HIRDETÉS
2014. április 23. - Béla
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Nyereményjáték Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. április 23. - Béla
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTeszt

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (19472 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre
Kedves Mendi !

Mit üzennek a kártyák Tamással kapcsolatban meg keres,gondol rám,hiányzom-e neki ? Válaszodat előre is köszönöm. Üdv.Anett

Kedves Anett!

A II. Főpapnő kártyáját kaptam, mely azt jelzi, meglehet, hogy a férfinek van más nő az életében, inkább a passzivitás látszik, légy türelemmel, kiforrja magát a dolog!

Kellemes Ünnepeket Kívánok!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-20 18:42:05 Válasz erre
Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!
Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!
A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!
A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!
Szeretettel várom a kérdéseiteket!

Mendi

Mendi39 2014-04-20 18:39:15 Válasz erre

Kedves Mendi!

Nemrég ért véget a kapcsolatom,elég furcsán.A közeljövőben van esélyem új kapcsolatra?
Köszönöm a választ!Kata

Kedves Kata!

A VI.Szeretők lapját kaptam, mely azt jelzi, egyrészt a régi is újra megjelenhet, de egy új is feltűnhet a színen, s választás elé kerülhetsz, másrészt megjelenhet egy kezdődő még ismeretlen kapcsolat, de abban is az látszik, hogy döntened kellhet, olyan helyzet alakulhat ki az új kapcsolatban, mely döntéshelyzet elé állíthat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-20 18:35:48 Válasz erre

Kedves Mendi! 

Ma beszéltem telefonon az egyik férfi ismerősömmel,már hónapok óta nem láttuk egymást.Szeretném megtudni,hogy milyen érzéseket váltott ki belőle a beszélgetésünk,mit mutatnak ezzel kapcsolatba a kártyák? Válaszodat köszönöm szépen Ági

Kedves Ági!

A II.Főpapnő kártyáját kaptam, mely azt mondja türelem, egyenlőre várakozó állásponton van a kapcsolat!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-20 18:32:53 Válasz erre
Kedves Mendi!
nem rég irtam neked, és most már tudom, hogy szivemhez kozel mlyik fiu all, aki visszafogotabb es nem hivalkodo, de mivel ő fujt egykor visszavonulot, hogy a plátoi szerelem igaz legyen, kivancsi vagyok, hogy most eloben latott ketszer, es bele csipett a derekamba, változike valami? Fog velem ujra beszelgetni, akar talalkozni, akar eszebe jut, hogy mi is volt?
Moni 10.11.88. es Laci 13.03.92.
köszönöm a választ és kellemes ünnepeket
Kedves Móni!
A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely azt mondja teljesen függővé teheted magad a fiú iránti érzelmeiddel, mintha meg akarnál felelni neki! Fel tudnád adni a kapcsolatért önmagad, a véleményedet, a gondolataidat a saját elképzeléseidet, hogy vele lehess, s neki ez kedvező lenne! Ne tedd magad függővé a fiútól, légy és maradj meg olyannak amilyen jelenleg vagy, a gondoaltaidat tetteidet ne befolyásolja olyan gondolat, mely azt mondatja veled, hogy alkalmazkodj a fiú igényeihez, ezzel viszont kiszolgáltatottá válnál ebben a kapcsolatban! Maradj hű önmagadhoz, az elveidhez, légy türelmes! A kapcsolat változni látszik, azonban nem biztos, hogy úgy ahogyan te szeretnéd!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-20 18:21:49 Válasz erre

kedves Mendi
Kellemes hùsvétot neked.

Az lenne a kérdésem,hogy a munkahelyemen jùnius 30ig szòl a szerződésem,megfogják hosszabìtani?
Köszi Niki

Kedves Niki!

A 0 Bolond kártyáját kaptam, mely egyrészt az új lehetőséget, az előtted álló változást jelezheti, mely egészen mást hozhat az életedbe, ugyanakkor a jelenlegi helyeden várható változás, mely egyrészt az új kezdetet jelezheti, másrészt a lezárást is! Ezt a lapot úgy is mondhatnám neked, hogy egyszerre jelenti a mindent és a semmit! A lehetőségek tárháza ez a kártya, bár labilis, bizonytalan a helyzet! Meglehet még nem született konkrét döntés az ügyeddel kapcsolatban!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-19 15:29:25 Válasz erre
Kedves Mendi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy: felkeltettük egymás figyelmét egy férfivel. Lesz-e ebből kapcsolat, vagy bármi  más?
Köszönöm válaszod.
Kedves Valéria!
A XX. Ítélet kártyáját kaptam a kérdésedre, mely változást, meglehet hírtelen, felkészületlenül jövő változást, átalakulást jelez a kapcsoaltban! szemléletmód, hozzáállás változást jelez a kártya!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-19 15:23:33 Válasz erre
Kedves Mendi!

Én a volt párommal kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy van-e más nő az életébe, és szokott-e néha gondolni még rám.

Köszönettel: Angel
Kedves Angel!
A VI. Szeretők kártyáját kaptam, mely jelez némio kettősséget a férfinél! Egyrészt van valakije, s vonzhatod még te is, vagyis még nem felejtett el, másrészt lehet két nő is akik közül választania kellhet!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-04-19 15:17:07 Válasz erre

Kedves Mendi!
Mit mutatnak nekem a kártyák, mire számolhatok munka területén? Mikor sikerül munkát találnom?
Köszönöm.
Zsu

Kedves Zsu!

A XX Ítélet kártyáját kaptam, mely olyan belső változásra, átalakulásra hívja fel a figyelmedet, meynek hatására másképp láthatsz dolgokat magad körül, önmagaddal kapcsoaltosan! A kártya a gyökeres átalakulásokat is jelzi, lehetőséget adhat számodra! De a hozzáállás és a gondolatmenet változásra, változtatásra vár!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-04-19 15:14:09 Válasz erre
Kedves Mendi!

Babavárás előtt állunk. Szeretném megkérdezni, hogy a következő 3 hónapon belül sikerül-e a fogantatás?

Köszönettel: Kata

Kedves Kata!

A XIII Halál kártyáját kaptam, mely lehet kissé kellemetlenül érint e témában, azonban nem kell ettől megijedni, a változás már elindult, hosszabb folyamatnak látszik, átalakulás, egy korszak lezárulása s egy egészen új kezdete jöhet számodra! Ez a kártya e kérdésben lehet pozitív, de lehet negatív is sajnos!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Esküvői vásár 2014 a Női Portálon »

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

A Beauty Coffee kollagén peptidet tartalmazó instant kávé. Fogyasztásával kisi...

Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Lábad árulkodik rólad

Lábad árulkodik rólad

Gondoltad volna, hogy minden, ami megjelenik a lábunkon - egy bőrkeményedés, egy tyúkszem -, az mind a legbelső érzéseink tükröződése? A lábak szinte mindig láthatóak, könnyű szemügyre venni, megfigyelni őket, minden láb egy élettörténet.

Tovább »
Túrós krumpli

Túrós krumpli

Kenyérre kenhető laktató varázslat a túró és a burgonya meglepő találkozásában.

Tovább »
A legjobb tippek energiafogyatkozás ellen

A legjobb tippek energiafogyatkozás ellen

Úgy érzed fogytán az erőd az évvégi hajrában? Ne csüggedj, ha megfogadod egyszerűen kivitelezhető tanácsainkat, újult erővel vághatsz neki majd a feladatoknak!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Villámszépség

Semmi nem mutat jobban az egészséges bőrnél, de olykor jobb, ha csalsz kicsit. Kalkulátorunkból megtudhatod, hogyan valósíthatod meg a sóvárgott illúziót egyetlen finom mozdulat – egy lágy ecsetvonás - segítségével.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Erika Angéla Edit Beáta Éva 
Társkereső
jozsef Réka Kristóf Vincent Péter