2014. április 16. - Csongor
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Nyereményjáték A hónap témája: húsvét Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. április 16. - Csongor
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTeszt

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (19461 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre
Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!
Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!
A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!
A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!
Szeretettel várom a kérdéseiteket!

Mendi

Mendi39 2014-04-16 17:55:31 Válasz erre

Kedves Mendi! 

Köszönöm szépen múltkori válaszod! A zongorát a szüleim az abszolutóriumtól teszik függővé, így ha az meglesz, akkor kaphatok egyet.Csak legyen meg:) Szeretnék megint kérdezni Tőled. Egy ideje kacérkodom a gondolattal, hogy szeretnék fotózni is a szabadidőmben. Úgy értem ,hogy szívesen készítenék művészi természet és makrófotókat, portrékat, montázsokat, esetleg timelapseket. Meg tudnád nézni nekem kártyából, hogy van-e nekem ehhez tehetségem? Köszönöm szépen a válaszod előre is! Minden jót!D.
Kedves Dalma!
A III. Uralkodónő lapját kaptam, mely egy erős pozitív kártya, gyarapodást, fejlődést jelez! Képezheted magad, sikeres lehetsz benne, de tanulás szükséges hozzá!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-16 17:52:21 Válasz erre

Kedves Mendi!
Légy szíves megnézni mit mond a kártya lesz-e hamarosan olyan férfi az életemben, akit komolyan veszek s aki engem is komolyan vesz.
Köszönettel: Szilvia

Kedves Szilvia!

A Kardok 10 kártyát kaptam, mely szerint sajnos a közeljövőben nem várható e  téren pozitívum, fájdalmat jelez a kártya inkább!

Sajnálom! :(

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-16 17:48:28 Válasz erre

Kedves Mendi!

Nehéz röviden megfogalmazni, de megpróbálom. Egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre több ismerősöm elfordul és nem akar észre venni, vagy nem mosolyog vissza, nem köszön. Volt akitől meg is kérdeztem, hogy miért haragszik, de nem tudtam meg semmi. Valaki lejárat, úgy gondolom.Próbálom kideríteni, de eddig eredménytelen volt. Az lenne a kérdésem, hogy meg tudom- e, hogy ki vagy mi van a háttérben. Légy szíves segíts és nézd meg , hogy mit mutatnak a lapok.

Köszönöm: Magdi

Kedves Magdi!

A Kelyhek Királynője kártyát kaptam a kérdésedre, melyből azt látom, hogy nagyon érzelemgazdag személyiség vagy, s meglehet ez az érzelmesség mondatja veled, hogy elfordultak tőled az emberek!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-16 17:45:16 Válasz erre

Kedves Mendi!
Baba várható a következő 3 hónapban számunkra?
Köszönettel: Erzsébet

Kedves Erzsébet!

A VII. Diadalszekér lapját kaptam, mely e kérdésben sikereket jelez, de ehhez összpontosítani kell az erőket, egyensúlyba kell hozni mindkét fél érdekeit! Mindkette ugyanazt szeretnétek, s egyirányba tartotok, akkor  várható sikerélmény!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-16 17:42:40 Válasz erre

Kedves Mendi!

Szeretnék érdeklődni hogy mit látsz a kártyákból,van-e még esély a volt párommal közös jövőre. Szakított velem mondván nem tudja mit érez,néha szeret néha nem,és nem tudja mit akar. A távolság miatt ment tönkre a kapcsolatunk ,másfél évig húztuk,pedig gyönyörűen indult... Köszönöm válaszod. Minden jót, Viki
Kedves Viki!
A XII. Akasztott ember lapját kaptam, mely azt mondja a férfi meglehet hogy ezt a kapcsolatot már felfüggesztette, még ha fájdalommal is járhatott ez részéről! Tudatos döntést hozott ezzel!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-16 17:38:21 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérlek szépen légy szíves nézd meg nekem, hogy sikerül-e júliusban kimennem Németországba dolgozni.Két hónap lenne a munka, utána két hónap itthon és újra kimennék.Tehát két hónapos váltásokkal. Köszönöm szépen válaszod: Edit
Kedves Edit!
Az Érmék 10 kártyát kaptam, mely egyenes utat jelez a haladás és a fejlődés felé, egzisztenciális gyarapodás, illetőleg ebbéli problémákra látszik megoldás! Ez nem feltétlenül jelenti a külföldi munkát, megeshet,hogy közelebb hozzád látszik a megoldás, a hétköznapokban!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-16 17:35:20 Válasz erre
Kedves Mendi.

Laci és köztem lesz e bármiféle dolog még?
Köszönöm szépen!
Kedves Éva!
A XVIII.Hold lapját kaptam, melyből ez a férfi hosszabb rövidebb időközönként megjelenhet nálad! Ismétlődni látszanak közöttetek események! 
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-16 17:29:27 Válasz erre

Kedves Mendi!
Egy kérdést tennék fel a férfival kapcsolatban,aki fontos
nekem.Mindketten házasok vagyunk.Ő esküszik ,hogy
nincs a nejével szexuális kapcsolata,mióta engem
ismer.Állítása szerint nem kívánja már a nejét és nem
tudja elképzelni már vele a szerelmeskedést.
Igazat mond?
Köszönettel: Aerosmith

Kedves Aerosmith!

Úgy emlékszem tán egy hete válaszoltam neked erre a kérdésedre :)

A IV. Uralkodó lapját kaptam, mely szerint ha erotikus vonzódás nem is látszik, de az apai szerep fontossága erős, amennyiben van gyermeke! Ha nincsen gyermek a családban, akkor a társa iránti elkötelezettség látszik részéről!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-16 17:24:18 Válasz erre
Kedves Mendi!

Szeretném megtudni, hogy mi várható szerelem terén,hogy alakul-e ki kapcsolat M. Zsolttal?

Üdvözlettel: Barbara

Kedves Barbara!

A Botok Királya kártyát kaptam, mely szerint ez a férfi egy erős jellemű, határozott és céltudatos személyiség! Ha alakul is kapcsolatotok, a férfi megpróbálhat irányítani téged!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Esküvői vásár 2014 a Női Portálon »

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

A Beauty Coffee kollagén peptidet tartalmazó instant kávé. Fogyasztásával kisi...

Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A legelterjedtebb mítoszok - tények és tévhitek a napozásról

A legelterjedtebb mítoszok - tények és tévhitek a napozásról

Régóta közismert tény, hogy a napfény fokozza vitalitásunkat, és feldobja a hangulatunkat is. Számos olyan mítosz él azonban még ma is, aminek egy kicsit érdemes utánagondolni, hiszen csak akkor élvezhetjük igazán felhőtlenül a napsütés energizáló hatását, ha egyaránt tisztában vagyunk a napsütés pozitív, és negatív hatásaival is.

Tovább »
A legjobb tippek az erős körmökért és a puha kacsókért

A legjobb tippek az erős körmökért és a puha kacsókért

Az aligátor mancs egy nőnek sem áll jól. Viszont gyakran megfeledkezünk az évek múlásáról, ami a nyak finom bőre mellett a kezeken látszódik leginkább. De kis odafigyeléssel és némi furfanggal túljárhatsz a szép kacsók legfőbb ellenségének, a hideg időnek az eszén.

Tovább »
Édes csiliszószos csirke dobva-rázva

Édes csiliszószos csirke dobva-rázva

A rengeteg zöldség a vitaminraktárad feltöltéséről, az édes csiliszósz ízlelőbimbóid megbolondításáról gondoskodnak. Így aztán elkészül a vacsora, ami eltelít és még a közérzeted is jobb lesz.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Erika Angéla Edit Beáta Éva 
Társkereső
jozsef Réka Kristóf Vincent Péter