HIRDETÉS
2014. november 01. - Marianna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. november 01. - Marianna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20448 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Mendi!

Van egy kapcsolatom, szeretném tudni fontos vagyok-e a férfinak, vagy van aki még fontosabb ( szeret-e engem). Köszönöm. Ica.

Mendi39 2014-10-26 11:09:29 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-10-26 11:03:49 Válasz erre
Kedves Mendi!
Kérlek megnéznéd,hogy párkapcsolat terén mi lesz a jellemző számomra?
Köszönöm szépen.Judy

Kedves Judy!

A XIX Nap kártyáját kaptam, mely szerelem kérdésében igen reményteljes és biztató képet jelez számodra, melegség, szép kilátások, harmónia az ami látszik!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 11:00:58 Válasz erre

kedves mendi!

Remélem nem haragszól hogy ennyit zargatlak. Minden úgy van ahogy eddig mondtad. Anyagilag javulni látszik a helyzetem de még mindig nem tudunk helyre rázódni. Azt szeretném ha megnéznéd mivárható a téli hónapokra. Köszönettel. Kinga 1993.05.12

Kedves Kinga!

Nagbetűvel írom a nevem, kérlek!

A VI Szeretők lapja a következő hónapokra súlyos döntéshelyzetet jelez anyagiak terén, meglehet, hogy pánik törhet ki rajtad, s kilátástalannak láthatod a helyzetet, de sajnos a döntést meg kell majd hoznod, még akkor is, ha nehéz lesz számodra, ha nem te hozod meg a lépést, megteszi a sors, s akkor nehezebb lesz!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 10:57:08 Válasz erre

Kedves Mendi!
Mi lesz jellemző az elkövetkezendő hónapokra a munkahelyemmel kapcsolatban?
köszi :) Lennyke

Kedves Lennyke!

A II Főpapnő lapja azt tanácsolja, a következő 3 hónapban ne válts munkát, ne változtass a jelenlegi hozzáállásodon, ha vannak ez irányú terveid, tartsd azokat magadban, ne beszélj róla senkinek! Most a türelem és a hallagatás az ami fontos számodra! Bízz a megérzéseidben!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 10:53:04 Válasz erre

Kedves Mendi,mostanában Péter (1977.01.13)sokkal kedvesebb közeledöbb lett velem.Megnéznéd mit látsz kettönkkel?Köszönöm szépen.Zsuzsi(1984.04.29)

Kedves Zsuzsi!

A XX Ítélet lapját kaptam, mely jelzi a visszatérést, jelzi a régi kapcsolat visszatérésének lehetőségét, azonban fontos a változtatás benne.  Feltámadás várható a kapcsolatban. Kérdés, hogy volt-e már szakítás. Ha igen, akkor a békülés meg fog történni 3 hónapon belül.

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 10:49:05 Válasz erre
Drága Mendi,

köszönöm szépen a segítséged! Már alig várom, hogy pénzhez jussak, és igénybe tudjam venni a több kérdéses lehetőséget nálad, de most szeretnék kérdezni még egyet, mert teljesen tanácstalan vagyok. Tegnap "létrejött" az álomrandim a fiúval, aki annyira tetszik már régóta. Nagyon jól sikerült, jól éreztük magunkat, de én a végén azzal zártam le a talit amikor meg akart csókolni, hogy megmondtam a korom (én 39, ő 30), és aztán el is köszöntem. Azt mondta, az semmit nem jelent, de én eljöttem. Bár visszaléptem volna, legalább megcsókolni egyszer! Nagyon jól éreztem magam vele, és bárcsak lenne még folytatás, de azt hiszem, ezzel le is zárult sajnos. Megnéznéd nekem Kedves, hogy tehetek-e, kell-e tennem valamit, őt érdekli-e, vagy fogadjam el, hogy így alakult és örüljek, hogy ilyen gyönyörű estém volt vele?
Nagyon köszönöm Mendi (bármit is mondanak ott Fenn)

Timi

Kedves Timi!

Sajnos utólag mindig okosabb az ember :(

A IX Remete lapja nem ígér gyors változást, inkább azt mondja vonulj vissza, légy most türelmes, légy most várakozó, s hagyd hogy a férfiban is rendeződjenek a dolgok! Sajnos nem sokat tehetsz jelenleg, itt a fiúnak kell lépnie, ha úgy érzi!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 10:45:25 Válasz erre

Szia Mendi!
Van egy barátnőm aki 1 éve vált el,azóta van egy új kapcsolata,de a napokban megismert egy fiút akit azóta sem tud kiverni a fejéből,úgy érzi ő az igazi,de a fiú nagyon titokzatos .Mit érez ez a fiú iránta? :)
Köszi.Gy.

Kedves Gy.!

A XX Ítélet lapját kaptam, mely feltámadást jelez a kapcsolatban.  Valószínűleg régi érzelmek támadnak fel. Jók az esélyek arra, hogy a kezdeti lelkesedés és szerelmes lobogás ismét beköltözzön a barátnőd lelkébe. Ha még nem teljesült be a kapcsolat, akkor remek kilátások vannak. De nem szabad siettetni a folyamatot. Minden megy a maga útján. Ugyanakkor fontos mérlegelni is, hogy feladja-e a jelenlegi stabilitást egy esetleges kaland kedvéért? Nem kicsi a tét!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 10:41:03 Válasz erre

Kedves Mendi!
Lesz még érzelmi vagy bármilyen kapcsolat Tamás és köztem? Én már feledném ezt a dolgot, de nem biztos hogy megtehetem.
Köszönettel: Szilvi

Kedves Szilvi!

A 0 Bolond lapját kaptam, mely nemhogy lezárást nem jelez, de valami bizonytalanul újra is indulhat közöttetek!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-10-26 10:39:08 Válasz erre

Kedves Mendi !

Szeretném megkérdezni.,hogy az anyagiak tekintetében mi várható az elkövetkezendő fél évben?
Köszönöm:Elena

Kedves Elena!

Az V Hit lapját kaptam, mely azt mondja sikerek nem várhatóak, netán olyan kerülhet eléd,melyben a javak megszerzése nem túl tisztességes módon jöhet, azonban fontos, hogy ilyen lehetőségekkel ne élj, mert később visszájára fordulhatnak a dolgok, maradj tesztességes e téren! A közeljövőben nem várható anyagi gyarapodás!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A 10 legrémisztőbb kísértetjárta alagút

A 10 legrémisztőbb kísértetjárta alagút

Az ódon, sötét helyek kiváló helyszínei a kísértettörténeteknek, az alagutak pedig csak rátesznek egy lapáttal a félelemérzetre. Az emberek régóta fúrnak járatokat, így a világ nincs híján alagutaknak, melyekben több a sötét legenda, mint a világosság. Építésükkor bizonyára sokan a föld alatt lelték halálukat. Talán ennek köszönhető, hogy olyan rémisztőek?

Tovább »
A szombati nap angyali üzenete

A szombati nap angyali üzenete

Angyalaink mai útmutatása: „Szellemivezető-állatod oltalmaz téged, és segít a problémás helyzetekkel kapcsolatban.

Tovább »
Szombati csillagjóslat

Szombati csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kiss Katalin

Családfelállító

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kiss Katalin

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka