HIRDETÉS
2014. július 30. - Judit, Xénia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. július 30. - Judit, Xénia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (11450 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre

Cipruska, örülök, hogy tudod használni a picasát. A sok kép valóban lassítja a gépet és ha  elromlik a gép, eltünhetnek a képek is. Itt mindig megtalálod és fel is tudod használni.

Finom lett az almáspite és már el is fogyott. Holnap nem tudok sütni, mert két szerelő is jön, de holnapután készítek egy gyűmölcsjoghurtos piskótát.

Szegény Balázst már másodszor halasszák meg a sorozatban, egyszer meg elutazott. Most már biztosan nem fogják visszahozni. Én csak azon agyalok, hogy miként fogják a lányokat kihozni a börtönből, mert Balázs most már nem segíthet. Reménykedem, hogy nem kell másfél évig börtönjeleneteket néznünk.

Holnap Szulejmán és ha lesz erőm, akkor fent maradok és élőben megnézem, mert egyre rosszabbul teszi fel az RTLMost, nagyon akadozik.

Szép estét kívánok!

Ölel: Arany

hamisciprus 2014-07-29 22:11:43 Válasz erre

Drága Arany!

Köszönöm szépen a felköszöntést, és azt a gyönyörű vírágot.

Biztosan finom lett az almás sütid is. 

Sikerült a picassára feltöltenem a Te segítségeddel sok képet, és folytatni fogom majd. Hát ez így csakugyan jó, mert nem terheli meg a gépet, és remélem, hogy bármikor újra tudom nézni, vagy felhasználni, ha szükséges. Lehet hogy ez a sok kép az oka annak, hogy eléggé lelassult, hát majd meglátom, ha csak keveset hagyok meg benne akkor milyen lesz.

Gyorsan letelt a lánykád szabija, de legalább pihenni is tudott a sok intéznivaló közben.

Szegény Balázst már megint meghalasztották, kár érte.

puszillak: ciprus 

arany52 2014-07-29 11:01:04 Válasz erre

Cipruska!

Boldog névnapot kívánok nagy szeretettel!

arany52 2014-07-28 18:04:02 Válasz erre

Cipruska, valóban nagy öröm, hogy az unokáddal együtt lehetsz és csinálhattok közös programokat. Ilyenkor alakul ki a gyerekekben a kötödés.

Lánykám már lassan a szabadsága végére ér, nem volt valami kellemes idő. A nyaralás elmaradását mi is nagyon sajnáljuk, de sok munkával előrébb jutottunk. Ma orvosságot iratott ki és az ebôsszeírás papírját szerezte meg. Délután kicsit pihentünk és még énrám vár az almáspite sütése. Ajándék a kaptam az almát és nem akartam ,hogy veszendőbe menjen.

Este kicsit tévézek és olvasgatok és készülünk a szerdai ajtócserére.

Kellemes estét kívánok: Arany

hamisciprus 2014-07-28 05:58:06 Válasz erre

De jó Aranyka, akkor rendes volt a villanyszerelő, és így szerdán már meg lesz az új ajtótok. 

Nem tudom, hogy írtam-e, hogy elhozták ide a fiú unokámat. Tegnap délután is együtt voltunk, és ma is sokat lesz velem is, aminek nagyon örülök.  Jó érzés, hogy ragaszkodik hozzám. Vidámak a napok vele.

Köszönöm szépen, hogy megírtad hogyan kell belépni, és képet feltenni a picassára. Így remélem, hogy az útmutatásod alapján nekem is sikerülni fog.

Az idő itt is párás, nehezen elviselhető, de majd csak kibírjuk, ha nehezen is. 

Kár, hogy nem tudtok menni egy kicsit nyaralni, mert az egy nagyszerű feltöltődés lenne.

Szép hetet kívánok!

ölellek: ciprus

arany52 2014-07-27 10:25:33 Válasz erre

Cipruska, a picasára nagyon könnyű bejutni és nem kell külön regisztrálni. A google regisztrációval bent is vagy.

Akár a googlére mész, akár a gmail-edre, jobb felső sarokban találsz kis kockát, olyan mint egy pici saktábla. Erre klikkelj és bejönnek az alkalmazások. Itt lemész az egyebekre és akkor látható , hogy fényképek. Erre klikk és már bent is vagy. A felső sorban van kiírva, hogy fényképek feltöltése és csak be kell tallózni a képeket. Érdemes minden témában egy külön mappát készíteni és ezekhez adni az odavaló képeket. Gyorsan és könnyen meg tudod őket nézni. Ha csak magadnak szeretnéd a képeket, ne felejtsd el a privát szót bejelőlni.

Nagy élmény lehetett a koncert és igazán szép meglepetés.

A villanyszerelő secc-perc megjavította a csengőt, úgy hogy már várjuk szerdára az új ajtót.

Fülledt, kellemetlen levegő van és jövő hétre végig esőt mondanak. Timi szeretett volna kimenni Pomázra, mert már megjött barátnője a nyaralásból. Ha ilyen marad az idő, nem lesz belőle semmi.

Kellemes vasárnapot kívánok: Arany 

hamisciprus 2014-07-27 08:46:18 Válasz erre

Szervusztok!

Gratulálok Aranyka, hogy  Klárisban megjelentél!

Reméljük, hogy a villanyszerelő semmi perc alatt kijavítja amit kell.

Tegnap nagyon különleges élményben volt részünk. Elvitt a barátom Aggtelekre a Szt Martin koncenrtre. Nagyon-nagyon szép volt. A fia is énelet, aki Németországban él,de most itthon van.

Abban a környezetben nagyon hangulatos volt, minr ember is szimpatikus. Tulajdonképpen ezt kaptam egy kicsit előrehozva a születésnapomra. 

Köszönöm, hogy megírtad a picassát. Hogy kell oda belépni, és gondolom, regisztrálni kell?

Nektek is szép vasárnapot kívánok!

ölellek: ciprus

arany52 2014-07-25 18:46:00 Válasz erre

Szerbusztok!

Cipruska, pendrájról már nekem is tüntek el képek, szerencsére két helyen voltak, mert pótolhatatlanok, még drága Jóskám volt rajta. Most már úgy csinálom, hogy a képeket feltöltöm a picassára, az egy biztos online hely, be lehet úgy állítani, hogy privát, vagyis csak Te láthatod a képeket, más nem. Lemezem már nincs és lemezirom se, már nagyon kevesen használják.

Mára véget ért a nagy pihenés, kora reggel jött a villanyszerelő és elég olcsón, gyorsan dolgozott. Igen elégedettek voltunk vele, de nem sokáig, mert délutánra már nem szólt a csengő. Telefonáltunk neki, ígérte, hogy holnap délelőtt felugrik, csak remélni merem , hogy így is lesz.

Szombat - vasárnapra meleget mondanak, egy tura elég fáradtságos lenne.

Lánykám intézkedett délután , a katonaegészségügyi ellátásom is elrendezte. Jövő hétre is maradt sok dolog.

Ma jött meg a Kláris folyóirat és egy rövid prózám jelent meg benne, Dunaparti nyár címmel. Majd felteszem a facéra egyik nap és ott olvasható lesz.

További szép napot kívánok: Arany 

hamisciprus 2014-07-25 10:09:29 Válasz erre

Aranyka igazatok van, hogy pihentek, végül is erről szól a szabadság, nem csak a munkáról. 

Finom a töltött paprika, én is nagyon szeretem, jövő héten azt főzök, jó ötletet adtál. Nálunk ma töltött kaposzta fő, a káposztát magam savanyítottam kruplival még hétfőn. Mára megsavanyodott, és elkészítettem. Sok macera van vele, de rá lehet járni napokig. ha megunjuk, majd lefagyasztom.

A barátnőm hívott vasárnap egy rövid - 6 Km  - túrára, de olyan bizonytalan az idő, inkább itthon maradok. Nem lenne jó, ha az eső elkapna, a meleg meg nem igazán túrázni való hőmérséklet.

Én a fényképeket pendrivén tárolom, de már hallottam olyat, hogy azt írta ki, hogy a rajta lévő dolgok nem felismerhetőek, és most izgulok, hogy el ne szálljon róla. A gyerekem külön merevlemezen tárolja, de nem akarok már egy újabb kütyüt megtanulni, ha nem szükséges. Jelenleg semmi baja. Remélem így marad. Mi a véleményed?

Jó pihenést, ölellek: ciprus

arany52 2014-07-24 22:12:58 Válasz erre

Cipruska, valóban nem néztem még meg a Szulejmánt, majd Hugival együtt nézem hétvégén. Ez a közös szórakozásunk. Izgalmas sorozat és kicsit felelevenítjük az erről a korról tanultakat.

Ma nagyon szép idő volt és mi lustálkodós napot rendeztünk. Nem intéztünk, nem csináltunk semmi különöset, lányka sorozatokat nézett a neten , én pedig el kezdtem olvasni Spaks-tól aSzerencscsillagot. Nagyon szép könyv. A szabiba egy ilyen nap is belefér, holnap már nekilendülünk a munkáknak.

Hétvégére töltött paprikát készülök főzni, idén nyáron még nem volt.

Kellemes estét!

Ölel: Arany

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Te is lehetsz őrangyal!

Te is lehetsz őrangyal!

Hallottál már arról, hogy az Állatkertben örökbe lehet fogadni (képletesen) az állatokat? Nos, ez egy nagyon jó ötlet. Itt ugyan nem különleges madarakról, medvékről, majmokról, zsiráfokról van szó, hanem néhány olyan kutyusról, akiknek a szerető gazdihoz jutására mondhatni 0 % az esély. Hogy miért? Azért, mert öregek, mert vakok, vagy éppen olyan betegséggel küzdenek, mint az epilepszia.

Tovább »
Evészavarok kisgyermekkorban

Evészavarok kisgyermekkorban

Attól fogva, hogy egy gyermek kibújik az édesanyja pocakjából, a szülők számára örök aggodalom, vajon eleget eszik-e? A legtöbb anya és nagymama hajlamos azt hinni, hogy az ő kicsinye túl keveset eszik, sőt valósággal éhezik szegény. A helyzet azonban általában egyáltalán nem ilyen komoly.

Tovább »
Top 5 egyszerű villámgyakorlat a feszes, szexi hasért

Top 5 egyszerű villámgyakorlat a feszes, szexi hasért

A bikini-szezon kellős közepén ki ne ábrándozna feszes, szép tónusú hasról? Ehhez azonban – túlsúlytól függően – kitartó munkára van szükség. De megéri, hisz hosszútávon fogod magad jobban érezni a bőrödben!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Összeillesz a pároddal?

Add össze születési dátumotok számait egyesével, majd egyszerűsítsd egyjegyűre. Keresd ki a saját és a párod életszámát, és megtudod, mennyire lesz harmonikus a kapcsolatotok, illetve, milyen konfliktusok várhatók.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vargyai Györgyi

Spirituális személyiségfejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vargyai Györgyi

Társkereső

Társkereső
Judit Katalin Szilvia Zsolt Violetta éva 
Társkereső
jozsef jozsef István Lajos Réka