HIRDETÉS
2014. július 24. - Kinga, Kincső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. július 24. - Kinga, Kincső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (19893 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

Kedves Mendi!

Az éven várható szerelem az életembe?

Születési adataim: Miskolc, 1982.08.10. 10:25

Köszönettel

bcintinka 2014-07-15 11:54:35 Válasz erre

Kedves Mendi !

Régen írtam már neked , és sok rossz dolog történt velem az elmúlt 2 évben anyagilag nagyon padlóra kerültünk és szeretném , tudni , hogy évelején elkezdtem munkát annak lesz-e jobb anyagi lehetősége mint a jelenlegi helyzetemben. A családom anyagilag helyre rázódik ? A férjemmel együtt sikerl e talpra állnunk!

üdvözlettel: Krisztina

Mendi39 2014-07-15 07:43:24 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-07-15 07:38:15 Válasz erre

Kedves Mendi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy sikerül végre munkát találnom a közeljövőben?
Nagyon köszönöm.
Manócska

Kedves Manócska!

A XVI Torony lapját kaptam, mely azt jelzi változtatásokat kellene eszközölnöd az eredményesség érdekében,  mind a hozzáállás, mind pedig a szemléletmódot illetően!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-15 07:36:23 Válasz erre

Kedves Mendi!

Az elmúlt héten megkeresett az exem! Találkoztunk, beszélgettünk! Úgy tűnt, hogy még mindig szeret! Újra együtt leszünk e? Újra akarja kezdeni velem?
Köszönöm!
Heni
Kedves Heni!
A XIV Mértékletesség lapját kaptam, mely pozitív változást, javulást jelez szerelem terén, ugyanakkor fontos az egyensúly fenntartása a kapcsolat és más életterület között!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-07-15 07:34:20 Válasz erre
Kedves Mendi!
Mint már többször is adtál útmutatást, ezért most is hozzád fordulok. Most újra rám írt egy angol férfi, hogy szeretne megismerni mert tetszik a profilom. A neve Richard Rowan. Megnéznéd mi a szándéka?
Köszönettel Julika
Kedves Julika!
A XV Ördög lapját kaptam, mely azt mondja nem biztos, hogy teljesen őszinte hozzád ez a férfi, az meglehet, hogy nyílt feléd, de nem teljesen őszinte!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-07-15 07:31:06 Válasz erre

Szia Mendi,

Szeretnék tanulni valamit egy férfinél. Az lenne a kérdésem, hogyha megkérdezem levélben, akkor elvállal-e engem vagy válaszol-e egyáltalán?
Köszönöm. Macsek. (nő vagyok)
Kedves Macsek!
A XIII Halál lapját kaptam, mely valami új elkezdését jelzi, egy korábbi szakasz lezárulását, s valami egészen más kezdetét! Amennyiben belevágnál, akkor alakulhat kedvezően, amennyiben ez az ügy már folyamatban van, akkor befejeződni látszik!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-07-15 07:29:03 Válasz erre
Kedves Mendi!

Kérlek nézd meg várható e változás a szerelmi életemben? A férfi akit látni szerettem volna,ő közölte,hogy nem,jön e valaki számomra?
Köszönöm: Dorina
Kedves Dorina!
A III Uralkodónő lapja termékenységet jelez, tehát biztosan jönni fog valaki a közeljövőben az életedbe, akivel igencsak termékeny kapcsolatotok alakulhat! Gyermekáldás sem kizárt, tehát légy figyelmes, körültekintő!
Szeretettel
Mendi
Mendi39 2014-07-15 07:26:34 Válasz erre

Kedves Mendi! 

Az egyik újságba olvastam,hogy az egyik cég hivatalosan közvetít embereket idős gondozásra,de előbb el kell végezni egy három hónapos német nyelv és egészségügyi kurzust ami szintén három hónapos.Szeretném megtudni,hogy mit mutatnak a kártya lapok,érdemes nekem ebbe bele fognom? 

Köszönettel   Jácinta

Kedves Jácinta!

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely azt mondja ha jelenelg erre vágysz, akkor türelemre kér a kártya, nem várható gyors változás, ugyanakkor azt is mondja a kártya, hogy más irányba kellene keresgélned! Ez persze tanácsként mondom neked, ha ez a vágyad, akkor tegyél lépéseket érte!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-07-15 07:21:39 Válasz erre

Kedves Mendi!

Lesz-e pàrkapcsolatom a közeljövőben?

Köszönöm a választ, előre is!
Kedves Kérdezőm!
Egy aláírás jó lett volna kedves!
A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely azt mondja engedd el az ehhez kapcsolódó félelmeidet, ne ezen agyalj folyton, ne függj attól a gondolattól, hogy lesz-e valaki vagy sem, próbálj teljesen más felé gondolni, foglalkozz mással ami körülötted zajlik, engedd el ezt a vágyadat egy időre, s meglásd akkor jön a szerelem amikor a legkevésbé sem számítasz rá!
Szeretettel
Mendi
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A legfinomabb szilvás sütik

A legfinomabb szilvás sütik

Változatos színeivel a szilva ízek kavalkádjával kecsegtet, és nem is szokott csalódást okozni. Hihetetlenül sokféleképpen fel lehet használni a konyhában amellett, hogy önmagában, nyersen is nagyon finom. Ismerd meg a mi kedvenceinket!

Tovább »
Afrikai zodiákus és a jellemed

Afrikai zodiákus és a jellemed

Az afrikai asztrológia az azték asztrológia előtt időkre vezethető vissza. A geomantia tudományából származtatható, amely földjóslást jelent. A szertartáshoz egy állat csontjait használták, melyek egy 3 szintes emelvényt, illetve formát ábrázoltak vertikálisan vagy horizontálisan. A jegyek nevei mindennapos dolgokon alapultak.

Tovább »
Spárga és tortellini egy tálban

Spárga és tortellini egy tálban

Az előkészítés valóban igényel némi erőfeszítést, mégis arra bíztatnánk próbáld ki, mert ennek az ételnek a sokszínűsége végül elvarázsol mindenkit.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

Szakértők

Maya jósnő

Angyalkártya jós

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Maya jósnő

Társkereső

Társkereső
Judit Katalin Szilvia Zsolt Violetta éva 
Társkereső
jozsef jozsef István Lajos Réka