2015. augusztus 03. - Hermina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. augusztus 03. - Hermina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6269 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
mókucika 2015-08-02 20:36:40 Válasz erre

Ne haragudj, de valóban van egy kis káosz benned/körülötted! Egyik nap azt írod h mindenki átvert, másnap meg, hogy nem is neked kellene a kötés hanem a barátnődnek. Akkor most mi az igazság?

Én egyet mondhatok neked: valóban el kell felejteni azokat akiknek elutalod a pénzt, aztán vársz ölbe tett kézzel amíg ő hókuszpókuszol meg bohóckodik magában. Ha egyáltalán csinál bármit is...

Ez a dolog nem erről szól!! Hanem arról, hogy megtisztítod magad, leteszel minden rosszat, és utána majd bevonzod magadnak a jót. A szerelmed újra. Ha nem változol, hogyan akarsz változást?? Neked kell változni, és csak utána várhatsz bármit is!

Egy hónapot dolgoztunk Zsókával. Mindennap. És meglett az eredménye! A béka feneke alól kapart ki, és nem engedi hogy visszasüllyedjek. Mert még mindig itt van velem!!! És visszajött a párom :)

Ha akarod te vagy a barátnőd, vagy bárki, akkor tiszta szívből ajánlom!!!!

http://zsokamagia.blogspot.hu/

Előzmény: mezodori - 2015-08-01 20:51:20
Florist 2015-08-01 22:44:43 Válasz erre

Le lehetne szállni Katóról. Régen olvastam ennyi baromságot! Kinek az érdeke, hogy lejárassák? Egy rakáson ennyi stupid! Miért nem foglalkoztok más boszival, annyian vannak mint égen a csillag! Mezodori valótlanságokat írsz!

Hogy forgolodjon álmába mint a malomkerék a sok tetű ember.

mezodori 2015-08-01 20:51:20 Válasz erre

Sziasztok!

Fogalmam sincs, ki is miért, de valaki feltörte a felhasználói fiókomat! A lenti állítást Katóról, nem én írtam, és soha nem is írnék ilyet.

Komolyan, kinek az érdekében áll egy még új felhasználói fiókot feltörni? Miért? Ennyire rosszindulatúak az emberek?

A jelszavamat megváltoztattam. Elnézést kérek a kellemetlenségekért.

Előzmény: mezodori - 2015-08-01 20:33:16
mezodori 2015-08-01 20:33:16 Válasz erre

Hát ne is haragudjatok....Kató figyelmeztetett hogy Caliptó fel fog tűnni nálam...kérdezem én, ő mit csinál, ha nem mást lejárat? Meg hogy Caliptó Esztert is lejjáratja...hát Eszter sajnos nem is ér valami sokat, legalábbis a kötései.

Katóban fura, hogy nem válaszol a kérdésekre...csak hogy tegyek rendet a fejemben. Mégis hogyan, ha az embert most hagyták el és elkeseredett? Mindig csak letámad, és olyat állított, ami nem igaz.

Ne haragudjatok, de egy mágia vagy működik, vagy nem....

Előzmény: Florist - 2015-08-01 15:21:16
mezodori 2015-08-01 19:12:54 Válasz erre

Még egy kérdés,em lenne. Kató miért nem csinál kötést? A harmonizációnál biztosan erősebb lenne, nem?

Előzmény: Florist - 2015-08-01 15:15:29
mezodori 2015-08-01 19:10:55 Válasz erre

Ne haragudjatok, nem kukacoskodás, de közbe szeretnék szólni.

Ezen a ponton meg kell védenem hanna66 nevű felhasználót. Nem azért költött annyi pénzt mágiákra, mert hitt bennük...hanem, mert annyira el volt keseredve, hogy kétségbeesésében fordult már mindenkihez...ugye ezt Ti sem gondoltátok komolyan, hogy minden azért volt, mert hitt benne?

Én valóban szkeptikus vagyok némiképp, az egész neveltetésem szembenáll ezekkel a dolgokkal. Én nagyon szeretnék hinni, de annyiszor próbáltam, és csak üres reménykedés volt. Éppen ebben szeretném kérni a segítségeteket, kérlek, ne bántsatok.

Másik dolog, mégis, hiogyan hatnatnék én egy olyan emberre, aki pontosan azért hagyott el, mert nem szeret? Meg ugye ott a szabad akarat. Én valóban nagyon szeretnék hinni ebben, ezért is szeretnék kérni Tőletek tapasztalatokat, magyarázatokat.

Az érdekelne még, vajon mennyi idő után lehet azt mondani, hogy a mágia sajnos nem ért célt? Mi lehet annak az oka? Kérlek, nehogy azt mondjátok, hogy az, hogy mert nem hiszek eléggé....tényleg, kifizet az ember nem kevés pénzt, és a végén még ő a hibás. Tudom, ezek talán kemény szavak, de értsetek meg, kérlek.

Egytapasztalt, nagyon köszönöm szavaidat, és ne haragudj, ez nem vádaskodás, de sajnos öreg róka vagyok, látom, csak most regisztráltál. Ne haragudj, nem akarlak megbántani.

Előzmény: Florist - 2015-08-01 15:21:16
Florist 2015-08-01 15:21:16 Válasz erre

Figyi: a nyolcadik boszi után felakartam adni én is. A tükör elé álltam, és szugeráltam: Feladni? Az nem én vagyok! Harcolnom kell. Leköptem a tükröt, és folytattam. Lásd: Sikerült! Időbe telt, de most teljes a boldogságom.

Előzmény: hanna66 - 2015-08-01 15:02:39
Florist 2015-08-01 15:15:29 Válasz erre

Hanna, megkeseredett ember vagy! Mennyien voltunk már a béka s.gge alatt, és mindig kijöttünk alóla! Sokat költöttél rá, mert hiszel benne! Állj hozzá optimistán!

Előzmény: hanna66 - 2015-08-01 15:02:39
hanna66 2015-08-01 15:02:39 Válasz erre

nos, több év és több "mágus/boszi kipróbálása , sok pénz kiadása után kijelenthetem, hogy NE higgyetek senkinek. nincs kötés/ vonzás, stb. ha visszajön, visszajönne mindenképp, ha nem akárkihez fordulhatsz, nem lesz belőle seni. több itt emlegetett embert kipróbálta, kifizettm kb. 150 ezer forintot. a pasi mást szeretett és meghalt. a karkötó, amit az egyik boszi ad, szép, lehet hordani, megcsodálják. a vidéki nagymester 10 ezerért 12 percet beszét vlem skypon, kép nélkül, csak hanggal, de nem mondott semmit, csak azt, hogy tisztítást kell végezni, 50 ezerért. egy vonzás törvényével dolgozó, csak írásban kommunikál a skípon. sorolhatnám tovább, de minek. NEM TUDNAK ÖSSZEHOZNI OLYANNAK, AKINEK Nem KELLEsz. a pénzt költsétek inkább ruhára, parfümre, utazásra, közmetikusra, fodrászra, könyvre, mozira. nem lesz pasitok, de legalább nem gazdagítotok másokat, fölöslegesen.

Florist 2015-08-01 14:47:32 Válasz erre

Csak azok hívását fogadja, akik a megbeszélt időben hívják, egyébként fel sem veszi.

Lám, lám, nincs hited, akkor mit is akarsz?

Előzmény: mezodori - 2015-08-01 14:41:15
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Augusztus 3. - Augusztus 9.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Augusztus 3. - Augusztus 9.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre!

Tovább »
Hétfői csillagjóslat

Hétfői csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
Ebben a barlangban rejtőzik a legizgalmasabb titkos hely, amelyet valaha láttál

Ebben a barlangban rejtőzik a legizgalmasabb titkos hely, amelyet valaha láttál

Egy középkori hegyi falu barlangjaiban eldugva, a Gravina folyó völgyében, az olaszországi Materában fekszik a bámulatos gyöngyszem, a La Grotta della Civita hotel. Ez egy romantikus, gyertyákkal megvilágított barlangszálloda a hegy oldalában, és káprázatos panorámája a fenséges Gravina szurdokra néz.

Tovább »

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011