2018. január 20. - Fábián, Sebestyén
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 20. - Fábián, Sebestyén
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON (28129 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
cascada (Topikindító) 2010-10-04 00:03:29 Válasz erre

INGYEN JÓSLÁS A FÓRUMON. CSAK ÍRD MEG A FÓRUMON VAGY AKÁR PRIVÁT ÜZENETBEN A KERESZTNEVED, ÉS HOGY MI AZ, AMIT TUDNI SZERETNÉL. MEGPRÓBÁLOK MINÉL HAMARABB VÁLASZOLNI. VISSZAJELZÉSEKET IS SZÍVESEN FOGADOK A JÓSLATOKKAL KAPCSOLATBAN.

ÜDVÖZLÖK MINDENKIT A FÓRUMON.

Kapcsolat 2018-01-14 14:54:42 Válasz erre

Kedves Mendi!

Azt szeretném megtudni hogy rendbe jön a házasságom?

Várom válaszod!

Üdvözlettel Krisztián

Mendi39 2018-01-14 09:37:12 Válasz erre

Kedves Kérdezőim!

Ismét elérhető vagyok itt a fórumon mindenki számára!

Azonban változás történt  a használattal kapcsolatban!

A kérdéseiteket a mendijoslas@gmail.com címre küldjétek el, s amikor megválaszoltam akkor fogjátok látni itt a fórumon! Így nyomon követhetővé válik, hiszen a kérdésed után közvetlenül a válaszomat is látni fogod!

A válaszadáshoz segítségül az Álmok Tarot-ja kártyát használom!

A fenti email címen már asztrológiai útmutatást is kérhetsz, ehhez azonban a percre pontos születési adataitokra is szükségem van!

Szeretettel várom a kérdéseiteket

Mendi

Továbbra is kérek mindenkit, hogy NE eldöntendő kérdést tegyen fel!

Az eldöntendő kérdéseket kihagyom! Nem tudom már másképp értésetekre adni! Hogy NE ELDÖNTENDŐ KÉRDÉST KÜLDJETEK!!!!!

Mendi39 2018-01-14 09:34:56 Válasz erre

Drága Mendi! Annak a női"rokonomnak"kire gondolok szüksége van rám érzelmileg? Kérdőasztrológiával nézd meg, ha beleférek. Köszönöm Vera Bp.

Kedves Vera!

Igen!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:33:36 Válasz erre

Kedves Mendi!

Munka téren mi várható?
Köszönöm válaszod:Shery

Kedves Shery!

A KArdok 9 lapja után félreértésekből adódó nehézségek, valamit rosszul gondolhatsz!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:31:20 Válasz erre

Kedves Mendi! Kérlek nézd meg,hogy T férfi milyen kapcsolatot akarna tőlem,ha most a közelében lennék? Lehet buta a kérdés,de szeretem.Köszönöm! Kata

Kedves Kata!

A Botok Apródja kártya nem éppen tisztességes szándékokat jelez, inkább légy vele távolságtartó!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:30:00 Válasz erre

Kedves Mendi! Felbukkantam M.férfi életében,majd eltűntem.Neki azóta lett egy barátnője.Most Ő mit gondol Rólam?Köszönöm! Kata

Kedves KAta!

A Kardok Lovagja kártya után meglehet cselekedni fog, bár ez inkább csak olyan cselekedni kéne gondolat nála!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:28:23 Válasz erre

Kedves Mendi!

Kérlek nézd meg nekem,hogy Zs.nevű férfi részéről mire számíthatok az élkövetkezőkben.
Köszönöm:Elena

Kedves Elena!

A Botok Lovagja kártya után rövid de annál tüzesebb, hevesebb eseményekre! Viszont szalmaláng életű!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:26:30 Válasz erre
Kedves Mendi!
Milyen az anyagi helyzete R nevű nőnek? Köszönöm a választ:Csenge

Kedves Csenge!

A KArdok Ász lapja után inkább gondoaltébresztő, megoldásokra sarkalló!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:25:00 Válasz erre

Kedves Mendi! Mire számíthatok anyagiak terén? Köszönöm! Kati

Kedves Kati!

Az Érmék apródja valami újat jelezhet számodra, csak tenned kell érte! Cselekedni kell!

Szeretettel

Mendi

Mendi39 2018-01-14 09:23:48 Válasz erre
Kedves Mendi!
Ha még beleférek! Valamiért sokat gondolok Ferire! Ez nem tudom jó vagy rossz! Mire számithatok vele kapcsolatban?
Köszönöm:A

Kedves A.!

A Botok 10 lapja után ez rossz, összeomlás nehézségek, inkább feladni kellene mintsem ismét belebonyolódni!

Szeretettel

Mendi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 észak-európai misztérium, amely még mindig megoldatlan

10 észak-európai misztérium, amely még mindig megoldatlan

Tele van a világ megoldatlan ügyekkel és sokszor nem is kell olyan szörnyen messzire menni, ha rejtélyekre vágyunk. Ilyen ez az 10 észak-európai misztérium, amit szinte senki se ismer és mégis óriási fejtörést okoznak a történészeknek és a szakértőknek. Még téged is mélyen elgondolkodtatnak majd különös, megmagyarázhatatlan rejtelmeikkel!

Tovább »
Óriási rendetlenség van a konyhában - Így is megtalálod az elrejtett holmikat?

Óriási rendetlenség van a konyhában - Így is megtalálod az elrejtett holmikat?

Óriási rendetlenség van a francia szakács konyhájában és azt sem tudja, mit és hová tett. Tudnál neki segíteni neki abban, hogy meglelje azt a néhány dolgot, amire szüksége van és amit nem talál? Nem vicc, szükséged lesz az éles látásodra és koncentrációs képességedre, mert mindjárt láthatod is, milyen nagy a rumli!

Tovább »
Melyik kép ábrázolja számodra leginkább hitelesen Szűz Máriát? - Spirituális személyiségteszt

Melyik kép ábrázolja számodra leginkább hitelesen Szűz Máriát? - Spirituális személyiségteszt

Ez a teszt igencsak egyszerű, de annál pontosabb eredményt ad. Vizsgáld meg az alábbi képeket, és válaszd ki azt, amelyik számodra leginkább szimbolizálja Szűz Máriát. Miután kiválasztottad azt a képet, amelyik leginkább emlékeztet téged a Szűzre, olvasd el a hozzátartozó eredményt! Kezdhetjük?

Tovább »

Kalkulátor

Álombiblia

Az álmoknak mindig üzenete van számunkra, ezért fontos, hogy meg is fejtsük, vajon mit jelent, mit akar tőlünk?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila