2015. április 22. - Csilla, Noémi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. április 22. - Csilla, Noémi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (21542 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-04-19 12:58:58 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:55:49 Válasz erre

Draga Mendi! Érzelmi téren! Köszönettel : Erika

Kedves Erika! 

Kérlek próbáld úgy megfogalmazni a kérdésed, hogy az egyértelmű legyen, s ne 3 levélből kelljen összeszedegetni azt az egyet , melyre választ keresel! Legközelebb ezt vedd figyelmebe kérlek! 

A Botok Apródja olyan férfit jelez akit hamisságával, leleményességével, turpisságával és megbízhatatlanságával okozhat neked bonyodalmakat! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:53:28 Válasz erre

Kedves Mendi!

Pont ettől a kapcsolattól tartok ami a két férfi közt létrejöhet. Mivel tudomàsom szerint féltékeny, dühös a volt a szerető amiért hozzà hasonló férfival vagyok együtt. Ezért gondoltam, hogy valami fajta jelzés ez felém, hogy ne higyjem azt, hogy ő eltűnt az életemből. Mit mondanak a kàrtyàk? Vissza akar még furakodni az életembe vagy sem? 
Szép napot!És köszönöm szépen vàlaszod!

Szeretettel: Timi

Kedves Timi!

A Kelyhek Királynője lapja szerint még nem hültek ki az érzései irányodba, de meglehet túl irracionálisak ezek az érzelmek, s ezek vezérelhetik a férfi tetteit is! Meglehet, hogy féltékeny! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:49:42 Válasz erre

Kedves Mendi!

G-vel lehet közöttünk valami komoly?

Köszönöm.Kinga

Kedves Kinga!

Ez attól függ, te mit veszel komolynak, nálad mit jelent a komoly szó? 

A Kardok Apródja egy kezdeti fázist jelez a kapcsolatban, mely hosszadalmas fejlődési szakasz előjele is lehet, azonban nagyon gyerekcipőben jár még ez a kapcsolat! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:44:10 Válasz erre

Kedves Jósnő.
Peti nagyon kedves férfi, szinte mindenkinek segít. Tudta, hogy én vágyom rá és szükségem lenne nekem is a segítségére, barátságára, szeretetére. Miért van az, hogy másokért oly sokat tesz és értem miért nem?
Köszönöm!
Julie

Kedves Julie! 

Az Érmék 5 lapjából én azt látom, hogy veled is foglalkozik, veled is törődik, csak te elégedetlen vagy azzal amit kapsz tőle! Itt azt kellene átértékelned kedves, hogy a kapott segítő szándékot, figyelmet mennyire tudod értékelni! Te inkább másra vágynál tőle, azt látom! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:41:52 Válasz erre

Kedves Mendi!

Henrikkel most ismerkedem, milyen kapcsolatot remélhetnék tőle. Komolyat vagy szeretőit? Bármit amit látsz a lapokban köszönöm! Beuska

Kedves Beuska! 

A Kardok 5 lapja sajnos azt jelzi, ettől a férfitől súlyos vereséget szenvedhetsz el, megalázó helyzetbe kerülhetsz! Leginkább nem javasolnám, hogy elmélyedj ebbe a kapcsolatba! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:38:45 Válasz erre

Kedves Mendi

Miért nem feleltem meg Pistinek? Mint nő vagy ember voltam neki kevés? :(

Köszönöm szépen,

Marianna

Kedves Marianna! 

Egyiksem! Nem veled volt a baj kedvesem!  A kártya mely az Érmék 2 lett, azt jelzi, nála több szálon futnak az események, meglehet veled egyidőben volt neki mással is kapcsolata! Ő ilyen! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 12:36:51 Válasz erre

Kedves Mendi Jósnő
Laci egyáltalán nem akar már tőlem semmit és nem foglalkozik velem?Köszönöm!Zsuzsa

Kedves Zsuzsa! 

A Kardok 6 lapja nem ezt jelzi, de eléggé visszafogott és diplomatikus lehet veled szemben! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 11:59:42 Válasz erre

Kedves Mendi!

Szeretném megkérdezni hogy sikerül e kifizetnünk a lakás tartozásunkat, és maradhatunk e tovább a mostani lakásban.

Köszönöm : Viki

Kedves Viki! 

A Kardok 10 lapja szerint erre a közeljövőben nem látok esélyt sajnos! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-04-19 11:57:43 Válasz erre

Kedves Mendi!
 Van egy kedves barátom,aki most jó időre eltűnt...persze megvan az oka.
 Mindig is volt közöttünk valamilyen vonzalom a másik iránt.
 Ha visszatér lehet közöttünk komolyabb?

Köszönöm.Ilona

Kedves Ilona! 

A Kelyhek 9 lapja szerint lehet, ha nem viszitek túlzásba! 

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Hasznos tippek a tavaszi nagytakarításhoz

Hasznos tippek a tavaszi nagytakarításhoz

A tavaszi idő beállta egy háziasszony számára azt jelenti, hogy lassan itt az ideje egy mindent átsöprő nagytakarításnak. Aminek persze csak nekiállni nehéz, ám miután végeztünk vele, már büszkén nézünk végig patyolat tiszta otthonunkon. Hogy segítsünk leegyszerűsíteni ezt a nagyon fárasztó feladatot, összegyűjtöttünk néhány tippet.

Tovább »
Diana hercegnő - Avagy hova tűnt a fény az alagút végéből?

Diana hercegnő - Avagy hova tűnt a fény az alagút végéből?

1997. augusztus 31–én megrendült a világ. Senki nem hitte, aztán milliók szíve sajdult bele a fájdalomba. Kénytelenek voltak elfogadni a tényt, Diana hercegnő végzetes autóbalesetet szenvedett Párizsban. De vajon tényleg baleset volt?

Tovább »
Bécs ékköve -  A schönbrunni kastély

Bécs ékköve - A schönbrunni kastély

A schönbrunni kastély barokk stílusban épült császári rezidencia. Ausztria egyik legismertebb és legnépszerűbb műemléke, turisztikai látványossága, illetve az UNESCO Világörökség része. A kastélyt évente 1,5 millió, a hozzá tartozó parkot pedig további 5,2 millió látogató tekinti meg. Lenyűgöző látvánnyal, mérhetetlen pompával fogad bennünket a kastély és annak mesebeli kertje!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Vitaminok és ásványi anyagok kalendáriuma

A szervezet egészségének megtartásához rengeteg vitaminra és ásványi anyagra van szükség. Ha valamiből hiányállapot lép fel, azt igencsak megérezzük. Válaszd ki, milyen problémáid vannak, és gondolkozz el, hátha hiánybetegséged van.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos