HIRDETÉS
2014. július 26. - Anna, Anikó
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. július 26. - Anna, Anikó
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi jósnő visszatért! :) (937 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Esperantina (Topikindító) 2010-03-28 21:40:43 Válasz erre

Elnézést hogy csak most írok... de legutóbb mikor ittjártam, még nem kért senki semmit... jó ideje... hát úgy gondoltam jól van akkor... közben nekem is jött egy újabb fordulat az életembe huszárvágással... szóval most viszont ittvagyok... lehet keresni... 

Egy kis bemutatkozó! 

Jócskán megváltozott a kínálat... jelenleg kínai sorselemzéssel foglalkozom... , és a saját nevemen... Esperantina az írói vagyis inkább költői nevem lett... szerelmi jósnőből szerelmes nő lett... :) 

Nem fogok most litániát írni... Aki szeretne keresse meg a címemen...

esperantina.de.amoro@gmail.com

Illetve telefonon is megkereshet: 

Ptimi83 2014-05-18 19:27:11 Válasz erre

Kedves Jósnő!

Én azt szeretném megtudni, hogy mi várható a szerelmi életemre a jövőben, hogy a volt párommal megint együtt leszünk érez még irántam valamit, vagy egy új kapcsolat várható? Az én születési időm: 1983.11.16. a volt páromé: 1973.08.25. Válaszod előre is köszönöm

Üdv: Timi

Yelina 2014-05-16 20:03:00 Válasz erre

Tisztelt Jósnő!

Tavaly szakított velem a volt barátom (1961. 02. 14.21.45. Veszprém). Én: 1967.06. 29. 04.02.

Kérlek nézd meg nekem, hogy lehetünk-e még egy pár? Vagy jól jártam ezzel a szakítással?

Az illetőnek állítólag új kapcsolata van, de én még mindig reménykedem.

Köszönöm válaszod, Yelina

Yelina 2014-05-16 20:02:59 Válasz erre

Tisztelt Jósnő!

Tavaly szakított velem a volt barátom (1961. 02. 14.21.45. Veszprém). Én: 1967.06. 29. 04.02.

Kérlek nézd meg nekem, hogy lehetünk-e még egy pár? Vagy jól jártam ezzel a szakítással?

Az illetőnek állítólag új kapcsolata van, de én még mindig reménykedem.

Köszönöm válaszod, Yelina

ILDIKO18 2014-05-08 01:23:58 Válasz erre

Küldöm az adatokat: én, 1968.4.18 születtem és Ő: 1975.11.1.

Köszönöm: Ildikó

ILDIKO18 2014-05-08 01:18:36 Válasz erre

Kedves Josnő,

az interneten megismertem egy ferfit. Egymast nagyon szeretjuk es arrol is beszelunk egymassal, hogy hazassagot kötünk. De még szemtől szembe nem találkoztunk. Reméljük, hogy sikerülni fog a talalkozás. Azt szeretném megtudni, hogy a szép álmunk beteljesedik-e,  a házasságunk, vagy valami közbe jön és elszakít bennünket egymástól? Én igazából attól félek, hogy elveszítem...

Előre is köszönöm. Ildikó

ISZTI 2013-10-09 16:30:52 Válasz erre

Kedves Josnó szeretném kérni a segitségét 1991.12.28.án születtem a barátom pedig 1987.12.04 lehet e köztünk hosszu távu párkapcsolat

Előre is köszönöm

Előzmény: Esperantina - 2010-03-28 21:40:43
ISZTI 2013-10-09 16:29:15 Válasz erre

Kedves Josnó szeretném kérni a segitségét 1991.12.28.án születtem a barátom pedig 1987.12.04 lehet e köztünk hosszu távu párkapcsolat

Előre is köszönöm

Előzmény: Esperantina - 2010-03-28 21:40:43
Esperantina82 2013-08-24 16:19:19 Válasz erre

A másik nagyon keresett dolog amivel foglalkozom, az a lelki tisztító meditációs CD sorozatom, ami már sokaknak segített... szkeptikusok is előszeretettel hallgatják ha éppen stresszesebb az időszakuk...

Ne ijesszen meg az hogy sorozat, sem az hogy 7 órás... az árán ez nem látszik... :) 

Nagyon jó hatással van pl. depresszió okozta apátiás lelki változásokra... céltalanság érzésére... önbizalomhiányra... önszeretethiányra, szeretethiányra... 

Ha érdekel keress meg... 

Jelige: Waiola

szeretettel: Tina

Előzmény: Esperantina82 - 2013-08-24 12:19:28
Esperantina82 2013-08-24 12:19:28 Válasz erre

Közeleg a születésnapja, vagy névnapja a kedvesednek, férjednek vagy gyermekednek? És nem tudod mit adj ajándékba? 

Születésnapra olyan ajándék kell ami egy egész életre szól, és ami az ő életéről szól... 

Webdesign formában asztrológiai elemzések virtuális tortával, vagy névtekerccsel... CSAK MEGRENDELÉSRE!

Egyéb szerelmi designok, ajándékok, névjegykártyák, weblapok, programok készítésében is szívesen rendelkezésedre állok! :)

Elérhető áron! Csak nálam! :) 

Ha érdekel, keress meg! :) 

szeretettel: E-Tina

Ui.: A levélbe a megjegyzés részbe azt írd... E-Tina, ez megkülönbözteti az egyéb asztrológiai kérésektől... :)

Előzmény: Esperantina82 - 2013-08-23 23:39:30
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A legsikeresebb fogyókúra

A legsikeresebb fogyókúra

Gyakran esünk abba a hibába, hogy türelmetlenül lépünk egy nagyot, hogy aztán pofára essünk. Belénk rögzült rossz étkezési szokásaink évek alatt formáltak olyanná, amilyenek lettük, ettől kis idő alatt megválni akkor lehet, ha mindössze a saját súlyunk néhány százalékától szeretnénk szabadulni.

Tovább »
Irány Egyiptom

Irány Egyiptom

Aki mostanában tölti a szabadságát, és valami mesés, napsütötte helyre vágyik, annak meleg szívvel ajánljuk Egyiptomot, a Nílus gyöngyét. Csodálatos élmények, mesés kalandok várnak rád, ahol sosem megy 20 fok alá a hőmérséklet.

Tovább »
Közös nevezővel a hullámhossz hátán

Közös nevezővel a hullámhossz hátán

A hétköznapok viharos tengerén a férfi és a nő gyakran mást akar. Vannak azonban különleges napok, mikor csendesebb a víz alattuk. Ám még ekkor sem sikerül egyfelé kormányozniuk hajójukat…

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Judit Katalin Szilvia Zsolt Violetta éva 
Társkereső
jozsef jozsef István Lajos Réka