bb
bb
2016. augusztus 27. - Gáspár
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. augusztus 27. - Gáspár
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Kisbabát szeretnénk! (9815 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Lily (Topikindító) 2006-10-11 14:49:53 Válasz erre
Keresem azokat a lányokat/asszonyokat/nőket, akik babát terveznek. Jöjjön mindenki, aki szívesen megosztja másokkal tapasztalatait, izgalmait.
Baltazár2 2016-08-18 15:16:29 Válasz erre

Egész életre szóló tartós kapcsolat - közös gyerek

Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség spermadonor igénybevételére.
Én  NEM  spermadonor szeretnék lenni,  hanem a gyerek számára biztonságot, szeretetet és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.
Természetesen kölcsönös szimpátia esetén a későbbiekben együttélés lehetséges.

Egészséges, fiatal / 40 év körüli/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó, nőtlen férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok.
A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.
Írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget a

pamancsoska@freemail.hu

emailcímemre.
Szeretettel üdvözöllek
Dani

Szabi92 2016-04-29 16:06:12 Válasz erre

Sziasztok!

Még nagyon új regisztráló vagyok :) remélem találok itt egy kis megnyugtatást. Párommal elterveztük hogy babát szeretnénk. Ezért előző hónapban a menstruációm után már nem kezdtem el az ujabb level fogamzasgatlomat. (Yadine, 4 eve szedem) . Viszont a gondom az, hogy már 12. Napja nem jön meg , viszont az ilyenkor megszokott tüneteim mind megvannak, csak épp a vérzés része hianyzik :( Már túl vagyok 1-2 negatív teszten. Tudom, hogy több év tabletta után nyilvan nem sikerulhet elso probálkozásra... Tabletta elött sem volt soha pontos.. sajnos :( A kérdesem az lenne, hogy szerintetek mennyi időbe telik amig ez rendezodik? Illetve,igy teherbe eshetek hogy elmarad a verzesem? Vagy ez abszolut ki van zarva? Nagyon szeretnénk már babát ❤ Köszönöm a válaszokat :*

Előzmény: Lily - 2006-10-11 14:49:53
katika0523 2015-09-05 13:42:05 Válasz erre

Sziasztok!
Kiegyensúlyozott, boldog házasságban élő pár vagyunk, akiknek sajnos nem adatott meg a gyermekáldás. Túl vagyunk már számos műtéten és lombikon, minden eredmény nélkül.
2015. januártól örökbefogadási engedéllyel rendelkezünk és egy olyan kismamát keresünk akinek nincs lehetősége felnevelni születendő gyermekét és örökbe adná nekünk.
Ha Te vagy az ismerősöd ilyen helyzetben van, kérlek bátran jelentkezz az alábbi e-mail címen: katika0523@gmail.com

Köszönöm!

Dömötör01 2015-08-23 16:03:05 Válasz erre

Férfiként szólok hozzá:

Kolléganőm 15 év várás után debreceni orvosban találta meg a segítőt. Most boldog anyuka!

Florist 2015-04-09 11:59:55 Válasz erre

Gratulálok!

Előzmény: AbraLili - 2015-03-18 13:17:10
AbraLili 2015-03-18 13:17:10 Válasz erre

Én is éveken át próbálkoztam, de nem sikerült teherbe esnem. Aztán elmentem a Mens Mentisbe, ahol nagyon alaposan kivizsgáltak és sikerült kideríteniük a problémát. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Most 2 éves a kislányom! Ajánlom mindenkinek!

Előzmény: dinuci25 - 2012-10-30 13:00:52
Sylwie_23 2015-02-21 13:53:57 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

Spermadonor25 2014-03-20 14:50:06 Válasz erre
dinuci25 2012-10-30 13:00:52 Válasz erre

sziasztok. segitséget szeretnék kérni. babára gyúrunk fél éve csalódástól félve már nem  merek tesztet csinálni. Elöző mestruácim normális volt ami 15 npja volt. de két hete émelygek étvágytalan vagyok néha fájdogál a mellem ésmintha nagyobb lenne és püffedek. a kérdés akkor most lehetek terhes?? nem értem 

dinuci25 2012-10-30 12:57:51 Válasz erre
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

8+1 lépés a spirituális otthonért

8+1 lépés a spirituális otthonért

Bizonyára érzékeltél már olyat, hogy néhány napot vendégségben töltöttél valakinél, és valahogy sokkal energikusabb voltál, mint amikor a saját otthonodban hajtod álomra a fejed. Nos, ez azért fordulhat elő, mert mint tudjuk, mindenhol más és más energiák vannak jelen. Ám ha ügyes vagy, otthonodban is könnyedén megváltoztathatod az energiák áramlását, ezzel együtt pedig a sajátodat is.

Tovább »
Ez a 8 dolog jusson eszedbe, amikor úgy érzed, minden rossz körülötted

Ez a 8 dolog jusson eszedbe, amikor úgy érzed, minden rossz körülötted

Rossz napjaid vannak? Pechesnek érzed magad? Csak a romlást, a rosszat látod, semmi sem akar összejönni és eleged van mindenből? Van, hogy az élet nehéz, de azért nem kell egyből megadni, sem pedig legyőzöttnek érezni magad. Nem kell hetekre elbújni egy biztonságos odúba, csak mert nehézségeid támadtak. Jusson eszedbe ez a 8 dolog, amikor úgy érzed rosszra fordult a sorsod.

Tovább »
Válassz egy rúnakövet és olvasd el titkos üzenetét!

Válassz egy rúnakövet és olvasd el titkos üzenetét!

A rúnák a szerencsejóslás ősi formái. A vikingek és a normannok idejében (a VIII. és XI. században) használták a misztikus jósok és mágusok annak érdekében, hogy az istenek bölcsességét továbbadják az embereknek. A rúnák kis szimbólumokat és betűket tartalmaznak, melyeket annak idején kövekbe véstek. Melyik rúnakő vonz a legjobban?

Tovább »

Kalkulátor

Álombiblia

Az álmoknak mindig üzenete van számunkra, ezért fontos, hogy meg is fejtsük, vajon mit jelent, mit akar tőlünk?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila