HIRDETÉS
2014. szeptember 18. - Diána
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 18. - Diána
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (11546 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre

Cipruska, nagy öröm, hogy jól sikerült a találkozás a pároddal és fiatalokkal. Az első benyomás nagyon fontos, és a családi béke lényeges. Biztos, hogy ez nagy megnyugvást hozott Neked.

Lajos, csodaszép helyeken jártál és Amerika területén is rengeteg látnivaló van. Így vagyunk mi még itt Magyarországon is, helyben is rengeteg a látnivaló.

Sajnos a fogászattal olyan hamar még nem végzek, de igen hajtja a munkákat a fogorvosom. Jövő hét kedden kell menni megint próbára és talán hétvégére már fent is lesznek az új koronák.

Ma szép őszi idő van, az erkélyen netezek, lánykámnak pedig vendége van. Nem rég jött haza Görögországból és a látottakról mesél.

Kellemes napot kívánok Nektek!

Üdvözlettel: Arany

makossy 2014-09-18 05:02:00 Válasz erre

Szervusztok. Remelem mostmar mindenkinek sikerul kikerulni a fogorvos hatokorebol. Ciprus, igazan orulok  hogy te is voltal Kretan. Iraklion nekem nagyon tetszett. En hajoval mentem Kretara Athenbol. Ez volt vagy korulbelul 12 oras ejjeli hajout, a hajon mindent szallitottak meg elo allatokat is. En tanulmanyoztam a regeszetet ezert a ketszeri gorog maganutazasom rendkivul erdekes volt. Tobbek kozott voltam Eleusisban is, ott voltam az alvilag bejaratanal de eppen zarva volt es igy nem tudtam bemenni..................... Mindez nagyon regen volt meg a hatvanas es hetvenes evekben. Remeljuk beke lesz a vilagban es akkor majd talan biztonsagosabb lesz utazgatni......... Mi egyenlore itt fogunk Amerikaban utazgatni. Itt sok termeszeti szepseget lehet talalni.   Szervusztok. Udv.: Lajos.

Előzmény: mütyűr - 2006-09-16 22:03:15
hamisciprus 2014-09-17 21:00:36 Válasz erre

Szervusztok!

Aranyka örülök, hogy ilyen jól haladsz a fogorvossal. Biztosan jól esett ez a szép őszi séta utána.

Mi ma együtt ebédeltünk hatan nálam. A gyerekek négyen, és mi ketten. Most találkoztak először együtt a párommal, és szimpatikusak egymásnak, jól elbeszélgettek. Kicsit tartottam, és ők is - úgy gondolom - az első találkozástól, de olyanok voltak, mintha mindig is ismerték volna egymást. Az unokáim is megkedvelték őt. Az igaz, hogy ő is a kedvükben járt.

Utána játszótérre mentünk velük az esti fürdésig, jól el is fáradtam, de boldog vagyok, hogy ilyen szép napunk volt.

Szép estét kívánok nektek is! ciprus  

arany52 2014-09-16 13:20:47 Válasz erre

Szerbusztok!

Cipruska, nagy meglepetés lehetett, hogy fiatalok eljöttek Hozzád. A gyerekek meg külön nagy élmény, ahogy még őszintén tudnak szeretni, ragaszkodni és érdekes figyelni, ahogy napról napra ügyesebbek, okosabbak lesznek.

Sokfelé jártatok Mindketten, rengeteg élményt gyűjtöttetek be. Nekem a tegnapi fogászat után  volt egy kiadós sétám a házunk mögötti kertben. Nagyon szeretek a száraz avarban sétálni, ősz a kedvenc évszakom. Csütörtökön fogok menni újból fogorvoshoz és szépen haladunk, már a csapok be vannak téve a fogamba. Októberre talán már fogpaszta mosolyom lesz. 😃

Leányzómnak két nap szabadnapja jön, mert sajnos hétvégén dolgozik.

További kellemes napot kívánok Mindkettőtöknek: Arany

hamisciprus 2014-09-16 12:37:14 Válasz erre

Szervusztok!

Kedves Lajos, velünk is elő szokott fordulni, hogy elszáll amit írunk, és olyankor bosszankodunk.

Érdekes lehetett a kukorica fesztivál ahol voltatok. ezért is jó nyugdíjasnak lenni, mert van időnk elmenni ilyen rendezvényekre. A nyáron voltam Kréta szigetén egy hétig, hát mit is írjak, felejthetetlen volt minden egyes perc, amit ott töltöttem. Azt olvastam, hogy a labirintus nem létezett, csak mivel olyan zegzugos a palota, illetve a maradványai, azért  találták ki a Minotaurus legendáját. Akárhogy is volt, de nekem a gimnáziumi tanulmányaim alapján azért Kréta Minos király szigete marad. 

Lillafüreden a vízeseés csak akkor működik, ha bőven van csapadék, és most nem panaszkodhatunk. Tapolcán a barlangfürdő meg van, de ott a strandot már több éve bezárták. Időnként Aggteleken a barlang hangversenytermében szoktak rendezni hangversenyt. A nyár közepén hallottam ott Szt. Martint.

Nálunk most süt a nap, ilyen szép időt kívánok Nektek is! 

üdvözlettel: ciprus

makossy 2014-09-16 01:01:41 Válasz erre

Szervusztok ott ketten. Irtam tegnap de eluszott a legben. Kedves Ciprus orulok hogy jo volt Aggteleken lenni es a szarvas vacsora knedlivel. Knedlit mi is szoktunk csinalni, mint koritest. Cseh teruleten mindig jobb knedlit csinaltak mint a szlovakiai teruleteken. Egyebkent mi nagyon meg voltunk elegedve a cseh konyha remekeivel. En is ismerem egy kisse a magyar hegyvideket es Miskolc korul. Nekem a lilafuredi to es kornyeke nagyon tetszett, Miskolc Taapolca barlangfurdo kituno volt. Remeljuk van megfelelo mennyisegu viz es lilafurednel a kis vizeses is mukodik. Arany te nagyon jol irsz volt szerencsem latni a legutobbi mellekelt ket versedet. Mi tegnap itt egy farmon voltunk, ahol nagyszabasu kukoricaunnepely volt zenevel sok jo etellel fuszerezve. A megtermett kukoricasokat bizonyos sorokban labirintusszeruen kivagtak ami olyan volt (ha en hasonlitom) mint a kretai labirintus, ahol konnyen el lehetett veszni. Halat adhatok szerencsemnek hogy en Kreta szigeten valoban lattam Krossosnal a labirintus helyet es a palota maradvanyait. Most egy lehulesi hullam erkezett ide, a nyari kinti szorakozasoknak majdnem vege. Szivelyesen udvozol benneteket: LAJOS.

hamisciprus 2014-09-15 20:34:07 Válasz erre

Szervusztok!

Ma nagy öröm ért. Amikor reggel  - mivel nem esett az eső - a temetőbe mentem, az út felénél voltam, amikor telefonált a gyerekem, hogy itt vannak, még az este megérkeztek a nászomékhoz. A két gyereket a nászasszonyom kocsival hozta, ők ketten motorral jöttek.

Így a mai nap nagy részét velük töltöttem. Nincs is attól jobb érzés, ha az ember a gyerekével, és az unokáival lehet. Holnap alaposan bevásárolok, mert ebédre meghívtam őket. Kérdeztem mit főzzek, mire ők: mindegy, csak süti is legyen. Most töröm a fejem, mit süssek?

A kicsi - két éves most múlt el - már szépen mondatokban beszél mindent, és amit lát a nagyobbtól - ő öt és fél éves - azt mindent utána csinál még azt is amit nem kéne. Aranyosak nagyon, és olyan megható, hogy ragaszkodnak hozzám.

Kívánom Nektek is, hogy megismerjétek azt az érzést, hogy milyen nagyszülőnek lenni.

Szeretettel küldüm üdvözletemet: ciprus    

arany52 2014-09-14 15:38:37 Válasz erre

Szerbusztok!

Lajos, a sakkozás nagyon jó időtöltés, csiszolja az elmét. Nálunk lányom sakkozik jobban , én csak igen közepesen. Viszont szeretek passziánozni, a windows 8 operációs rendszerben van a microsoftban napi kihívás, mindig lejátszom.

A Műszaki egyetem környéke nagyon szép volt régen is, most is. Ott felvételiztem a villamosmérnőki karra, de óbudán jártam a Kandóba.

Cipruska, nem csodálom, hogy kérik a barátaid az uti beszámolót, mert csodás helyeken voltatok.

Délutánra megjött az esőzés, lakásba szorultunk, lánykám a tévén néz történelmi filmeket, én meg végre már lenézem a Szulejmánt.

Mai nappal vége is leányzó szabadságának, holnaptól hajnali 2 órás kelés jön, este pedig még a fogorvost is kell látogatni.

Kellemes délutánt és estét kívánok üdvözlettel: Arany

hamisciprus 2014-09-14 11:18:38 Válasz erre

Szervusztok!

Nagyon szép versed jelent meg a Klárisban kedves Arany. Jó, hogy ide is feltetted, mert így Lajos is el tudja olvasni. 

Ma néhány ismerősömmel e-maileztem, akik tudták hogy szép helyen sikerült nyaralnunk, így élménybeszámolót írtam nekik, mert már szóltak, hogy kíváncsiak rá.

Lajos az nem baj, hogy kizárólag teát, és kávét főzöl, hiszen nálatok akkor Zsuzsa az, aki főzni szeret ugye? Ezt a vadász tanyát nem ismerem, mert nem fővárosi vagyok, onnan 200 Km-re lakom, de Arany biztosan tudja, hogy hol van. Te is a fővárosban laktál amikor még nem voltál egyetemista is? A gyermekemnek ott van a munkahelye a lV. kerületben. Igazad van, éttermek, vendéglők is vannak. Mi tegnap Aggteleken a kirándulásunkon fonom szarvaspörköltet ettünk knédlivel.

Gratulálok a sakktudásodhoz! Mindig csodáltam azokat az embereket, akik ilyen jól sakkoztak. Sajnos én nem tudok. Csak odáig jutottam el, hogy tudom a figurák nevét. A családban, vagy a baráti körödben ott biztosan van olyan, akivel játszani szoktál ugye? 

Itt egész éjjel, és most is esik az eső.

További szép vasárnapot kívánok nektek! ciprus

makossy 2014-09-13 22:19:32 Válasz erre

En fozni nem tudok, csak kavet vagy teat es megmelegitem az eteleket ha szukseges. Hala Istennek sok jo etterem van a hazi fozesen kivul.Visszaterve Budapestre en a Vadasz Tanyat szerettem egzotikus volta miatt, ha meg meg van...... A Budapesti Muszaki Egyetem kornyeket ismertem elegge, ott vegeztem a gepeszmernoki karon. Jo oktatas volt itt is elfogadtak, nem kellett hozzatanulni csak az angol volt a fontos. Szegeny magyar orvosok, ha ide kijottek tanulhattak boven mire elfogadtak oket orvosnak. En itt szerettem csinalni amit csinaltam es ezert nem is maradtam itthon egy jo darabig, pedig teljesen nyugdijba mehettem volna. Mint maganszorakozas szeretek sakkozni a sakkkomputerem ellen. Itt Amerikaban helyi versenyeken tobbe-kevesbe jol szerepeltem, bizonyitjak trofeaim. Egyre kevesebbet jatszom. Legerdekesebb meccsem 1970-ben volt Budapesten a Pilvax kavehazban Keresz szovjet nemzetkozi sakknagymester ellen. Ez egy szimultan volt,termeszetesen hogy o nyert....................................................... A fogorvosi szolgaltatasok itt is nagyon dragak. Csak egy fog teljes potlasa kb. 2000 dollarba kerul. Csak egy fog. Itt turhetoleg fajdalommentesen csinaljak. Ez nem altatas.Kedves Arany remelem mielobb tul leszel ezen a fogorvosi torturan.              

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ha magasra kúszik a hőmérő higanyszála...

Ha magasra kúszik a hőmérő higanyszála...

Az őszi-téli időszakban sok a náthás, köhögő gyermek, és ezeket a tüneteket gyakran láz is kíséri. Ilyenkor persze igyekszünk mihamarabb lenyomni a kicsi hőjét, melyet azonban jó, ha természetes módon próbálunk meg elérni. Nem árt tudni, hogy vannak olyan esetek is, amikor a láz, mint öngyógyító folyamat lép fel a betegség kísérőjeként.

Tovább »
A fák titkos csillagüzenete - Neked!

A fák titkos csillagüzenete - Neked!

Az emberiséget kezdetektől fogva foglalkoztatja a fa és az ember közötti hasonlóság. Innen ered a mondás, miszerint „A fát gyümölcséről, az embert pedig tetteiről ismerjük meg”. Fahoroszkópod fizikai és lélektani szempontból tömör és teljes jellemzést ad. Melyik fa lakozik benned?

Tovább »
Csütörtöki csillagjóslat

Csütörtöki csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Illóolajok kalendáriuma

Nem muszáj egyből a gyógyszeres szekrényhez nyúlni, ha fáj valamid, emésztési problémáid vannak, vagy egyszerűen csak nyugtalan vagy. Néhány csepp illóolaj csodákra képes, hidd el!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Dr. Jánky György

Plasztikai sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Dr. Jánky György

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka