HIRDETÉS
2014. október 23. - Gyöngyi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. október 23. - Gyöngyi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Spirituális tanácsadás, asztrológia (712 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Szaturnia (Topikindító) 2010-08-05 17:34:47 Válasz erre

Ágnes Virágot ajánlom. 40 éves koromban elmentem hozzá hogy mit lát. Volt már akkor egy férjem, akivel 2 éve éltünk együtt. Azt mondta a Jósnő, hogy szüéetik majd két fiú gyermekünk. Meg voltam lepve, mert egy kislányt hordtam a szívem alatt. Rákérdeztem: nem kislány és kisfiú estleg hátha a második baba fiú. De Ő azt mondta két fiút lát, voltak még kérdéseim azokat feltettem, aztán gondoltam tévedni emberi dolog. De bár csak úgy  lettt volna... De komplikáció lépett fel és a kislányunk halva született. Nem akartam babát més a gondolattól is irtóztam, aztán 1,5 évre rá állapotos lettem ikrekkel FIÚKKAL és hála istennek minden rendben ment.  Tiszta szívből ajánlom Ágnes Virágot, mert segített, mikor a legnehezebb volt 06 70-513-9586. Zsuzsa

Szaturnia 2012-11-28 10:14:31 Válasz erre

Kedves Érdeklődő!

Ha nem jóslásra vágysz, hanem komolyabb segítséget szeretnél igénybe venni, önmagadat jobban megismerni, ez által valóban részt venni életed alakításában, jobbá tételében, akkor szeretettel ajánlom figyelmedbe az alábbi szolgáltatásokat:

http://www.tapolcaiszovomuhely.gportal.hu/gindex.php?pg=26327580

A 2013-ra szóló, egész éves előrejelzés most kedvezményesen kérhető! (a megrendelések készítése a beérkezp kérések sorrendjében történik!)

B.Vanda 2012-10-24 09:31:11 Válasz erre

Sziasztok! Én személyesen voltam a Ágnes Virág jósnőnél. Elmondta, hogy milyen volt a párkapcsolatom.Elmondtam tetszik egy fiú, de még nem igazán történt semmi és szerelmi mágiát készített,csinált Nekem és BEJÖTT!! 3 HÓNAP ALATT olyan közel kerültünk egymáshoz, mint még soha mással. Máskor is megyek hozzá!!! Ha Igaz és Őszinte Szerelemre vágytok menjetel el hozzá:Vanda

Szaturnia 2012-10-11 08:27:34 Válasz erre

Kedves Csenge!

Köszönöm kedves soraid! Bizony, a spirituális kutatás egyik legnagyobb titka, amikor felfedezzük, hogy nem kívül kell megoldani a dolgokat, hanem valójában belül, mert minden belőlünk ered - mindannyian felelősek vagyunk a saját életünkért és ez a felelősségre való ráébredés az igazi spirituális nyitás. Aki csak arra kíváncsi, mi lesz vele, az rossz úton jár, hiszen valójában ő maga irányít, az, hogy mi lesz, saját magától függ, és ebben érdemes inkább segíteni az utazókat.

Természetesen a személyes megkeresések továbbra is működnek, továbbra is állok minden kedves kérdező rendelkezésére. Október-november hónapban a rövid Tarot-kártya elemzés, Kulcs-elemzéssel együtt csak 2000.-, előre utalással!

Felhívom figyelmeteket, hogy a korábbi email címem sajnos már nem él (fenyhinto) Elérhetőséget privátban adok, ha valaki kéri.

Szeretettel: Nia

Előzmény: Muszika0716 - 2012-09-29 08:54:30
Muszika0716 2012-09-29 08:54:30 Válasz erre

Kedves Szaturnia!

Sajnálom,hogy már nem leszel itt!! A válaszod amit kaptam Tőled,nekem sokat segítenek a párkapcsolatomban.Igaz először nem értettem,hogy miben változzam,milyen elveket,gondolkozást adjak fel,hiszen én velem nincs semmi baj.DE!  Történt valami,és most értettem meg,hogy miben is kell változnom,és miért. Köszönöm,hogy írányt mutattál,mert sok kapcsolatomat tettem tönkre,a helytelen gonolkozásommal,amire csak  most jöttem rá.

Kívánok minden szépet ,és jót Neked!!!!!

Mindent köszönök!!!!!!!!!!!!!!!Csenge

Előzmény: Szaturnia - 2012-09-28 20:26:16
Szaturnia 2012-09-28 20:26:16 Válasz erre

Kedves Kérdezők!

Először is köszönöm a sok-sok kérdést a fórumon.

De sajnos, a dolgaim úgy alakulnak, hogy még jó darabig nem lesz időm válaszolni ezekre.

Kérlek benneteket, hogy vegyétek igénybe a többi, itt található kérdezős fórumot, mert nem látom előre, hogy mikor térhetek vissza a fórumra (ha visszetérhetek egyáltalán).

Aki személyes, komolyabb segítséget szeretne, vagy komoly betegségből szeretne gyógyulni, az keressen továbbra is emailben, szívesen adok elérhetőséget. Ne feledjétek: ahhoz, hogy bármiben eredmény legyen, meg kell dolgozni, vagy áldozatot hozni, magától semmi nem hull az ölünkbe, a megoldás, a gyógyulás sem! Tehát legalább időt, energiát, vagy pénzt áldozni kell, ha cserébe az élettől bármit is szeretnénk. Ne az ingyenes tanácsoktól várjátok tehát a nagy fordulatot - ezek jól jöhetnek, segíthetnek, de a dolgok nagy része már rajtatok múlik, és az igazán fontos üzenetek a személyes találkozások, beszélgetések, szertartások alatt jönnek meg.

Előzmény: Szaturnia - 2010-08-05 17:34:47
monnn88 2012-09-25 06:09:51 Válasz erre

Moni vagyok, 1988 november 10en szulettem. Ket kerdesem van hozzad, az egyik, hogy megismertem egy nalamnal fiatalabb fiut, 91.07.20.an szuletett, jol erzem magam vele, de nme tudom hogy mennyire paszolunk, s foleg, hogy meg sok mas lehetosegem volna. Megeri kikezdeni vele?
A masodik, hogy idokozonkent nem tudok merteket tartani az alkoholban, neha otthon is iszom, megtudok szabadulni a problemamtol valaha? udvozlettel

SipiOrsi 2012-09-24 13:44:04 Válasz erre

Kedves Nia! :)

Ne haragudjon, hogy megint zavarom. Pár héttel ezelőtt írtam , hogy végre találkozok a volt párommal, és talán , ha lassan is , de csak alakulnak a dolgok. Viszont azóta történt egy folrdulat, Ő átgondolta, és inkább ne találkozzunk....fél.....Egyszerűen nem értem :(

Eddig kitartó voltam, de már nem tudom....:( Lesz ebből vmi?

Köszönöm!!!!!!

Orsi (85.01.19. 03:30)

(Péter)

Scarlett* 2012-09-24 13:37:43 Válasz erre

Kedves Szaturnia!

Kérlek, nézd meg nekem, hogy minden jó lesz-e a párommal és velem? Mi várható kettőnkkel kapcsolatban? Nagyon szeretem a páromat, és örökre együtt akarok maradni vele! És lenne még egy kérdésem: hűséges hozzám a párom? Sok vitánk volt azért, mert nem bíztam a hűségében, de már egyre jobban bízom benne, legalábbis próbálok bízni benne. Kérlek, nézd meg, hogy bízhatok-e benne, hihetek-e neki?

Köszönettel: Scarlett*

Szaturnia 2012-09-24 13:25:39 Válasz erre

Kedves Judit!

Egyszerű - találkozz vele nyugodtan, de ne tervezz semmit, hagyd, hogy a sors megmutassa, mi is a dolgotok egymással. A Tarot kártya üzenete számodra: "Eljön majd az idő, amikor azt hiszed, mindennek vége. pedig éppen akkor kezdődik! "

Előzmény: Judit170 - 2012-09-12 16:22:18
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Üzen a szellemvilág - Ouija-tábla

Üzen a szellemvilág - Ouija-tábla

Hívják beszélő táblának vagy szellemtáblának, néhány helyen boszorkánytábla a neve. Angolszász elnevezése a quija vagy ouija. Arra használjuk, hogy kapcsolatba lépjünk a szellemekkel, vagy megjósoljuk segítségével a jövőt. A Ouija-tábla igen izgalmas tapasztalatokat nyújthat. Egyesek szerint kapu egy másik világba, és óva intenek a használatától.

Tovább »
Ősi szépségpraktikák

Ősi szépségpraktikák

A szépségápolás majdnem egyidős az emberiséggel. Már nagyon korán felfedezték, hogy milyen kencékkel, eszközökkel tehetik szebbé magukat a hölgyek. Ma már némelyik elég különösnek tűnik, de ezekre is szükség volt ahhoz, hogy fejlődhessen ez az iparág, és napjainkra a választék is nagyobb legyen.

Tovább »
Hátborzongató! Különös körülmények között elhunyt hírességek

Hátborzongató! Különös körülmények között elhunyt hírességek

Nagyon sok híresség halála körül maradtak nyitott kérdések, vagy olyan megmagyarázhatatlan dolgok övezték őket, amiket ép ésszel nehéz megmagyarázni. Ezekből gyűjtöttünk nektek most néhányat. Nem egyel már össze-esküvéselméletekben is találkozhattunk

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hajszépítő trükkök

Van, amikor semmit nem tudsz kezdeni a hajaddal: fénytelen, rálapul a fejedre, vagy egyszerűen össze-vissza áll. A lényeg, hogy ilyenkor se veszítsd el a fejedet, az alábbi trükkökkel villámgyorsan megzabolázhatod tincseidet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rózsavölgyiné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rózsavölgyiné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka