2016. február 12. - Lívia, Lídia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. február 12. - Lívia, Lídia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6506 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
mokuskalacs 2016-02-11 20:53:33 Válasz erre

Kató jól teszi, hogy nem öl bele energiát abba, hogy ilyen tudatlan kis senki lehuzza őt! Addig is legalább azok segítségére van, akiknek már segített, segít és segíteni fog!

Nem a fizetett embere vagyok, hanem az egyik a sok közül aki hálával tartozik neki! Mert ő nem szállt el, mint egyesek...ha kell éjszaka segít, ha kell nappal, bármikor...amikor szüksége van rá az embernek!!!!!Energiát nem kímélve!

Amit csinál működik....

Véleményt csak úgy alkothatsz, ha tapasztalod.....ennek is az egyike vagyok!!!!:)

Hála Istennek amiért elvezérelt hozzá!!!

Te meg "drága" mocskolódó...inkább az életed jóbbá tételére fordítsd ezt az érezhetően túlcsorduló energiát ami benned van...és kezdj el agyalni miért nem működik szánalmas kis életed!!!!

:D

Előzmény: Hidrogén - 2015-11-20 09:04:01
pircsike7 2016-02-11 10:01:00 Válasz erre

Szia, egy hét után elkezdett keresni, mostanában találkozunk is, de még nem vagyunk 1 pár, bízom benne, hogy ki fog alakulni.

Cirila elérhetősége: cirilaboszi@gmail.com

Előzmény: minike91 - 2016-02-06 10:39:53
Molylepke 2016-02-11 07:47:05 Válasz erre

Tisztelt Fórumozók!

Ez az egy postom lesz, aztán törlöm magam, így nem tudok majd reagálni a mocskolódásokra, ám ha valaki elakar érni..és reagálni az biztos tudja az email címem:-)
Sajnos néha itt a mocskolódás kimeríti a becsületsértés szintjét! A jogos kritikát mindenki elfogadja, de az arcátlan mocskolódást nem!
Egy másik topic miért szűnt meg? Talán meg kellene kérdezni a a nagy "mágust". Aki most más néven fut!!
Érdekes itt főleg egy emberre megy a sárdobálás, ha mást"több" fórumozó is reklámoz...és feltűnik a semmiből...azt nem kezdik ki...
Nekem nem kell megvédenem magam, megvédenek azok, akiknek segítettem...Az energiámat nem fogom ilyen gyalázatos, mocskolódó postra fordítani...ami semmi bizonyítékkal nem szolgál..csak a becsületembe gázol.Innen is látszik, hogy a vádaskodás kifejezetten csak a személyemnek szól.
Én nem hirdetem magam különböző ingyenes hirdető újságokban....nem regisztrálok 15 névvel mint egyesek..
Becsületben megöregedtem, de ilyen alpári, mocsok stílusban még senki sem szidalmazott..A  fórum arról szól, hogy véleménycsere...és nem arról, hogy minden bizonyíték nélkül szidjunk valakit! Feltűnő, hogy a mocskolódás csak a személyemnek szól...hmm..ez több mint érdekes...
Vendégeim jelezték, hogy hagyjam a francba az egészet..aki ismer az tudja, ismeri a munkásságomat..aki meg felül ennek a rosszindulatú bejegyzésnek..az nem tud a sorok mögött olvasni. De egyébként a negatív reklám is reklám!
Köszönöm, hogy meghallgattatok..Sikeres, szép napot kívánok mindenkinek.
"A gyűlölet a tehetetlenség kiterjedése."
Kató

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Raffaella1 2016-02-10 23:31:11 Válasz erre
2015-11-21 16:46:41 Válasz erre
2015-11-20 09:04:01 Válasz erre

Vigyázzatok! Sokan megirták már itt. , sokszor! Katóka több felhasználói néven  is  rendszeresen hozzászol , sőt saját topikot hozott létre!    Itt van pár régebbi  pl.   :    Újra visszatértél KATÓKA?  Most éppen Dömötör néven teszed hozzászólásaid.

Emberek! Dömötör maga Katóka. Nem tud semmit. Ő egy KÓKLER.

Gyerekek vigyázzatok, Dömötör egyenlő Katókával.

És:

Minden esetre érdekes h Dömötör több topicot hozott létre azért h ugyanazt az embert éltese és rá beszéljenn embereket h foruljanak hozzá segitségért

Egy másik fórumot is ezért szüntettek meg tavaly,

Versacebaby 2016-02-10 18:25:26 Válasz erre

Sziasztok!

Cirilànak elérhetősége? Köszi

Előzmény: merci.s - 2016-02-02 12:06:53
Infinite 2016-02-10 13:38:53 Válasz erre

Szia Mimike!

Nekem Oxopalen nagyon fura. Pár hónapja, mikor segítőt kerestem, nagyon forgott a neve, minden tele volt hirdetésekkel, még a j.f.g.s is - először azt hittem, hogy az Oxopalen név valójában valami ezoterikus fogalom, annyiszor előjött. Most meg alig találok valamit, csak lejárt hirdetéseket - nem tudom, ez jót jelent-e.

Én nem bízom senkiben, aki nagyon hirdeti magát. Nem titkolom, nekem Kató segített, őt is úgy ajánlotta valaki. Mindig mellettem állt, mindig elértem, mondta, mit tegyek, mi segít, hogyan - és csodák-csodája, mindig bejött, amit mondott, pedig úgy mentem hozzá, hogy legalább ne valami fennen hirdetett mágusjóspapnőboszorokány húzzon le.

Hogy mágiában, stílusban kinek mi jó, azt persze a helyzet, meg az illető tudja csak... Mindenesetre nekem aztűnik megbízhatónak, akit j.f.g.s.hu nélkül is megtalálok... :)

Előzmény: minike91 - 2016-01-28 11:24:24
istijan77 2016-02-09 10:55:14 Válasz erre

Kedves minike91,

Én csináltattam Oxopalennél szerelmi kötést, nem sikerült, szerintem nem is csinált semmit, egy pár hónap után meg már nem is válaszolt a leveleimre! :( Nem ajánlom!

üdv.

István

Előzmény: minike91 - 2016-02-07 20:11:17
minike91 2016-02-07 20:11:17 Válasz erre

Valaki esetleg hallott már valamit a jós oxopalenról? Vagy csináltatott kötést nála már valaki?

minike91 2016-02-06 10:39:53 Válasz erre

Szia pircsike!

Neked sikerült Cirilával valamit már elérned?

Előzmény: pircsike7 - 2016-01-14 13:36:44
merci.s 2016-02-02 12:06:53 Válasz erre

Holnap lesz 10 napja, hogy elkezdtem Cirilával a mágiát és már is van pozitív élményem, ezzel az egésszel kapcsolatban, még pedig felhívott, hogy szeretne velem találkozni, meg sok mindent szeretne velem megbeszélni. Elég titokzatosnak tűnt, de bízom benne, hogy pozitív lesz és nem megint a pofára esés vár rám ezen találkozón.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A napi jóslat Számodra - Péntek

A napi jóslat Számodra - Péntek

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned!

Tovább »
Pénteki csillagjóslat

Pénteki csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetes az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »
Mi a lunáris kelta állatjegyed? - Árulkodik a jellemedről

Mi a lunáris kelta állatjegyed? - Árulkodik a jellemedről

A keltákra nagyon jellemző volt, hogy szinte eggyé váltak az őket körülvevő természettel, együtt lélegeztek vele. Nagyon tisztelték mind a növényeket, mind az állatokat, csaknem képesek voltak egy hullámhosszra kerülni velük. Ismerd meg te is saját lunáris kelta állatjegyedet, és fedezd fel azokat a lehetőségeket, melyeket a Hold totemállatai tartogatnak számodra.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila