HIRDETÉS
2014. december 19. - Viola
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. december 19. - Viola
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztKarácsony 2014

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » "Ismerd meg Önmagad! Tedd rendbe a lelkedet!" (59 hsz.) Új hozzászólás
Celesta (Topikindító) 2012-08-30 19:24:46 Válasz erre

Isten hozott!

Minden egyes kártyavetés egy aprónyi életesemény... amit az ember vagy felismer vagy nem... és ebben a felismerésben szeretnélek benneteket segíteni, mert vannak szituációk, amikre nem tud az ember önmaga válaszolni...

13 éves korom óta vonz a spiritualitás, és a látói tehetségem nagyon sokban segítette az én életutamat...de szívesen segítettem és segítek a mai napig másoknak is...

Úgy érzem az a küldetésem, hogy a megakadt életeket tovább tudjam segíteni...

Ehhez eszközeim:

- lelki tisztítás

- jóslás

- látás

- angyalmágia

Ha szeretnél ezekről többet tudni, látogass meg engem a weboldalamon:

http://celestagalaxy.wix.com/spirit

Elérhetőségem, ha e-mail-en keresnél inkább:

celesta.galaxy@gmail.com

A fórumon megtalálható vagyok: 

Hétfő-Szombat: 14:00-16:00

Itt 1 db kérdésedre INGYEN válaszolok! 

Szeretettel: Celesta

hamisciprus 2012-10-23 18:14:17 Válasz erre

De buta vagyok! Én azt hittem, hogy komolyan segíteni akarsz nekünk.

Előzmény: hamisciprus - 2012-10-22 19:06:26
hamisciprus 2012-10-22 19:06:26 Válasz erre

Kedves Celesta!

Szeretnélek megkérdezni, hogy a magánéletemben milyen változást látsz?

köszönettel: ciprus

ancizita 2012-10-22 11:43:16 Válasz erre

Csak ennyi érkezett :kedves ancizita,üdvözlettel celesta

Sajnos ettöl nem lettem okosabb  Üdv ancizita

Előzmény: Celesta - 2012-09-11 09:20:11
ancizita 2012-10-22 11:37:58 Válasz erre

Látsz anyagi helyzetemben vagy párkapcsolatomban kedvezö változást,bármályik kérdésre válaszolhatsz.Kérlek válaszolj,ha már felajánlottad az ingyenes kérdést Üdv Ancizita

Előzmény: ancizita - 2012-09-14 09:30:14
fulopp 2012-09-28 21:45:57 Válasz erre

Kedves CELESTA!

Van egy férfi ismerősöm,akiről tudom, hogy szeret engem.Ő is tudja, hogy szeretem őt, de valami oknál fogva nem mer közeledni hozzám. Azt szeretném megtudni,mikor veszi a bátorságot, hogy őszintén elmondja, mit érez.

Zsuzsa

monnn88 2012-09-27 15:56:24 Válasz erre

Moni vagyok, 1988 november 10en szulettem. Ket kerdesem van hozzad, az egyik, hogy megismertem egy nalamnal fiatalabb fiut, 91.07.20.an szuletett, jol erzem magam vele, de nme tudom hogy mennyire paszolunk, s foleg, hogy meg sok mas lehetosegem volna. Megeri kikezdeni vele?
A masodik, hogy idokozonkent nem tudok merteket tartani az alkoholban, neha otthon is iszom, megtudok szabadulni a problemamtol valaha? udvozlettel

khiszta 2012-09-14 10:46:22 Válasz erre

Kedves Celesta!

Külföldi munkaválalásban gondolkodom szerinted van rá eély vagy egyéltalán jo döntés? Köszönöm :Kriszta

Előzmény: Celesta - 2012-08-30 19:24:46
ancizita 2012-09-14 09:30:14 Válasz erre

,Sajnos az ingyenes kérdésemre nem ,jött meg válaszod.Várom válaszod köszönettel Ancizita

Előzmény: Celesta - 2012-09-11 09:20:11
batkamano 2012-09-11 21:09:53 Válasz erre

Kedves Celesta! A munkahelyemről szeretnélek kérdezni. Látsz-e féléven belül nagy változást (akár bezárást)?

Köszönöm!

Vali

Szilvi770 2012-09-11 15:28:12 Válasz erre

Kedves Celesta,

Nyugtalan vagyok a magánéletemet illetően.Azt érzem valami változni fog,történni fog valami.Rám talál a boldogság?

köszönöm,Szilvi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Dörzsöld meg a cica harmadik szemét!

Dörzsöld meg a cica harmadik szemét!

A macskák önállóak, igazi egyéniségek, és főként, nem következetesek. Abban is hasonlítanak egymásra, hogy imádják, ha a gazdi masszírozza őket. De hogyan lehet megmasszírozni egy macskát? Megmutatjuk.

Tovább »
Milyen változásokon mész keresztül 2015-ben a kínai horoszkóp szerint?

Milyen változásokon mész keresztül 2015-ben a kínai horoszkóp szerint?

Kíváncsi vagy, mi vár rád a jövő évben? Milyen változásokon mész keresztül? Mit tegyél a céljaid érdekében? A kínai horoszkópodból most megtudhatod!

Tovább »
Az idei tél elmaradhatatlan kelléke: a harisnyanadrág

Az idei tél elmaradhatatlan kelléke: a harisnyanadrág

Az elegáns megjelenés minden esetben rendkívül fontos, és egy jól megválasztott harisnya tökéletes kiegészítő lehet hidegben és melegben egyaránt. Ha szeretnéd elkerülni a megfázást, vagy egyszerűen csak szeretnél kitűnni a tömegből, viselj egy dögös harisnyát! Megmutatjuk, mely darabokat érdemes beszerezned még idén.

Tovább »
EZO TV

Hirdetés

Kalkulátor

Karácsonyi díszek S.K

Adunk néhány ötletet, ha szeretnéd a karácsonyfádat igazán különlegessé és egyedivé varázsolni.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Maya jósnő

Angyalkártya jós

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Maya jósnő

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka