2015. május 22. - Júlia, Rita
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. május 22. - Júlia, Rita
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (21718 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Mendi39 2015-05-17 09:32:41 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:31:27 Válasz erre

Kedves Mendi! Nincs munkahelyük a párommal látszik hogy találunk hamarosan? Köszönöm Dorina

Kedves Dorina! 

A IX Remete lapja sajnos ennek eljövetelét még nem jelzi, itt még várni kell sajnos! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:29:42 Válasz erre

Kedves Mendi,szerelmi életemre mi lesz jellemzö a közel jövöben?Zsuzsi 1984.04.29.
Köszönöm a válaszod.
Zsuzsi

Kedves Zsuzsi! 

A XIII Halál lapját kaptam, mely a magánéletre vonatkoztatva a teljes lezárulást és átalakulást jelzi, ami eddig volt az lezárulni, befejeződni látszik, s helyébe valami egészen új jöhet! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:28:09 Válasz erre
Kedves Mendi!
Történik valami nagyobb pozitív változás velem a közeljövőben?
Köszönöm: Enikő

Kedves Enikő! 

Milyen életterületre gondolsz? Az V Hit lapja belső változást jelez, nem külsőt, lélek, harmónia önmagaddal, elvonulás, lecsendesedés, bizalom önmagaddal szemben! Lelki egyensúly kialakítása, a vágyaid álmaid eléréséhez vezető lelki béke megtalálása, s az út a vágyaidhoz már kirajzolódhat előtted! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:25:57 Válasz erre
Kedves Mendi!
Este felhív majd a volt barátom. Mire számíthatok vele kapcsolatban?
Köszönöm válaszod! Kati

Kedves Kati! 

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely úgy érzem a ma esti időpontra nagyon közeli, így erre valószínűleg nem tudok kielégítő választ adni neked! Amit azonban látok a kártyából, hogy nagyon függhetsz még ettől a férfitől, az érzéseitől, a hozzád való viszonyulásától! Nem tudod elengedni őt! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:23:35 Válasz erre

Kedves Mendi!  Egy férfi ismerősömről érdeklődnék,arra lennék kíváncsi,hogy van-e neki barátnője,foglalt a szíve? Köszönettel  Jázmin

Kedves Jázmin! 

A VI Szeretők lapját kaptam, mely a férfi életében választást jelez magánélet terén, meglehet, hogy van neki párja,de mellette vágyhat valaki másra is! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:22:04 Válasz erre

Kedves Mendi!    Jelenleg nincsen párkapcsolatom.Szeretném megtudni,hogy érkezik már az életembe az a férfi akivel kialakulhat egy komoly párkapcsolat? Válaszodat hálás szivvel köszönöm  Ági

Kedves Ági! 

A XVI Torony lapját kaptam, mely sajnos nem egy kedvező kártya e téren, bár a fénysugár ott van, tehát az optimizmus fontos! Légy derűs és vidám kedves, mosolygoj mindig! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:20:15 Válasz erre

Kedves Mendi!
Arra lennek kivancsi az anyosom veletlenul vagy direkt felejtett el megkoszonteni a szuletesnapomon!?
Koszonom a joslast!
udvozlettel
Aniko

Kedves Anikó! 

Az I Mágus lapját kaptam, mely szerint nem szándékosság van e mögött! Ez egy igen erős és pozitív kártya! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:18:24 Válasz erre
Kedves Mendi!
Kérlek nézd meg nekem ,mi a célja a jövő hétre összehívott értekezletünknek.

Köszönöm:Elena

Kedves Elena! 

A VIII Erő lapját kaptam, mely mindenképpen a pozitívumokat jelzi, számodra jól alakulhatnak a dolgok, események, de nem szabad türelmetlenkedni! Még ha most nem is annak látod, de a vége jó lesz! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2015-05-17 09:16:00 Válasz erre

Kedves Mendi!

Ismerkedem egy szimpatikus fiúval, Patrikkal.

A kártyák mit mutatnak, mire számíthatok ebből az ismerkedésből? :)

Válaszodat előre is köszönöm!

Üdvözöllek,

Niki

Kedves Niki! 

A IX Remete lapját kaptam, mely egyenlőre nem jelez sem rosszat sem jót, inkább azt, hogy jól át kellene gondolnod, hogy valójában mit is szeretnél, elsősorban a magánéleteddel kapcsolatban, majd magától a férfitól! 

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyorstalpaló tanfolyam Kőmágiából - Varázslás  3. rész

Gyorstalpaló tanfolyam Kőmágiából - Varázslás 3. rész

A különböző gyógyítási módszerek tanulmányozása után, elérkeztünk az Kőmágia gyorstalpaló tanfolyam talán legizgalmasabb részéhez, hogy miként tudunk az ásványokkal varázsolni! Ehhez nincs másra szükséged, mint az ásványokra, ismerni azok mágikus megfeleléseit és céljait, végül elvégezni a varázslatot a leírtak alapján!

Tovább »
5 Feng shui tipp, amivel garantáltan bevonzod a szerelmet

5 Feng shui tipp, amivel garantáltan bevonzod a szerelmet

A Feng shui ősi rendszere nem véletlenül maradt fent a mai napig is, mint népszerű lakberendezési elv. A következő tippekkel új embereket vonzhatsz az életedbe, így könnyebben talál majd rád a nagy Ő! Minél hamarabb megvalósítod, annál gyorsabban élvezheted az eredményét!

Tovább »
Vezető vagy követő? - Nézz a kezedre és árulkodik!

Vezető vagy követő? - Nézz a kezedre és árulkodik!

Munkát keresel, de nem tudod, hogy milyet? Netalán dolgozol, de nem érzed jól magad a választott pozíciódban? Úgy érzed, hogy a főnököd munkáját te jobban is meg tudnád csinálni? A főnök típusba tartozol, vagy inkább irányításra van szükséged? Elég, ha ránézel a kezedre és megtudhatod!

Tovább »

Kalkulátor

Parfüm horoszkóp

Olykor nem is olyan könnyű kiválasztani a személyiségedhez illő parfümöt. Ebben lesz segítségedre ez a kalkulátor. Válaszd ki a csillagjegyet, amelyben születtél, és megtudod, mely parfüm illik hozzád.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kiss Katalin

Jósnő, családfelállító

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kiss Katalin

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Preky69 Gyula Attila Sanyi1011 jozsef