HIRDETÉS
2015. január 27. - Angelika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. január 27. - Angelika
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20966 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-01-25 10:19:49 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:17:59 Válasz erre
Szia Kedves Mendi
van egy fiú, szeretőm volt, eltűnt az életemből régen. azóta van új kapcsolata, tanul, boldog stb..
nem tudom miért érzem hogy van köztünk egy szál még  a sok év ellenére, hogy nem beszélünk. ő gondol e rám? lesz változás vagy ez ennyi volt?
Köszönettel: Beuska

Kedves Beuska! 

A VII Diadalszekér lapja azt jelzi, a kapcsoalt nincs még lezárva, netán szeretőként ismét visszatérhet az életedbe! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:16:07 Válasz erre

Kedves Mendi!

Mi a baja a páromnak? nagyon rosszkedvűnek látom, érzem (most is), de azt mondja jól van. hogy van ő? miattam ilyen?

Köszönöm! Vivienn párom Attila

Kedves Vivien!

A Botok 10 kártya komoly nehézségeket jelez a párodnál, melyek súlya lelkileg is nyomaszthatja őt! A dolgok nem az elképzelései szerint alakulhatnak, alakulhattak, s ennek súlyát súlyosságát érezheti jelenleg is! Akadályokat látok nála! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:13:25 Válasz erre
Kedves Mendi!

Nagyon szeretném megvalósítani az egyik álmomat,de sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak jelenleg :(
A későbbiekben ez megvalósulhat,vagy történhet anyagi javulás nálam?
Köszönöm.
Brigike

Kedves Brigike! 

A Botok 8 olyan energiákat jelez számodra, melyek lehetővé tehetik azt, hogy az adódó lehetőség kapcsán önerőből tudj változtatni a helyzeteden! Tehát lehetőség jöhet, de tenned kell érte! A kommunikációé és a lendületességé lesz a főszerep! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:10:57 Válasz erre

Kedves Mendi!

Néha jó ez a munkahely ahol vagyok,néha pedig totál kiborít...Úgy érzem,hogy kellőképpen kiálltam a próbát.Számomra teljesen ismeretlen területen álltam meg és állom meg a helyem,és persze a kolleganők undokságait is elviseltem ,elviselem.Tehát a sors álltal kiszabott időszakot túléltem :)) Most viszont szeretnék váltani...valami olyat akarok mi közelebb áll hozzám....lesz lehetőségem arra,hogy jobb munkahelyet találjak?
Köszönöm a válaszodat.Bianka

Kedves Bianka! 

A XIX Nap kártyája e téren igen szép reményeket jelez, igen, lesz lehetőséged váltani, változtatni! Ehhez optimizmusra, nyíltságra, őszinteségre lesz szükséged! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:08:39 Válasz erre

Kedves Mendi!

Azt megnéznéd nekem, hogy a főnököm (férfi) milyen nőnek/embernek lát?
Köszönöm megint!
Útkereső

Kedves Útkereső!

A Kelyhek Királya kártya azt mondja érzelmileg elég érettnek lát ahhoz, hogy a kezedbe tudd venni az életedet, az irányításodat a körülötted zajló események kapcsán! Meglehet látja benned a feléledő érzelmeket!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:06:04 Válasz erre

Kedves Mendi!

Köszönöm az előző válaszodat.
A munkahelyemről szeretnék kérdezni.Iskolaban dolgozom, es azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e mas munkahelyem,vagy továbbra is itt fogok dolgozni?
Viki: 1992.09.23

Köszönöm a válaszodat!

Viki!

Kedves Viki!

A VIII Erő lapja azt mondja ha van munkád, de ha keresel akkor is ez egy jó lap, de szem előtt kell tartanod, hogy maradj szelíd és nőies, határozott és céltudatos, ezzel irányíthatod az eseményeket magad körül! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 10:03:44 Válasz erre

Kedves Mendi,a munkatársam mit érez irántam?Változik a kapcsolatunk?Nagy változás történt velem.Peti:1977.01.13.
Zsuzsi:1984.04.29.

Kedves Zsuzsanna! 

A Botok 7 kártya küzdelmet jelez, harcot, önamga ellen, s másokkal szemben is! Érzéseket inkább haragnak, dühnek, bosszantónak tudnám mondani, mintha védené a saját igazát, saját helyzetét, saját álláspontját! 

S most e válasz után, meg is értem, ha kételyeid lesznek, vagy tanácstalan leszel, netán sok más egyéb kérdés is felötlik benned, mert ha hetente rákérdezel ugyanarra a kapcsolatra, akkor jól összezavarod magad, s valóban nem fogod tudni mi is van valójában! Emlékezz vissza kedvesem, mi volt Péterrel kapcsoaltosan az első válaszom, s az lesz a helyes válasz! Hacsak azóta nem telt el 3 hónap legalább, vagy pedig valami nagy horderejű változás!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 09:59:48 Válasz erre

Kedves Mendi!

Legutóbb is türelemre intettél, és , hogy nincsen másik lány az életében! Nekem mégis lenne megint .. vagyis még mindig tőled egy kérésem :) Nagyon nehéz ám vele mert egyszer ilyen egyszer olyan .. most jelenleg olyan, hogy két szót alig tudunk váltani és , nem akar tőlem többet a testi kapcsolaton kívül. Kedves , tényleg már tanácstalan vagyok .. mert azt én is akarom vele .. de magát ezt a viselkedést a folytatását nem .. Lesz ennél jobb? Végre lecsillapodnak köztünk a dolgok? Újra az lesz aki a legelején .. írtad sok szomorúságot látsz most neki .. sejtem mire gondoltál de én a támasza akarok lenni nem pedig az akivel még csak szóba se áll .. :( de .. itt már tényleg nem tudom mi segítene.

Köszönöm, hogy mindig meghallgatsz!! Mindig számíthatok rád! Hálás vagyok Neked, Érted!!

Kedves Petra! 

A IV Uralkodó lapját kaptam, mely az édesapával kapcsolatosan jelez nehézségeket, tán miatta olyan határozott a kapcsolattal kapcsolatban! Jelenleg nehézségeket látok, melyek konkrét lépéseket kívánhatnak tőle! Egyenlőre ne várj tőle túl sokat! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-01-25 09:56:40 Válasz erre

Kedves Mendi!
A segítségedet szeretném kérni.  Van egy fiú, Tomi, akivel még régebben lefeküdtem.  A dolognak nem lett folytatása,  de azóta is időről időre felbukkan  az életemben.  Ír aztán nem válaszol,   keres, aztán visszatáncol. Néha úgy vagyok vele hogy hagynom kéne az egészet,   de ilyenkor általában megint feltunik és osszekuszalja a képet és az érzéseimet.  Nem tudom mi tevő legyek. Mit akar tolem,  vajon van dolgunk egymással ?
Segítséged előre is köszönöm.  Az ő születési dátuma 1993.01.10,  az enyém 1993.05.07.
Ölelés , Nelly 

Kedves Nelly! 

A VI Szeretők lapja azt mondja folyamatos válaszút előtt lehet veled kapcsolatban ez a férfi, emglehet titkos viszonyra vágyhat, meglehet van titka előtted, illetőleg olyan körülményei lehetnek, melyek döntések sorozatait állíthatják elé folyamatosan! Kettősségben élhet! 

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Kambodzsa - A világ rejtett kincse

Kambodzsa - A világ rejtett kincse

Kalandozzunk el együtt Angkor Wat-ba, Ázsia legnagyobb vallási épületkomplexumába, nézzünk körül Phnom Penh-ben a nagyvárosban, gyönyörködjünk együtt a 10. század közepén épült „királyi úszómedencében” a Srah Srang-ban.

Tovább »
Milyen formájú a szemed? - Így sminkelj!

Milyen formájú a szemed? - Így sminkelj!

Szeretnél egy szép sminket, de nem tudod mi illik igazán a szemformádhoz? Gyakran elégedetlen vagy a végeredménnyel, mert a szemeid túl nagynak vagy épp kicsinek tűnnek? Esetleg távol-, illetve közel ülő szemeidet szeretnéd megfelelően kifesteni? Tippjeinkkel könnyen sikerülhet!

Tovább »
Ki a nemezised? Hogyan élj együtt vele? - A csillagok elárulják

Ki a nemezised? Hogyan élj együtt vele? - A csillagok elárulják

Bizonyára te is találkoztál már olyan emberrel, aki mellett azt érezted, csak azért jött a világra, hogy téged felbosszantson. Ha két konkurens, vagy éppen ellentétes jegyű ember találkozik, abból csak ritka esetekben lehet barátság. Hogy ne stresszeld magad feleslegesen, engedd, hogy az Univerzum segítsen kezelni helyzetet.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Zsírégető kisokos

Edd magad karcsúra! Nem is hinnéd, milyen sok táplálékfajta létezik, amelyet bármilyen mennyiségben fogyaszthatsz, és mégis zsírt égetsz, fogysz vele. Kisokosunk segítségével kikalkulálhatod, mi a legjobb a számodra.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka