HIRDETÉS
2014. december 21. - Tamás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. december 21. - Tamás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztKarácsony 2014

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20723 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2014-12-21 09:57:02 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:28:34 Válasz erre
Kedves Mendi!

Viszatért a régi párom ,és most együtt vagyunk,de sok a vita közöttünk. Mit mond a kártya  megszünik a vita lesz változás jó irányban a kapcsolatban? Köszönöm:Dorina

Kedves Dorina!

A 0 Bolond lapját kaptam, mely azt mondja, mindkettőtöknek kompromisszumkésznek kellene lennie ahhoz, hogy a dolgokat rendezni tudjátok! Aváltozást nem elég csak neked akarni, a párodnak is pozitívan kellene ehhez hozzáállnia! Naivitás látszik, jóhiszemüség ! Labilis a helyzet! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:25:51 Válasz erre

Kedves Mendi!

Két hónapja létesítettem egy új kapcsolatot, amikor csak  tehetjük együtt vagyunk, mert 200 km választ el egymástól bennünket! Ő szeretne  a jövő év elején összeköltözni velem, mert állítása szerint számára én vagyok a nagy Ő.
A kérdésem az lenne, hogy őszinték-e az érzései, és lehet-e közös jövőnk?
Válaszodat köszönöm: Ágnes

Kedves Ágnes! 

A XXI Világ lapját kaptam, mely remek kilátásokat jelez a kapcsolatot illetően a közeljövőre nézve, hogy hosszú távon milyen lesz az kettőtökön múlik kedves! A kártya utalhat gyermekáldásra is! Ez a kártya igen jó és kedvező lehetőségeket jelez! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:22:44 Válasz erre
Kedves Mendi!

Jövő héten találkozom Norbival. Hogyan alakul ez a találkozó? Sikerül kibékülnünk?

Köszönöm! Kati

Kedves Kati!

A III Uralkodónő lapját kaptam, mely pozitívumokat jelez a kapcsolatotokban, valószínűleg, ha mindketten rugalmasak és kompromisszumkészek vagytok, akkor kedvezően alakíthatjátok kettőtök kapcsolatát, még az sem kizárt, hogy egymás karjaiban köttök ki a következő 3 hónapban, sőt, igen termékeny időszak veheti kezdetét  ha jól alakítjátok a dolgaitokat! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:20:02 Válasz erre

Szia Mendi!

Norbival milyen kapcsolatra számíthatok? Még az egyetemen ismertük meg egymást, ahol sokat segítettük egymást. Újra feltűnt az életemben. Milyen szándékai vannak? Mi a szerepe? Mi várható köztünk?
köszönöm, szeretettel

Kedves Nóra!

A XII Halál lapját kaptam, mely megujúlást jelez, de jelezheti azt is, hogy a kapcsolat végérvényesen megszűnik, megszakad közöttetek! Nem látom, hogy jelentősebb szerepe lenne a későbbiekben az életedben, hacsak nem az, hogy felforgasson körülötted mindent! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:17:48 Válasz erre

Kedves Mendi!

Régóta nem írtam neked, de most azt hiszem ismét eljött az ideje. Párkapcsolatban èlek immàron 2 hónapja. Bár csak két hónapja vagyunk együtt, már össze is költöztünk majdnem egy hónapja! A kérdésem az lenne hozzád, hogy bár bízok benne, azért valami azt súgja talán nem hűséges?! Megnéznéd nekem, hogy mit mondanak erről a lapok?

Hálás köszönettel,

Marie

Kedves Marie!

A 0 Bolond lapját kaptam, mely naivitást és előítélet mentességet mutat. Ez tiszta szívűségről árulkodik! Ha így van, nincs mitől tartanod, csalódás akkor érhet, ha gyanakvó vagy! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:13:02 Válasz erre

Kedves Mendi!

Szeretném ha megnéznéd:a párommal szóba került a gyerekvállalás a közeljövőben látsz erre esélyt.

Nem szeretnék most rögtön ,viszont érdekelne mit mutat a kártya,akár a közeli akár a távoli jövőben lesz közös gyerek?

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Üdv,Anikó

Kedves Anikó!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely e téren sikereket ígér, azonban csak akkor, ha az erőiteket, energiáitokat, figyelmeteket ennek szentelitek! Nyílván a közeljövőben nem lesz közös gyereketek, ahhoz azért 9 hónap kell, de a fogantatásra nagy eséllyetek lehet :) 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:10:05 Válasz erre
Kedves Mendi!

Bejött a múltkori jóslatod!

Megkereste a páromat a sógornőm és engem is.

Nagyon meglepődtünk!

Megjósoltad ,hogy fél éven belül megváltozik az irányunkba ,nem tudom emlékszel-e rám.

Sajnos a személyes beszélgetés még nem jött össze ,de kíváncsi vagyok mi várható.

Kérdésem miért keresett meg minket ilyen hirtelen,történt-e valami a háttérben?

Köszönöm!

Ancsa

Kedves Ancsa!

A X Szerencsekerék lapját kaptam, mely azt jelzi, fordulat állhatott be nála érzelmi téren! A fordulat váratlanul érhet benneteket, mert lesz fordulat, de felkészületlenül érhet benneteket! Fontos a rugalmasság és a tolerancia! A feszültségek elsimítása érdekében rugalmasnak kell lennetek egymással! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:06:52 Válasz erre

Kedves Mendi!
Úgy érzem valamit megmozgatok benne, változást érzek kettőn kapcsolatában, jól gondolom?
Köszönettel, és boldog karácsonyt kívánva: Kiscsillag :)

Kedves Kiscsillag! 

A XII Akasztott ember lapja nem a változást jelzi kedves, hanem a tőle való függést! Egy kicsit vissza kellene ettől lépned, hagyni a dolgokat kicsit, had teljen az idő! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-12-21 09:05:02 Válasz erre

Kedves Mendi! egy fiúval nagyon készülök randevúzni, kiváncsi lennék, hogy mi aklakulhat ki az egészből? köszönöm, Mónika

Kedves Mónika!

A IV Uralkodó lapja azt jelzi, hogy ezzel a férfival igen nehéz lehet, merev gondolkodású, nehezen fogadja az új dolgokat, rugalmatlan és szereti, ha a dolgokat ő irányítja, az ő döntései szerint alakulnak az események! Egyébként védő oltalmazó személyiség, amolyan apa-típus!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyanús a nagy rend? - Teszt

Gyanús a nagy rend? - Teszt

Egész évben úgy érzed, a feje tetejére állt minden a lakásban. Kíváncsi vagy valójában, mekkora szükség van otthonodban a rendrakásra? Töltsd ki tesztünket és megtudhatod!

Tovább »
Variációk délszláv kukoricamáléra

Variációk délszláv kukoricamáléra

A délszláv konyha említésével azonnal a különféle húsos ételekre gondolunk, mint amilyen például a csevapcsicsa is. Azonban az ortodox vallási előírások végett az év egyharmadában egyes balkáni népek húsmentesen kötelesek étkezni, ezért egy igen érdekes és gazdag húsmentes konyha is létrejött náluk.

Tovább »
Hogyan készülsz Karácsonyra? - A csillagok ezt is tudják

Hogyan készülsz Karácsonyra? - A csillagok ezt is tudják

Karácsony előtt méhkasként felbolydulva sürgünk-forgunk, mintha az Armageddon közeledne. Szorít az idő, hatalmas energiákat összpontosítunk vásárlásra, takarításra, főzésre, sütésre, szervezésre. Nap jegyed megmutatja, hogyan lát téged a külvilág ebben a helyzetben. Áldott Ünnepeket kívánunk az összes jegy minden képviselőjének!

Tovább »
EZO TV

Hirdetés

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kiss Katalin

Családfelállító

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kiss Katalin

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka