2015. július 05. - Emese, Sarolta
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. július 05. - Emese, Sarolta
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (11985 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
arany52 2015-07-05 08:51:26 Válasz erre

Cipruska, sajnálom, hogy a nászasszony miatt borult az egész program. Biztosan nem néznek szélhámosnak, baj mindenütt közbejöhet. Legalább kicsit élvezted az unokákat és fiadék is meglátogattak. Talán a következő látogatás sikeresebb lesz.

Hajnalban keltünk, mert még ilyenkor elviselhetőbb az idő. Lánykám jól megsétáltatta Ronykát, mert utána már csak este tudja levinni. Nehezen bírja szegényke a meleget. A bundáját is megnyírjuk kicsit.

Ebédre egy gyors zuzapörköltet dobok össze és pihenni fogunk amíg lehet erkélyen, utána a hűsebb szobában.

Kellemes vasárnapot kívánok: Arany

hamisciprus 2015-07-04 19:32:28 Válasz erre

Hát a pónilovagolásból nem lesz semmi, pedig örültek volna a gyerekek neki, ugyanis a másik nagymama beteg lett- az igaz, hogy már egy ideje tart nála, de mostanra ijedt meg, és telefonált a szülőknek, hogy jöjjenek a gyerekekért. Eredetileg úgy volt, hogy ő viszi haza őket, ha már egyszer elhozta. A szülők még tegnap este eljöttek, és én is kaptam egy kicsit ma belőlük, vagy két órácskát, de ennek is örültem.

Így sajnos le kellett mondanom ezt a jó programot. Amikor ezt az időpontot kértem, ő is ott állt mellettem, és mondta, hogy jó lesz. Na mindegy, ez van, legalább láthattam a gyerekemet. Megetettem őket, a párommal elláttuk őket gyümölcsökkel. A másik nagymamát sajnálom a betegsége miatt, de felborította a gyerekek programját. Szégyeltem magam, hogy le kellett mondani. Még azt hiszi a tenyésztő, hogy én egy szélhámos alak vagyok.

Az egynapos olasz út is biztosan szép lesz, de több időre jobb lenne elmenni, mert több mindent nézhetnének meg.

Hát bizony nem egészséges ez az idő, de ki kell bírnunk valahogy.

ölellek: ciprus

Előzmény: arany52 - 2015-07-03 21:48:40
arany52 2015-07-03 21:48:40 Válasz erre

Cipruska, a ponilovaglás nagy öröm lesz a gyerekeknek. Olyan aranyos kis áloatok.

Szulejmánt én se néztem, Hugi volt nákunk késő estig. Lánykák tervezték az utazásukat. Hugi Olaszba megy, ő is csak egy napra. Majd szombaton lenézem, mert hallottam, hogy nagyon izgalmas volt.

Ma márvigazi nagy kánikula volt és holnapra már harmadfokú hőségriadó lesz. A lakásban azért még tűrhető volt.

Kellemes hétvégét kívánok¡

Ölel:  Arany

hamisciprus 2015-07-03 12:28:01 Válasz erre

Igen kedves Arany, ez így van, hogy ha beosszák az embert a ,mukahelyén, menni kell, nincs mese, így legalább tudják, hogy rá mindig számíthatnak. Az én gyerekem is így van ezzel, ha szólnak, megy. ha a felesége is dolgozna, akkor nehezebb lenne összeegyeztetni, de így egyszerűen meg tudják oldani.

Képzeld, megbeszéltem hétvégére egy pónilovaglást az unokáimnak. Már alig várom, hogy fog-e tetszeni nekik. Itt van egy honlapjuk a pónitenyésztőnek, és ott megmutattam nekik a lovakat. Van kiscsikójuk is.

Olyan sokan veszik ezt igénybe, hogy időpontot kell kérni. Mi egy délelőtti idöpontot kaptunk. Majd viszem a fényképezőgépet magammal.

Sajnos a Szulejmánon elaludtam, ezért ma megpróbálom megnézni délután. Te láttad? Érdekes lehetett, de már fáradt voltam. Bezzeg mostanában már kora hajnalban felébredek.

Még forróbb napok elé nézünk, a hűvösebb szobában a legjobb. Az igaz, hogy nekem  minden ablakom keleti, még jó ,hogy van redőnyöm.

Kellemes hétvégét kívánok!

Előzmény: arany52 - 2015-07-02 18:00:48
hamisciprus 2015-07-03 12:25:13 Válasz erre

Igen kedves Arany, ez így van, hogy ha beosszák az embert a ,mukahelyén, menni kell, nincs mese, így legalább tudják, hogy rá mindig számíthatnak. Az én gyerekem is így van ezzel, ha szólnak, megy. ha a felesége is dolgozna, akkor nehezebb lenne összeegyeztetni, de így egyszerűen meg tudják oldani.

Képzeld, megbeszéltem hétvégére egy pónilovaglást az unokáimnak. Már alig várom, hogy fog-e tetszeni nekik. Itt van egy honlapjuk a pónitenyésztőnek, és ott megmutattam nekik a lovakat. Van kiscsikójuk is.

Olyan sokan veszik ezt igénybe, hogy időpontot kell kérni. Mi egy délelőtti idöpontot kaptunk. Majd viszem a fényképezőgépet magammal.

Sajnos a Szulejmánon elaludtam, ezért ma megpróbálom megnézni délután. Te láttad? Érdekes lehetett, de már fáradt voltam. Bezzeg mostanában már kora hajnalban felébredek.

Még forróbb napok elé nézünk, a hűvösebb szobában a legjobb. Az igaz, hogy nekem  minden ablakom keleti, még jó ,hogy van redőnyöm.

hamisciprus 2015-07-03 12:23:43 Válasz erre

arany52 2015-07-02 18:00:48 Válasz erre

Cipruska, elhiszem, hogy nagy öröm volt az unokákkal lenni. Bárcsak közelebb laknátok egymáshoz, akkor napi szinten kivehetnéd részed a nevelésükből.

Óriási kánikula lett, a déli erkély közelébe se tudok menni, északról szellőztetünk. Lányka is kimerülten jött haza.

Ha kívánod a zsíros kenyeret , azt kell enni, tudja a szervezet , hogy mi kell neki. Most én is diétázok, de csak módjával a betegségem miatt. Eddig eredmény semmi, pedig kenyér helyet is abonettet eszem. Jaj de unom már, olyan ízetlen.

Biztos nagyon finom a szörpöd, jól fog jönni télen, mikor vitaminyhiányosak vagyunk.

Még két nap a hét, mert lányka szombaton is dolgozik. Elvileg szabadnak kellene lennie, de beosztották, apelláta meg nincs.

További kellemes napot kívánok a kis unokák társaságában.

Ölel: Arany

hamisciprus 2015-07-01 20:33:18 Válasz erre

Szép jó estét kívánok!

Bizony, ma szép napom volt. Együtt voltam az unokáimmal, és a holnap jó részét is együtt töltjük. Nagyon jó velük, kár, hogy nem lakunk egymáshoz közelebb, hogy gyakrabban együtt lehetnénk, no de most nem panaszkodom, mert nincs rá okom.

Igazi nyári időnk v an, biztosan Te is erkélyeztél. Az igaz, hogy kánikulával riogatnak minket, de hát mikpor legyen meleg, ha nem  most nyáron.

Most, hogy leültem írni, egy nagy karaj zsíroskenyér hagymakarikákkal ezen kattog az agyam. És még én szeretnék fogyni, vagy legalább a súlyomat megtartani. HI,HI,HI...

Szerencsére a csatornák nálunk is egmatradtak ott, ahol eddig voltak. Így tudjuk a kedvenc sorozatunkat változatlanul nézni. Nem kell állítgatni.

Most csöpögtetem reggelig a szörpnek valót. Alig több mint két liter lett cukor nélkül -de persze teszek majd bele azt is - és mégis olyan sok munka van vele. Már évek óta nem készítettem, üvegjeim még csak lesznek, de a fém kupakok már elkallódtak, pedig az zárna tökéletesen.

Előzmény: arany52 - 2015-07-01 18:13:15
arany52 2015-07-01 18:13:15 Válasz erre

Kellemes is lehett Cipruska ebben a jó időben a kertben és sütôgetés.

Öröm, hogy megjöttek az unokák, biztosan sokat együtt lesztek és pótoljátok ezt az egy napot.

Ribizli szörp nagyon egészséges, sok vasat tartalmaz. Gyerekkoromban olyan kis vérszegény voltam, anyukám mindig itatta velem.

Végre megjött az ūj tablet, csak egy olcsó kínai gyártmány, kicsit lehetne élesebb, olyan sokszor mosott kartonszoknya színe van a képernyónek. Nem baj, csak működjön sokáig, már délután be is állítottam kedvemre.

A tévé csatornák maradtak a helyükön, mert nekünk nem a gyári beállítás volt.

További szép napot!

Ölellek: Arany🐩

tenkzsuzsa 2015-07-01 14:18:38 Válasz erre

Sziasztok!

A Csakanőknek Magazin amit rendszeresen szoktam olvasni (http://csakanoknek.hu/) rendez Női Klubot nagyon jó, én is mindig ott vagyok nagyszerű programjai vannak és érdekesek!

Július 16-án lesz!
A klubra a regisztráció szükséges, hogy számolni tudjuk a helyekkel. (A részvétel és a regisztráció ingyenes!) Mint minden klubbon most is ajándék sorsolást tartunk, és sok érdekes programmal várunk benneteket.
Programok:
- Táplálkozási tanácsok
- Anyagcsere típus mérés
- Az ember és a pénz kapcsolata
- Finomságok kóstolója
- Érszűkület mérés
- Női problémák kezelése
Találkozzunk megint és töltsük el együtt egy jó késődélutánt. Ha még nem vagy klubtag akkor tárt karokkal várunk téged és ismerőseidet.
Regisztráció: https://goo.gl/fqJFqX

Remélem felkeltettem érdeklődéseteket Megéri megnézni :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Michelangelo kód - A Sixtus-kápolna spirituális üzenete

Michelangelo kód - A Sixtus-kápolna spirituális üzenete

Tiltott belső szervek ábrázolása. A Kabbala szimbólumai a Sixtus-kápolnában? Michelangelo rejtett szimbólumokkal üzent.

Tovább »
Karmikus volt a találkozásotok? - A számmisztika megmondja!

Karmikus volt a találkozásotok? - A számmisztika megmondja!

A szerelem a legcsodálatosabb dolog az életben, amikor egymásra talál két ember, és együtt egy egységet alkotnak. Valaki a véletlennek tudja be ezt a találkozást, de mindenben rend és rendszer van, s két embert akkor sodor az élet egymáshoz, amikor megértek a találkozásra. Titeket vajon miért hozott össze a sors?

Tovább »
A vasárnapi nap angyalüzenete

A vasárnapi nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Ez most egy jó időszak az új ötletek megvalósítására és új dolgok kipróbálására. Én pedig vigyázok rád, irányítalak és megvédelek az ezzel járó változások során."

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011