántam valamit, vagy egy új kapcsolat várható? Az én születési időm: 1983.11.16. a volt páromé: 1973.08.25. Válaszod előre is köszönöm

Üdv: Timi

Yelina 2014-05-16 20:03:00 Válasz erre

Tisztelt Jósnő!

Tavaly szakított velem a volt barátom (1961. 02. 14.21.45. Veszprém). Én: 1967.06. 29. 04.02.

Kérlek nézd meg nekem, hogy lehetünk-e még egy pár? Vagy jól jártam ezzel a szakítással?

Az illetőnek állítólag új kapcsolata van, de én még mindig reménykedem.

Köszönöm válaszod, Yelina

Yelina 2014-05-16 20:02:59 Válasz erre

Tisztelt Jósnő!

Tavaly szakított velem a volt barátom (1961. 02. 14.21.45. Veszprém). Én: 1967.06. 29. 04.02.

Kérlek nézd meg nekem, hogy lehetünk-e még egy pár? Vagy jól jártam ezzel a szakítással?

Az illetőnek állítólag új kapcsolata van, de én még mindig reménykedem.

Köszönöm válaszod, Yelina

ILDIKO18 2014-05-08 01:23:58 Válasz erre

Küldöm az adatokat: én, 1968.4.18 születtem és Ő: 1975.11.1.

Köszönöm: Ildikó

ILDIKO18 2014-05-08 01:18:36 Válasz erre

Kedves Josnő,

az interneten megismertem egy ferfit. Egymast nagyon szeretjuk es arrol is beszelunk egymassal, hogy hazassagot kötünk. De még szemtől szembe nem találkoztunk. Reméljük, hogy sikerülni fog a talalkozás. Azt szeretném megtudni, hogy a szép álmunk beteljesedik-e,  a házasságunk, vagy valami közbe jön és elszakít bennünket egymástól? Én igazából attól félek, hogy elveszítem...

Előre is köszönöm. Ildikó

ISZTI 2013-10-09 16:30:52 Válasz erre

Kedves Josnó szeretném kérni a segitségét 1991.12.28.án születtem a barátom pedig 1987.12.04 lehet e köztünk hosszu távu párkapcsolat

Előre is köszönöm

Előzmény: Esperantina - 2010-03-28 21:40:43
ISZTI 2013-10-09 16:29:15 Válasz erre

Kedves Josnó szeretném kérni a segitségét 1991.12.28.án születtem a barátom pedig 1987.12.04 lehet e köztünk hosszu távu párkapcsolat

Előre is köszönöm

Előzmény: Esperantina - 2010-03-28 21:40:43
Esperantina82 2013-08-24 16:19:19 Válasz erre

A másik nagyon keresett dolog amivel foglalkozom, az a lelki tisztító meditációs CD sorozatom, ami már sokaknak segített... szkeptikusok is előszeretettel hallgatják ha éppen stresszesebb az időszakuk...

Ne ijesszen meg az hogy sorozat, sem az hogy 7 órás... az árán ez nem látszik... :) 

Nagyon jó hatással van pl. depresszió okozta apátiás lelki változásokra... céltalanság érzésére... önbizalomhiányra... önszeretethiányra, szeretethiányra... 

Ha érdekel keress meg... 

Jelige: Waiola

szeretettel: Tina

Előzmény: Esperantina82 - 2013-08-24 12:19:28
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ide menj be imádkozni, ha mersz! - A világ legkísértetiesebb és elhagyatott templomai - képsorozat

Ide menj be imádkozni, ha mersz! - A világ legkísértetiesebb és elhagyatott templomai - képsorozat

Isten háza. Így nevezik a templomokat. De nem kevés elhagyatott, kísérteties, lepusztult templom és kápolna van, ahová még maga a Jó Isten sem térne be. Te vajon, bemerészkednél egy imára vagy a kíváncsiságtól vezérelve? Tekintsd meg a döbbenetes képsorozatunkban található, talán világ legfélelmetesebb és leghátborzongatóbb templomait!

Tovább »
5 jel, hogy a párod azt gondolja rólad, te vagy az Igazi

5 jel, hogy a párod azt gondolja rólad, te vagy az Igazi

Ne csak azon morfondírozz, hogy Te megtaláltad-e már az igazit! Tedd fel ugyanezt a kérdést a párod részéről! Vajon Ő is a nagy szerelmet látja benned? Te volnál a nő, aki mellett leélheti életét és sírig tartó szerelemben lesz részetek? Azon kívül, hogy ő ezt tudatja veled, honnan tudhatnád meg azt, hogy tényleg azt gondolja rólad, te vagy számára az Igazi? Íme, 5 jel, amely ebben a segítségedre lesz!

Tovább »
Mese házikó-teszt - Mire helyezed életben a legfőbb hangsúlyt?

Mese házikó-teszt - Mire helyezed életben a legfőbb hangsúlyt?

Ezt a tesztet egy erdélyi pszichoanalitikus csoport állította össze, melyben meseszerű házakkal illusztrálják az egyes személyiségtípusokat. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani azt a házat, ahol valóban mesébe illő életed lehetne, vagy azt, amely megfog a körülötte lévő táj, illetve a színe, és stílusa miatt. Kíváncsi vagy? Akkor teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi süteményözön

A legjobb, és legfinomabb sütemények receptjei egy helyen. Induljon a karácsonyi sütés!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vargyai Györgyi

Spirituális személyiségfejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vargyai Györgyi

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila