2015. augusztus 02. - Lehel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. augusztus 02. - Lehel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Ötvenen túliak társasága (12046 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
mütyűr (Topikindító) 2006-09-16 22:03:15 Válasz erre
Örülök, hogy végre megalakulhat ez a fórum, mert én már mindenhol keresem a volt osztálytársaimat, de senkit nem találok a neten. Remélem itt sikerül. 1965-ben érettségiztünk a XVII. kerületi gimiben. A becenevem ott is mütyűr volt. Mi vidékre költöztünk a férjemmel, aki szintén osztálytársunk volt. Sajnos így elszakadtunk a többiektől, szinte semmit nem tudunk róluk. Remélem valaki rám ismer, és válaszol. Az nagyon szuper lenne.
hamisciprus 2015-08-01 12:50:08 Válasz erre

Igazad van kedves Arany, újból itt a meleg, pedig én szeretnék elmenni nézegetni a régiségvásárba holnap. Vásárolni általában nem nagyon szoktam, de sok érdekes látnivaló van ott.

Most fő a zöldbabfőzelék, a párom hozta a birtokról. Sütöttem hozzá fasírtot.

Azt olvastam, hogy görögdinnyével lehet  három és öt napos diétát tartani, és fogyaszt is. Szeretem a dinnyét, de azért közben igaziból is megéhezek, és így mást is fogyasztanom kell, pedig aki ezzel diétázik, mást nem ehet, de dinnyéből sokat lehet.

Félelmetes ez a sok hazánkon keresztül utazó bevándorló. Felelőtlenség is kicsi gyerekekkel útra kelni a bizonytalanságba. Az itt élő magyarok jó része is segítségre szorul, hogy tudná az országunk eltartani ezt a sok ideérkezőt?

Nem is szívesen hallgatom a híreket, mert mind erről szól.

ölellek: ciprus

Előzmény: arany52 - 2015-08-01 11:03:18
arany52 2015-08-01 11:03:18 Válasz erre

Igen Cipruska, ritka eset, hogy apa vállalja a gyermek nevelését egyedül. Érdekeses írja meg az író, hogy milyen problémákkal találja az apa szembe magát és hogy oldja meg. Kiváncsivan várom a folytatást.

Kényelmesebb is a temetőbe kocsival menni és legalább együtt látogatjátok végig a sírokat.

Sajnos még mindig fáj a torkom sé már a mandulám is, nagyon arra hajlok, hogy nem is a jégkrém ártott meg, hanem valami vírus. Lánykám is szenvedett tőle előttem, de ő legyőzte 3 nap alatt. Hiába még fiatal szervezet.

Az én orchideám is elvesztette mind az öt virágját, azért ápolgatom, hátha fog még virágozni.

Közeleg újból a meleg, jövő héten már szenvedhetjük.

Kellemes hétvégét kívánok!

Ölel: Arany

hamisciprus 2015-07-31 14:34:15 Válasz erre

Szervusztok!

Érdekes lehet ez a könyv Aranyka amit olvasol. Ez ritkán szokott előfordulni, hogy az apa vállalja a gyereke felnevelését.

Ez bizony nem jó, hogy megfájdult a torkod, de a jégkrém nagyon jól esik az embernek különösen, hogy ha meleg van.

Ma jöttem-mentem, elintéztem az elmaradt dolgaimat, de most már pihenni fogok.

Holnap várom a testvéreméket. Mivel kocsival fognak jönni, kivisznek a temetőbe engem is, így nem kell legalább gyalogolnom, mert elég messze van.

Sütöttem palacsintát, azzal várom őket.

Az orchideám azóta sem virágzik, de én türelmes vagyok, és kivárom, mert jött rajta két új levél is, és a szárán szép zöld kis rügyek vannak.

Már csak egy hónap van a nyárból hogy szalad az idő ugye?

Előzmény: arany52 - 2015-07-30 22:26:39
arany52 2015-07-30 22:26:39 Válasz erre

Örülök Cipruska, hogy jól sikerült a nyaralás és meleg vizben tényleg nem kell a nagy meleg.

Sajnálatos, hogy a fiatalok szétmentek. Unokádnak nagyon nehéz lesz egyedül a gyerekekkel.A gyereknevelés kétemberes feladat és mêg úgy is nehéz. Viszont a gyerekek ügyeibe mi már nem nagyon szólhatunk bele.

Az Apa és fia könyv kellemes olvasmány. Az apaság érzéséről szól. A főhős boldog mikor fia születik, őt látja a legszebb gyereknek és feleségét is szereti, házasságát még se tudja megtartani. Az asszony elmegy japánba dolgozni és ő marad a gyerekkel. Ígyekszik fiát alehető legjobban nevelni és úgy néz ki, hogy a szerelem is újból rátalál. Most éppen itt tartok. Kellemes humorral, kellő szarkazmussal van megírva atörténet.

Mikor lehűlt a levegő megfáztam ésvnehezen múlik a köhögésem. Kellett nekem jêgkrémmel hűteni magam.

Jó éjszakát, szép álmokat:  Arany

hamisciprus 2015-07-30 18:15:03 Válasz erre

Drága Arany!

Köszönöm szépen a névnapi felköszöntést, jól esik, hogy gondoltál rám.

Nagypn rendes a lánykád, hogy szobát cserélt Veled, ha ez Neked kényelmesebb mindenféle szempontból. Az igaz, hogy a rendezkedés sok munkával jár, de megéri, ha így jobban fogod érezni magad.

itt is kellemes a levegő, és a fürdésnél is jól éreztük magunkat, mert nem volt kánikula, a hűvösebb idő ellen fel lehet öltözködni, a meleg vízben üldögéléshez nem kell negyven fok.

Miről szól a könyv amit most olvasol?

Nekifogtam mosni, mert szeretem a holmit tisztán eltenni.

Sajnos az unokámék a párjával szétmentek, és ő egyedül lesz a gyerekekkel. Sajnálom őket, de nem tudom az ő problémajukat megoldani.

Előzmény: arany52 - 2015-07-28 23:09:48
arany52 2015-07-29 11:05:22 Válasz erre

Drága Mártika!

Névnapod alkalmából

sok boldogságot kívánok

szeretettel: Arany

arany52 2015-07-28 23:09:48 Válasz erre

Igen Cipruska, nagyon praktikusak, könnyen kezelhetőek a ruhák és a melegben szellősek is voltak. Örömömre vége a kánikulának és hétvégére se jön már vissza akkora meleg. Ezt az időt jobban tudom élvezni.

Hétvégén nagy munkákban voltunk, mert a déli szobában sokat panaszkodtam, hogy forró és levegőtlen, Timi kitaláltwa, hogy cseréljünk szobát. Nagy munka volt mindent áthurcolni és jól ki is takarítottunk a butorok mögött. Most én vagyok a már kész szobában az új butorokkal és lányka a régi szekrényfalat szedte szét és áalakította. A jövő évi tatarozást legalább nem nekem kell megszenvedni.

Új könyvet kezdtem olvasni, Tony Parsons Apa és fiát. Van folytatása is, Férj és feleség. Jól megírt, szellemes regény . A netről töltöttem le.

Kellemes estét, szép álmokat kívánok!

Ölel: Arany

hamisciprus 2015-07-26 17:55:47 Válasz erre

Aranyka! Nagyon jó ízlése van Timikének, mind a három új ruhád nagyon tetszik nekem, biztosan jól áll Neked a színük is.

A középső a fehér lenvászon ruháról személyes vélemémyem is van, mert ugyanilyen van nekem is. Úgy látszik, hogy hasonlít az ízlésünk. Nagyon szeretem, mert nincs benne melegem, szellős, könnyű, csak mivel lenvászon, mindig vasalni kellene, de mostanra már ha egy kicsit gyűrött, akkor is felveszem. Mosás után alaposabb vasalást igényel, amit én nedvesen szoktam megtenni. Viseld őket egészséggel!

Itt mára szerencsére lejjebb hűlt a levegő, hűvös azért nincs, de kellemes lett. Biztosan nálatok is elviselhetőbb már.

További szép vasárnapot kívánok!

Előzmény: arany52 - 2015-07-25 14:09:59
arany52 2015-07-25 14:09:59 Válasz erre

Ígéretemhez híven teszem be az új ruhák képét.

Amúgy egyre nehezebb elviselni a kánikulát. Már csak tengek-lengek egyik szobából a másikba és állok a tus alá. Ronykát is naponta többször át kell mosni.

Kellemes hétvégét kívánok, kicsit egyhébb idővel: Arany

arany52 2015-07-24 22:27:23 Válasz erre

Török ország biztosan nagyon érdekes Cipruska, egyegészen más életforma és sok látnivaló lehet.

Töltött paprikát nagyon jó enni ilyen melegben, készíteni kevésbé jó. Ma d:-) lután főztem meg a hétvégére, azt hittem odaolvadok a konyhában. Semmit se hűlt a levegő, sőt, mintha még forróbb lenne.

Lánykám, látván ,hogy melegem van, leszaladt a ruhaüzletbe és vett három lenge ruhát nekem. Egyik még alkalomra is jó, egyik otthoni, és a tunika rövid ruhának is hordható. A lényeg, hogy nagyon lengék. Majd holnap teszek be képet, ha elnem felejtem, most tabletról vagyok.

Szép estér, jó pihenést: Arany

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Valóban van élet a Földön kívül? - Rejtélyes felfedezések nyomában II.

Valóban van élet a Földön kívül? - Rejtélyes felfedezések nyomában II.

Cikkünk első részében a rejtélyes Dropa Kőkorongokról írtunk. Most ezt a vonalat követve a folytatásban, olyan különleges régészeti leleteket mutatunk, amelyek jelenléte a Földön, ugyancsak megkérdőjelezi azt, ahogy eddig az emberi történelmet és az Univerzumban való helyzetünket elképzeltük.

Tovább »
A számok misztikus üzenete augusztusra

A számok misztikus üzenete augusztusra

A kilenc egyjegyű szám (kivéve a nulla) használatos a Hold, a Nap és a planéták rezgésszámának kifejezéséhez, amely pedig a sikerpotenciált jelzi. Íme, a te számcsoportodra érvényes jelzések a nyár utolsó hónapjára, augusztusra.

Tovább »
A vasárnapi nap angyalüzenete

A vasárnapi nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Vigyáznak rád és védenek"

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011