2016. május 30. - Janka, Zsanett
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. május 30. - Janka, Zsanett
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (24288 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Fly 2016-05-30 14:14:01 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kíváncsi lennék, hogyan alakul a kapcsolatom azzal a férfival, akivel évek óta nem beszéltem, de nagyon szoros kötelékek voltak köztünk régen...

Köszönöm, Barbara.

Judy10 2016-05-25 09:19:35 Válasz erre

Kedves Mendi!

Nagyon szeretnék munkahelyet váltani. Egy nagyobb céghez szeretnék menni, ahol van előrelépési lehetőség. Folyamatosan nézem a lehetőségeket és angol képzésre is járok. Mit kell még tennem, hogy sikerüljön? A nyáron lesz esélyem váltani?

Köszönettel: Judy Miskolc, 1982.08.10. 10ó25p

Mendi39 2016-05-22 20:16:40 Válasz erre
Kedves Mindenki!

Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy NE ELDÖNTENDŐ kérdést tegyen fel!!!
Negyedik hete hangsúlyozom Kedveseim!
Olyan választ nem tudok adni, hogy igen vagy nem!
Ettől sokkal többet mond a Tarot kártya!

Köszönöm szépen!
Szeretettel
Mendi

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:13:34 Válasz erre
Kedves Mendi
Munkahely terén mit üzennek nekem a kártyák?
Üdv:Én

Kedves Kérdezőm!

A Kardok 4 lapja azt jelzi, bármi is van jelenelg, próbálj kicsit elhatárolódni attól a helyzettől, s átgondolni mit is szeretnél valójában

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:12:02 Válasz erre

Kedves Mendi!

Köszönöm szépen, a múltkori válaszod! Most a szerelmi életemről szeretnék kérdezni, ha lehet. Tehát , elkezdtem ismerkedni Tinderen és egy másik mobilos app-en keresztül , de eddig sok sikerem nem volt. Valahogy a netes ismerkedés gázos, mert hamar ki lehet fogyni a témákból, és csak tőlem messze élők írnak. Úgy döntöttem inkább ,hogy elkezdek inkább személyesen ismerkedni bulikon ill. bárokban Pesten . (ezt sem tudom Pécsen megoldani , mert ott nincs ennek a közösségnek nincsenek helyei). Mit látsz, mik az esélyeim , hogy "élőben" találok magamnak egy nőt?
Nagyon köszönöm a válaszod ! D.

Kedves D.!

A Botok 4 lapja nem jelez túlzott sikereket, de az esélyt jelzi, tehát nem lehetetlen :)

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:07:45 Válasz erre
Kedves Mendi!
A páros tervezi hogy végre haza jön.A jövőhéten szeretne indulni. Megnéznéd kérlek mit mond erről a kártya? Ha igen vagy nem kérdést tettem volna fel,akkor kérdező horoszkóppal tud válaszolni a kártya? Köszönöm::Krisztina

Kedves Krisztina!

Az Érmék Királya kártya azt jelzi, elkötelezett eltökélt a párod a szándékát illetően, de meglehet segítségre lesz szüksége!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:05:59 Válasz erre

Kedves Mendi!

Magányos vagyok, szeretném megtudni, mit hozhat magánéletembe a következő időszak?
köszönöm

Kedves Évi!

Az Érmék 3 lapja a változást, változtatást, alakítást, formálást jelzi, s azt, hogy ez egy időigényes folyamat! Egyenlőre ezen lenne a hangsúly, hogy változtass magadon!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:04:06 Válasz erre

Kedves Mendi ! Megnéznéd kérlek kérdező horoszkóppal 24.-én végre együtt leszünk a párommal,találkozunk végre? Köszönöm szépen:Ágnes

Kedves Ágnes!

Ma már erre válaszoltam!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:03:16 Válasz erre

Kedves Mendi!

Nem tudom beleferek-e meg, de a koltozessel kapcsolatban szeretnek meg egyet kerdezni, mert lassan donteni kene. Megnezned nekem, hogy alakulna, ha megis itt maradnek ebben a hazban? A masik helyre feszultseget mutattak a lapok (nem irtad, milyen kartyat huztal, azt nem tudom sajnos megmondani), bar nem is ettol tartok igazan, es igaz, ott sporolnek az alberleten, de nem olyan sokat es itt tobb a szabadsagom azert, konnyebben mozgok, ha barmit szeretnek csinalni, vagy munkahelyvaltasra kerulne a sor. Tanacstalan vagyok..
Koszonom szepen elore is!
Timi

Kedves Timi!

A Kelyhek Királynője kártya érzelmi visszatartó erő lehet, tehát a döntésed is érzelmi alapon látszik! Egy kártya választási leehtőségben nem tud segteni, ehhez ez kevés! Ami látszik, hogy nem szabad a józan észt háttérbe szorítani!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2016-05-22 20:00:48 Válasz erre

Kedves Mendi!
Felbukkan néha a munkahelyemen egy férfi akivel szimpatizálunk egymással. Arra lennék kíváncsi milyen kapcsolat várható közöttünk?
Köszönettel
Éva

Kedves Éva!

A Botok 10 lapja után nem mondanék kapcsolatot, komoly nehézségek akadályok látszanak, az a jelenlegi ami van, az talán megmaradhat, de itt komoly problémák látszanak!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Így buktasd le a hamis barátot! - Teszteld ezt a 4 dolgot!

Így buktasd le a hamis barátot! - Teszteld ezt a 4 dolgot!

Biztos te is tapasztaltad már: nem mindenki az, akinek látszik. Ebből szoktak a szomorú és fájdalmas csalódások lenni, meg a „bár észrevettem volna”. Hát tessék, segítünk abban, hogy megelőzhesd azt, hogy ezt újra ki keljen mondanod. Íme, 4 kis apróság, amivel le tudod tesztelni a barátodat, hogy kiderüljön, mennyire igazbarát!

Tovább »
Drágakő teszt -  Mit vársz az élettől, és mire számíthatsz a közeli jövőben?

Drágakő teszt - Mit vársz az élettől, és mire számíthatsz a közeli jövőben?

Ezt a pszichológiai tesztet egy görög pszichológuscsoport állította össze, akik különböző drágakövekkel illusztrálták az egyes karaktertípusokat. Minden karakter más-más személyiséget és üzenetet rejt, így semmi más dolgod nincs, mint kiválasztani azt a követ, amely elsőre elnyeri a tetszésedet.

Tovább »
4 fantasztikus vízmágia, ami csak a vízjegyűeknek sikerülhet a legjobban!

4 fantasztikus vízmágia, ami csak a vízjegyűeknek sikerülhet a legjobban!

De persze ez ne kedvetlenítsen el másokat, hiszen mindenkiben jelen vagy a négy elem, köztük a víz is. Ám annyi szent, ha alapvetően Rák, Skorpió vagy Halak a csillagjegyed, akkor te tudod a leghatásosabban elvégezni ezeket a mágiákat, mert te rendelkezel a víz tulajdonságaival. Érdemes kipróbálnod, az eredmény magáért fog beszélni!

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

loading...

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső