HIRDETÉS
2014. november 27. - Virgil
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. november 27. - Virgil
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (20604 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Anikó1987 2014-11-23 11:09:53 Válasz erre

Kedves Mendi! Az email cim nem jó?

Előzmény: Anikó1987 - 2014-11-23 10:54:37
Anikó1987 2014-11-23 11:06:42 Válasz erre

Az én kérdésemre nem kapok választ?

Előzmény: Anikó1987 - 2014-11-23 10:54:37
Mendi39 2014-11-23 11:05:51 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Mendi39 2014-11-23 11:04:17 Válasz erre

Kedves Mendi!
Nyitott vagyok mostmár egy szerelemre.Jöhet? :)
Köszönöm.Felicia

Kedves Felicia!

Az I Mágus lapja jelzi számodra a közeljövőben felbukkanó nagy őt :) 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-11-23 10:58:03 Válasz erre

Kedves Mendi!
Rég magányos vagyok,vágyom a szerelemre.Mit várhatok?Köszönöm.Márti

Kedves Márti!

A IX Remete lapját kaptam, mely a következő pár hónapot jelezve, sajnos még nem jön kapcsolat az életedbe, mintha jelenleg más lenne a feladatod, az, hogy átgondold, átértékeld, az eddigi életedet, a benne lezajló változásokat, a miértekre választ keress önmagadban, s ezáltal jobban megismert önmagadat! Most egy befelé fordulós időszak látszik nálad, azonban falakat nem szabad emelned magad köré!

Szeretettel

Mendi

Anikó1987 2014-11-23 10:54:37 Válasz erre

Kedves Mendi!

Az lenne a kérdésem hogy meg tudod e nekem nézni hogy a jövőbe lesz e új párkapcsolatom vagy a régi fog újra vissza jönni? Ebben az évben vagy jövöre számithatók e jóra? Üdv:Anikó köszönöm 1987.07.28

Mendi39 2014-11-23 10:47:01 Válasz erre
Drága Mendi!
Párkapcsolati téren mi lesz jellemző az elkövetkezendő időszakomra?
Üdvözlettel:Jenny

Kedves Jenny!

A XII Akasztott ember lapját kaptam, mely egyrészt, ha van párod, erőses befolyásolhat az amit és ahogyan tesz, mond, érzelmileg megfelelni szeretnél neki, amennyiben nincs párod, úgy a környezetedben lehet valaki akiért odáig lehetsz, de sajnos ez egyoldalú, hiábavaló ábrándozás! Légy önmagad, ne akarj megfelelni senkinek, ha változtatsz is, csak saját magadért tedd! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-11-23 10:44:00 Válasz erre
Kedves Mendi!

Sikerül hamarosan munkát váltanom?

Köszönöm! Kati

Kedves Kati!

A 0 Bolond lapját kaptam, mely lehetőségek tárházát hozhatja számodra, akár külföld is szóba jöhet, kérdés elég bárot s merész vagy-e ahhoz, hogy meglépd a lehetőségeket! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-11-23 10:30:30 Válasz erre

Kedves Mendi,

Hogyan alakul a szerelmi életem az idei évben? jelenleg nincs kapcsolatom.
köszönöm,Szilvi

Kedves Szilvi!

Az V Hit lapját kaptam, mely olyan kapcsolatot jelez, mely inkább lelki, mély kötődéssel, mintsem érzelmi szerelmi kapcsolat, a lelkitársaddal hozhat össze a sors! 

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2014-11-23 10:28:20 Válasz erre
Kedves Mendi!
Van egy fiú barátom,akit kissé hanyagoltam az utóbbi időben,mert nem volt rá időm.Ő ezt teljesen máshogy értelmezi.Annyira ki akar sajátítani,hogy már unom.Most,próbáltam hozzá közeledni,de sajnos úgy veszem észre,hogy játszik velem.Hogy alakul a kapcsolatunk a jövőben?
Köszi.Janka

Kedves Janka!

A XVIII Hold lapja azt mondja a nyugalom és a türelem az ami később eredményes lehet! No de milyen barát is az akire nincs időnk? Ezt gondold át azért, valóban barát ő neked? A kapcsolat egyszercsak ismét a régi lehet, de ennek még nincs itt az ideje! Időhúzás látszik! Ha pedig unod, akkor lezárni kellene, mert ezek szerint nincs benne örömöd! Azt kellene átgondolnod kedves, hogy te mit is akarsz valójában?

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen a pozitív gondolkodási szinted? - Teszt

Milyen a pozitív gondolkodási szinted? - Teszt

Mindannyian tudjuk, mennyire fontos a pozitív gondolkodás ahhoz, hogy elérjük céljainkat, és sikereket könyvelhessünk el életünkben. De vajon ismered-e a saját pozitivitás szintedet? Válaszolj a kérdésekre, és máris okosabb leszel! Üdvözlünk a pozitív gondolkodási szint tesztben!

Tovább »
Árnyemberek - tényleg csak árnyékok?

Árnyemberek - tényleg csak árnyékok?

Egyre inkább az érdeklődés középpontjába kerül az árnyékember jelenség. Vajon mik, vagy kik ők? Szellemek? Interdimenzionális lények? Időutazók? Vagy valami más van a jelenség mögött?

Tovább »
Angyali szépség

Angyali szépség

Nem véletlenül mondják sokszor, hogy a szépség belülről fakad. A valódi szépség a lelkünk mélyéről ered, hiszen aki belül szép, kedves és segítőkész az biztos, hogy külsőleg is sugárzik. Angyalaink is erre bíztatnak bennünket, hogy próbáljunk meg jók lenni és önzetlenek, hogy valóban szépek lehessünk minden értelemben.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka