HIRDETÉS
2014. szeptember 16. - Edit
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 16. - Edit
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20181 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-09-14 16:19:06 Válasz erre

Kedves Mendi!

Igen ,megint bejött amit mondtál, keresett .. de most megint van valami , úgy érzem össze van zavarodva , meg sokat dolgozik.. nem tudom miért nem ír, sőt miért nem ír vissza.
Arra szeretnélek kérni , hogy mit látsz mi lesz a folytatás ? Próbálok kedves türelmes és határozottan nőies lenni , ahogy azt tanácsoltad .
Bizakodok :)

Szép Vasárnapot Neked!

Petra!
Kedves Petra!
A XIV Mértékletesség lapját kaptam, mely javulást jelez a kapcsolatban, minőségi változás várható a kapcsolatotokban! Megpróbálja az egyensúlyt fenntartani a magánéletében s a hétköznapjaiban! Légy türelemmel, kedvezően alakulnak majd a dolgok!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-09-14 16:16:44 Válasz erre

Kedves Mendi!
Sikerül nekem az a munka, megkapom?
Köszönettel: Szilvi

Kedves Szilvi!

A VI Szeretők lapját kaptam, mely jelez számodra másik lehetőséget is a közeljövőben, a lényeg, hogy munka terén választás elé kerülhetsz! Ajánlatos lenne valakinek a segítségét kérned a lehető legjobb döntés meghozatala érdekében! Ami itt látszik, hogy az hozhat számottevő eredményt, sikert, mely nehezebb!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-14 16:12:01 Válasz erre

Kedves Mendi!

Megnéznéd nekem kérlek, hogy fogok -e találkozni a régi szerelmemmel az elkövetkezendő pár napban. És, hogy vajon érez -e még irántam vmit.

köszönettel: Erika

Kedves Erika!

A XVII Csillag lapját kaptam, mely kártya a remény kifejezője! Nagy vágy teljesülhet, ha hajlandó vagy tenni érte, s áldozatot hozni!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-14 16:09:22 Válasz erre
Kedves Mendi,

Állást szeretnék változtatni,természetesen keresem a másik helyet és be is adtam a pályázatom(SanatMetal).Lát erre esélyt,hogy sikerülni fog?Köszönettel:Zsuzsi(1984.

04.29. 15:30 Eger)
Kedves Zsuzsi!
A 0 Bolond lapját kaptam, mely azt jelzi, a lehetőségek előtted állnak, de tenned kell azért, hogy stabilizálódjon, ne csak lehetőség legyen, hanem komoly eltökélt szándék álljon mögötte!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-09-14 16:00:56 Válasz erre
Kedves Mendi,

Szerelmi életemben mi várható?Helyre jön a házasságom vagy másik kapcsolatom lesz?Köszönöm válaszát! Zsuzsi(1984.04.29 15:30 Eger)

Kedves Zsuzsi!

A VII Diadalszekér lapját kaptam, mely egyrészt azt jelzi, mostanában a figyelmed többfelé irányul, másrészt pedig azt jelzi, van egy harmadik ebben a kapcsolatban! Ha rendezni szeretnéd a házasságodat, a figyelmedet e célra kellene összpontosítanod, s azzal foglalkozni, hogy helyrejöjjön! Látszik nálad egy másik férfi is! A döntés csak rajtad áll kedves, te hogy döntesz? Rendbe akarod-e hozni a házasságodat, vagy sem? 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-14 15:57:41 Válasz erre
Kedves Mendi!
Van egy barátnőm aki igen csak eltávolodott tőlem.Folyton lemondj a találkozónkat.Ez azóta van amióta rendeződött az életem .Nem értem miért van ez,hiszen az ő élete is rendezett (állítólag) ?!

Köszönöm.J.

Kedves J!

A XVII Csillag lapját kaptam, mely szerint nincs veszve semmi, a kapcsolatotok újra helyre állhat, nem látok komolyabb akadályozó tényezőt, a dolgok mindkettőtök életében folyamatosan változnak, de az esélye megvan annak, hogy helyreálljon közöttetek a régi kapcsolat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-14 15:55:23 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérlek nézdd meg , hogy Anti örült-e annak, hogy sok  idő után újra látott engem?

Köszönöm

Regina

Kedves Regina!
A 0 Bolond lapját kaptam, mely valami újat jelez , de még nagyon kiforratlan, labilis, s ami az érzelmeket illeti, olyan melyet nem igazán tud hova tenni, se nem jó se nem rossz, egyenlőre mintha fogalma sem lenne hogyan kezelje a helyzetet!  Mintha minden visszaállt volna a kezdetek kezdetére, mikor még nem volt közöttetek semmi!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-09-14 15:52:43 Válasz erre

Szia Mendi!
Írtam neked múlt héten,hogy van egy kollégám aki folyton keresztbe tesz nekem,de megelégeltem és a sarkamra álltam.
Féltem,hogy ez a munka végét jelentheti.Akkor a halál lapját kaptad és azt írtad hogy vagy a munka elvesztése vagy pedig a szekálás ér véget.
Nos,azóta semmi rossz nem történt,bár még mindig utál engem  (nem tudom miért mivel nem adtam okot rá soha)
A kérdésem a következő lenne: Tartós lesz ez a "béke" ?
Üdvözlettel :Gy

Kedves Gy!

A XVI Torony lapját kaptam, melyből tartósnak éppen nem mondhatnám a jelenlegi állapotot, helyzetet, valami váratlan esemény jöhet közbe, valami ami teljesen felkészületlenül érhet, szükség lesz az optimizmusodra!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-09-14 15:50:20 Válasz erre

Szia Mendi!
Az életem most kiegyensúlyozottabb mint bármikor!
Van munkám,és lelkileg is toppon vagyok.
Már csak a Nagy Ő hiányzik az életemből :)
Említetted nekem 2 hónappal ezelőtt,hogy hamarosan lesz egy beteljesült szerelem a láthatáron :)
Most mi a helyzet ezen a területen?
Köszönettel:Gy.

Kedves Gy!

Az V. Hit lapját kaptam, mely azt jelzi, 3 hónapon belül beteljesült szerelem várható az életedbe, de ne a szokásos módon várd, teljesen rendhagyó módon fog érkezni, s eleinte inkább lelki erősség lesz, mély lelki kötődés mintsem szerelem, vagy testi vonzódás!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A Nap és a Hold szülőhelye: Teotihuacan

A Nap és a Hold szülőhelye: Teotihuacan

Egy város a mai Mexikó területén, amelynek kitüntetett szerepe volt az időszámításunk előtti időkben egyszer csak teljesen kiürült. Gazdag hiedelemvilága és épületei az aztékok által maradtak fent. A város története olyan mitológiai elemeket tartalmaz, amelyek szinte az egész világon ismertek.

Tovább »
Tökösen ütős finomságok

Tökösen ütős finomságok

Ugyan még pár hetet az igazi tök-szezonra várnunk kell, de ha te is rajongója vagy ennek a zöldségnek, akkor már most érdemes „rákészülnöd” néhány recepttel.

Tovább »
A szerencse mágiája - Bűbáj a jólétért

A szerencse mágiája - Bűbáj a jólétért

Tudtad, hogy a szerencséhez nagyon fontos a pozitív gondolkodás? Ha így teszel, a szerencse megjelenik életed minden területén! De hogyan érheted el azt, hogy mindenhez pozitívan állj hozzá? Semmi mást nem kell tenned, mint elvégezni ezt a bűbájt, és megfigyelni, hogyan tudod bevonzani életedbe a szerencsét.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka