2014. április 20. - Tivadar
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Nyereményjáték A hónap témája: húsvét Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. április 20. - Tivadar
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTeszt

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi jósnő visszatért! :) (931 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Esperantina (Topikindító) 2010-03-28 21:40:43 Válasz erre

Kedves Josnó szeretném kérni a segitségét 1991.12.28.án születtem a barátom pedig 1987.12.04 lehet e köztünk hosszu távu párkapcsolat

Előre is köszönöm

Előzmény: Esperantina - 2010-03-28 21:40:43
ISZTI 2013-10-09 16:29:15 Válasz erre

Kedves Josnó szeretném kérni a segitségét 1991.12.28.án születtem a barátom pedig 1987.12.04 lehet e köztünk hosszu távu párkapcsolat

Előre is köszönöm

Előzmény: Esperantina - 2010-03-28 21:40:43
Esperantina82 2013-08-24 16:19:19 Válasz erre

A másik nagyon keresett dolog amivel foglalkozom, az a lelki tisztító meditációs CD sorozatom, ami már sokaknak segített... szkeptikusok is előszeretettel hallgatják ha éppen stresszesebb az időszakuk...

Ne ijesszen meg az hogy sorozat, sem az hogy 7 órás... az árán ez nem látszik... :) 

Nagyon jó hatással van pl. depresszió okozta apátiás lelki változásokra... céltalanság érzésére... önbizalomhiányra... önszeretethiányra, szeretethiányra... 

Ha érdekel keress meg... 

Jelige: Waiola

szeretettel: Tina

Előzmény: Esperantina82 - 2013-08-24 12:19:28
Esperantina82 2013-08-24 12:19:28 Válasz erre

Közeleg a születésnapja, vagy névnapja a kedvesednek, férjednek vagy gyermekednek? És nem tudod mit adj ajándékba? 

Születésnapra olyan ajándék kell ami egy egész életre szól, és ami az ő életéről szól... 

Webdesign formában asztrológiai elemzések virtuális tortával, vagy névtekerccsel... CSAK MEGRENDELÉSRE!

Egyéb szerelmi designok, ajándékok, névjegykártyák, weblapok, programok készítésében is szívesen rendelkezésedre állok! :)

Elérhető áron! Csak nálam! :) 

Ha érdekel, keress meg! :) 

szeretettel: E-Tina

Ui.: A levélbe a megjegyzés részbe azt írd... E-Tina, ez megkülönbözteti az egyéb asztrológiai kérésektől... :)

Előzmény: Esperantina82 - 2013-08-23 23:39:30
Esperantina82 2013-08-23 23:39:30 Válasz erre

Azért nem érted mert valóban különböztök, de talán hallottad már azt az elcsépelt mondást... az ellentétek vonzzák egymást... két jegy adott esetben a Te Vénuszod és az Ő Marsa esetében ez a helyzet... magnetikus vonzalom... mely kölcsönös...

Sok ilyen van mostanában... Sok sikert kívánok hozzá! :) És ha gondolod keress meg... :)

Előzmény: Esperantina82 - 2013-08-23 23:36:51
Esperantina82 2013-08-23 23:36:51 Válasz erre

Kedves Judit!

Ilyen kevés adat alapján csak azt mondhatom, hogy ez a férfi igen határozott, és nagyon érdekben gondolkodik, az olyan nőket kedvelik akik komolyak háziasak és szerények... Te viszont nagyon aktív és kezdeményező nő vagy... és ez a pasi ezt nem igazán kedveli... Ugyanakkor te egy érzelmesebb férfira vágysz... 

De, amint azt látom, egy közös konjunkciótok van... úgyhogy a vonzalom kölcsönös...

Bővebb infóért, és hogy hogyan hódítsd meg lesz-e belőletek valami... keress meg az emailemen.. :)

Előzmény: Judit170 - 2013-08-23 13:17:46
Judit170 2013-08-23 13:17:46 Válasz erre

Kedves Tina!
Van egy férfi (Csabi 67.12.02.), aki korábban hosszú időn keresztül megpróbált udvarolni nekem, de én folyamatosan hárítottam a közeledését. Azért tettem, mert úgy gondolom, hogy egzisztenciálisan, életfelfogásban, élettapasztalatban nagyon különbözőek vagyunk, nem a szívemre, hanem az eszemre hallgattam. Bő egy éve úgy érzem, hogy direkt kerüli a velem történő kommunikációt, mintha megsértődött volna. Azt szeretném megtudni, hogy mi váltotta ki belőle ezt a pártfordulást. Jól érzem, hogy direkt kerül, esetleg teljesen elmúlt az érdeklődése irányomba? Ez változni fog valamely irányba? Igazából nem is értem, hogy mit találok vonzónak benne, mert tényleg nagyon különbözőek vagyunk. Lesz közöttünk békülési lehetőség, szándék?
Válaszodat és a kérdezési lehetőséget nagyon szépen köszönöm!
Vidám szép napot!
Judit (77.04.09.)

Esperantina82 2013-08-23 10:15:11 Válasz erre

Kedves Ági!

Arra kérlek keress meg, és megnézzük  a képleted alapján mi a helyzet ... Mint írtam korábban, asztrológiát alkalmazok nem kártyát... :) 

esperantina.de.amoro@gmail.com

Előzmény: TMNT - 2013-08-23 08:07:24
TMNT 2013-08-23 08:07:24 Válasz erre

Kedves Esperantina! Már nagyon régóta elkerül az őszinte kölcsönös szerelem.Szeretném megtudni,hogy mutatják már a kártyák,az Igazi társ megjelenését az életembe,vagy még várnom kell rá? Válaszodat köszönöm  Ági

Esperantina82 2013-08-22 20:57:35 Válasz erre

Kedves Léna!

Ne haragudj, hogy ilyen sokáig távol voltam, de a tanulás és a vizsgám mindennél előrevalóbb volt... most már viszont itt vagyok és maradok is sőt... na terveket még nem árulok el... :) 

Igen, jól emlékszem... elég nehéz eset voltál, hiszen tagadtad az érzéseidet a szerelmet magad előtt mikor már régóta azt érezted, és állandóan a mostani párodra gondoltál pedig akkor még csak kollégák voltatok... 

A kártyát egyelőre leraktam, ugyanis személyes tapasztalataim szerint az asztrológia többet ad, mint egy jóslat az adott pillanatra vetítve... igazából az asztrológia egy személyiségrajzot ad a modern szemlélet szerint, vagyis azt a bizonyos "belsőt" tudjuk vele megismerni... a hagyományos értelmezés szerint viszont sokkal átfogóbb képet ad akár egy pillanatnyi érzésről is, egy történésről, egy veszekédésről vagy leánykérés pillanatáról ill. motivációs hátteréről is... Továbbá a kínai asztrológia olyan rejtett kapcsolati szálakra is rámutat a rokonságban amit szinte senkinek nem mondunk el, és olyan egészségi helyzetekre, ami megint a mi titkunk, sőt sokszor még mi sem tudjuk mert lappangó... 

Van most egy másik kártyám amiről azért írnék keveset, mert még tesztverzióban van... :) 

Kívánok neked nagyon sok boldogságot a pároddal, akihez gratuálok, mert véleményem szerint belőle még férj is lehet... persze a Te férjed... ő ugyanis elég fix személyiség... tudjuk miért... :) 

Várom a megkeresésed bármikor... a már általad is tudott elérhetőségemen... :) 

Előzmény: ...Léna... - 2013-08-22 19:53:54
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Esküvői vásár 2014 a Női Portálon »

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

A Beauty Coffee kollagén peptidet tartalmazó instant kávé. Fogyasztásával kisi...

Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Rakott palacsinta sonkás, húsos töltelékkel

Rakott palacsinta sonkás, húsos töltelékkel

Meleg előételnek is jó választás, de mi leginkább azért szeretjük, mert segítségével a rajtunk maradt sonkát fel tudjuk használni.

Tovább »
Titokzatos sziklakapuk a világban

Titokzatos sziklakapuk a világban

A természet szemet gyönyörködtető alkotásai közé tartoznak a tengerpartokat díszítő, boltíves sziklakapuk. Némelyik remekmű úgy fest, mintha emberi kéz faragta volna, pedig a „szobrász” minden esetben a szél és a víz volt.

Tovább »
Így kerülheted el a kellemetlen betegségeket

Így kerülheted el a kellemetlen betegségeket

Minden apró fuvallat hatására meghűlsz? Netán könnyen bekapod a bacikat, és hetekig kínoz a betegség? Tippjeink segítségével elkerülheted a az égető torokfájást, és a dühítő orrfújást.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Maya jósnő

Angyalkártya jós

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Maya jósnő

Társkereső

Társkereső
Erika Angéla Edit Beáta Éva 
Társkereső
jozsef Réka Kristóf Vincent Péter