HIRDETÉS
2014. december 21. - Tamás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. december 21. - Tamás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztKarácsony 2014

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (11675 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
arany52 2014-12-20 15:56:01 Válasz erre

Cipruska, én még nem néztem le a Szulejmánt, de ahogy leírod, nem volt egy vidám rész. Musztafa szerelme meg fog halni, legalább is a valóságban így történt és még sok ágyasa és gyereke született, amíg őt is kivégeztette Szulejmán.

Sajnos lánykám hétvégén is dolgozik, így én egyedül csinálgatok a lakásban , amit tudok. Mára töltött csirkecombot sütöttem.

Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánok én is minden erre járónak, de biztos, hogy ünnepekig még én is fogok jönni.

Ölel: Arany

hamisciprus 2014-12-20 12:43:33 Válasz erre

Minden kedves fórumtársamnak, aki olvas minket, a közelgő ünnepek alkalmával

ÁLDOTT  KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK !  

hamisciprus 2014-12-18 10:24:48 Válasz erre

Aranyka Veletek együtt várom Timike vizsgálatának az eredményeit. Ilyen esetben a leleteket hamarabb is elkészíthetnék. 

Igazad van, ha nem javulok jelentősen, én is felkeresem az orvost. Ma lesz nálunk a könyvtárban író-olvasó találkozó ,de nem megyek el, mert kellemetlen, ha rám tör a köhögés. Trux Béla az író ,aki jön. Nem ismerek tőle semmit, de ez biztosan az én műveletlenségem, vagy ő egy nagyon fiatal író. 

Megnéztem a Szulejmánt tegnap, elég izgalmas volt. Musztafának a kis háremhölgyétől elveszik a pici kis magzatát, amikor rájönnek, hogy terhes a herceg anyja a gonosz nőszemély. Remélem, a következő részben hátha m egmenekülnek, mert ezzel lett vége. Musztafa úgy dönt, - az anyja tanácsára - hogy végezzék ki a menyasszonya szerelmét.

Itt kimondottan tavaszias idő van, de úgy hallom, hogy az egész országban.

Kellemes készülődést kívánok!

ölellek: ciprus

arany52 2014-12-17 19:38:38 Válasz erre

Bizony Cipruska, a derékfájás sok mindentől lehet, de ha vesekőtől, az nagyon tud görcsölni, míg el nem távozik. A köhögés is igen megtudja viselni az embert. Talán ez a megfázás húzodik egyik helyről a másikra. Mielőbbi gyógyulást kívánok és ha nem javulsz, akkor talán egy orvosi vizit se ártana.

Vezetők gondot nem is csinálnak, nekik minden oké, Így volt ez mindig, feltehetően így is marad.

Holnap megy leányzóm is orvoshoz, reméljük rendben találják, bár az összes eredmény csak egy hét múlva lesz meg.

Ma takarítgattam a magam ütemében, egy szobával készültem el, de csak elérhető magasságokban.

Szép estét kívánok!

hamisciprus 2014-12-17 07:13:36 Válasz erre

Az eső ide is elért Aranyka, ma reggel arra ébredtem. Úgy látszik, hogy nem lesz fehér karácsonyunk az idén. 

A megfázásom után elég nehezen jövök helyre. Az igaz, hogy már "csak " köhögök, de semmi fizikai erőm nincs, és napok óta a derekam - félek, hogy a vesém - is el kezdett fájni. Már algopirint szedek, hogy jobban el tudjam viselni. Évekkel ezelőtt volt egyszer vesekövem, ami magától - fájdalmak kíséretében - kiürült - nem szeretnék újból így járni, mert a derékfájást más is okozhatja. Biztosan ez az álandó szürke idő is befolyásoja a közérzetemet, mert különben jól v agyok, minden rendben van körülöttem.

Az ünnepekre nem is érdemes sokat sütni- főzni, mert utána egy ideig a maradékoon kell élnünk.

Néztem a tüntetést a tv.-ben este. Nem tudom, hogy sikerül-e elérniük valamit, hiszen a hatalom úgy viselkedik, mintha minden rendben lenne. Óriási fizetésekkel rendelkeznek, milliók, milliárdokfordulnak meg a kezük alatt, mikozben a többség ennek a tört részéből tengődik.

Szép napot kívánok!

arany52 2014-12-16 17:25:13 Válasz erre

Jó könyvsorozatot olvasol Cipruska, ismerem én is. Most kicsit lelassultam az olvasással, de majd az ünnepek alatt pihengetek és olvasok.

A sütést én még nem kezdtem el, majd jövő hét elején készítek almás pitét és apró süteményt. Talán egy kis linzertet is, legyen mire rájárni. Csak ketten leszünk, nem sok étel fog fogyni.

Lánykám meglepte magát Sissi háromrészes film DVD-jével, arra készül, hogy ünnepek alatt lenézi, bár látta már többször is. Nagyon szereti a történelmi filmeket.

Ma szerettem volna kicsit levegőzni az erkélyen, de mire rászántam volna magam, elkezdett szemerkélni az eső és így is maradt egész napra. Így aztán szobában töltöttem a napot. Nagyon hamar sötétedig,  de karácsony után már végre hosszabbak lesznek kicsit a napok.

Szép estét kívánok!

Szeretettel ölellek: Arany

hamisciprus 2014-12-15 23:56:52 Válasz erre

Jó, már hogy túl vagytok a varrat szedésen. Megértem a kis Ronykát, hogy nem volt kedve az orvoshoz visszamenni. Ők okosak, nem felejtenek, tudta, hogy ott valami kellemetlen történt vele.

Ma fejeztem be Sabine Ébert: A bába nyomában című könyvét. Ezt biztosan tudod, egy trilógia, az 1222-as években játszódik. Nem tudtam, hogy több kötetes, előszőr az első került a könyvtárban a kezembe, nagyon tetszett, utána ugyanott hozzájutottam a harmadik kötethez, majd most a középsőhöz. így egy kicsit rendhagyó módon olvastam, de a történet is érdekes, és a kor is, amiben játszódik. A mostani Németorzág, az Elba vidéke a helyszíne.

Már ma megsütöttem a linzer egy részét, holnap folytatom. Hétvégén kelt tésztából mákos kalácsot készítettem, az is jól sikerült. 

Igazi n agytakarítást nem terv ezek, csak a szokásosat.

Na, megyek aludni, jó éjszakát!

arany52 2014-12-15 15:05:35 Válasz erre

Valóban nagy szerencse Cipruska, hogy a neten szintem majdnem mindent meg lehet rendelni és ügyeket is intézni, mert így nekem nem kell utánajárni, helyben megoldhatom. Másként nem is igen menne.

Ma kutyuskát rendeztük le, kivették neki a varratot. Minden rendben, szépen gyógyul. Nagyon félt az orvoshoz menéstől, már a buszmegállóban rájött, hogy merre megyünk. Végül azért megnyugodott, pillanatok alatt kész lett.

Öröm, hogy meglett a Ti kutyusotok is, nagyon tudja az ember hiányolni , ha elvesznek.

Héten már nekilendülünk a nagytakarításnak, de a főzést majd csak jövő hét elején kezdem el. A karácsonyfát tegnap gvette lányka. Most igen aprócska lett, de nagyon formás. Elég lesz ez nekünk és nem is volt drága, megusztuk kétezer forintból.

További kellemes napot kívánok!

hamisciprus 2014-12-14 09:15:19 Válasz erre

Szervusztok!

Aranyka láttam a képet a Krúdy körről, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Ügyes vagy, hogy a neten rendeltél ajándékokat, Ilyet még én nem próbáltam, bamba vagyok hozzá ,de neked ez jó megoldás. Biztosan örörmet fogsz okozni vele a lánykádnak.

Képzeld, előkerült a kutya vagy 25 km.-re a lakóhelytől. Részleteket nem tudok, de így megnyugodott a család.

Sikerült akkor a találkozás a netes barátnőddel, ez jó, hogy személyesen is megismerhettétek egymást.

Szép vasárnapot kívánok4

arany52 2014-12-12 19:13:21 Válasz erre

Cipruska, a túrabakancs szép ajándék unokádnak és legalább azt kapja, amire vágyott.

Nekem is körvonalazódnak az ajándékok. Lánykámnak tegnap rendeltem egy kristály szettet, nagyon jól néz ki. Holnap szállítják ki.  Ezen kívül egy ajándék kosarat kap tele Milka édességekkel, teával, kávéval, déli gyümölcsökkel. Azt is online szállítják.

Örülök, hogy tetszenek a fábián Janka könyvek. Szórakoztatóak és egy kis történelem is van bennük. A Szulejmánt még nem néztem le, de már én se nagyon tudok szurkolni Szulejmánnak, aki annyi fájdalmat és veszteséget okozott anno a mi országunknak. Nagyon el is huzzák a történetet, hogy jó sok rész legyen belőle.

Nagy bánat , hogy eltűnt párod kutyusa. Talán a chip segít és megkerül.

Ma volt nálam az orvosnő netes barátnőm, aki múltkor akart jönni. Nagyon jól elbeszélgettünk.

Timi elvitte az elromlott tabletet a szervízbe, egy  hónapig javítgatják, úgy hogy most nem tudok rajta olvasgatni.

Kellemes estét kívánok!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az első karácsony egy kisbabával

Az első karácsony egy kisbabával

Hogyan birkózzon meg egy „friss” anyuka a karácsonyi ünnep kavalkádjával, a folyamatos szoptatás, sírás, pelenkázás közepette? Mennyi energiát érdemes befektetni, hogy ne vegye el minden erőnket és a babára is oda tudjunk kellő képpen figyelni?

Tovább »
10 dolog, amit karácsonykor is megtehetsz az egészségedért

10 dolog, amit karácsonykor is megtehetsz az egészségedért

Nem azt állítjuk, hogy nem fér bele egy-két falat a nagymama omlós bejglijéből, vagy egy kis pohárka tojáslikőr, de ha nem szeretnéd jól leterhelni a szervezetedet, és utána cukorkómába esni, igyekezni kell mértékkel nassolni. Íme, 10 dolog, amit még ebben a lustálkodós időszakban is megtehetsz azért, hogy a jövő évben ne bűntudattal és jó pár plusz kilóval ébredj.

Tovább »
Fahéjas csillag egészségesen

Fahéjas csillag egészségesen

Az időhiánnyal küszködőknek van egy jó hírünk. Hoztunk egy nagyon egyszerű és gyors receptet, amelynek az egészségesebb, és a hagyományos verzióját is elkészítheted Tepsiket elő!

Tovább »
EZO TV

Hirdetés

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka