2017. április 29. - Péter
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 29. - Péter
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6904 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Bajnok Béla 2017-04-29 21:26:46 Válasz erre

Itt amugy csak az a baj ,mindenki sir,nem sikerult ,mert csalok vagy csaltak?Lópikula jön itt csikáno csak nem a nagy szerelem.Nem értem én ,josnak hiszel?akkor ebbe is ha meg nem akkor miért probálod,mert vonzódol hozzá szoval kötödsz ,jön valaki aki segiteni probál rajtad is ,no meg a pénztárcádon is ,nos valamelyik sikerül .Kit szidol őt aki probált segiteni?Vagy magad mert hittél benne közben vonzodol szoval kötödsz valakihez,vagy megszokásbol vagy szerelemből vagy ujra szeretnéd szeretni .Valaki irta a kötés akkor hat mikor kell ,szerintem igaz ,és nem biztos azonnal ez lehet sok -sok idő,bizonytalanul,reménytelenül -reménykedve.Hát kellene hit ,hinni valamiben ,nem szaladok mágustol -mágusig,utolag meg csalotol -csalóig.Önnmagunba nézve rendelkeznél ilyen tudással te önzetlenül segitenél ?biztos igen.Kértem volna egyszer ilyen pénzbevonzást ,azt mondták tiz pénz,huu mondom és mennyi jön?hát jött már ötven is,nem rossz de vajon megéri?lehet nem de nem milliókat mondott,érsd jol ,valamennyi jön,valami lessz ,akkor a kötés,ott is lessz valami ,csak minden azonnal ,gyorsan kellene,pedig anno ismerkedés is volt mire a nagy vonzalom ,kötödés kialakult.

Noria22 2017-04-27 17:17:39 Válasz erre

Szívemből szóltál!

Előzmény: Katica1981 - 2017-04-26 23:11:12
Pampuska 2017-04-27 12:07:17 Válasz erre

Dicsőíteni vagy szidni nem fogok senkit.

Azt mondják két egyforma eset nincs. Csak a pofátlanság az, kommentelő szidja az egyik banyeszt, privátban leírja, viselkedésével ő cseszte el. Ne dobálózzunk a szavakkal.

Katica1981 2017-04-27 10:17:18 Válasz erre

hirdetes28@gmal.com

Előzmény: Pampuska - 2017-04-27 09:33:10
Pampuska 2017-04-27 09:33:10 Válasz erre

Megadod a címed? Privátban írok.

Előzmény: Katica1981 - 2017-04-27 09:10:15
Katica1981 2017-04-27 09:10:15 Válasz erre

Pampuska, sajnos keserű. Az itt szóban forgó valamennyi csalót megtaláltam. Mind mondta, persze, hogyne, de csak kontárként, nem isemrve okoskodtak. Tudod mit értek el? Az exemnek ma már nem él se a telefonszáma, se az emailcíme, amit isemrtem. Ha valami okosat tudsz nekem mondani akár privátban, kérlek ne tartsd magadban.

Előzmény: Pampuska - 2017-04-27 07:48:27
Pampuska 2017-04-27 07:48:27 Válasz erre

Katica, szépet írtél! Szerezd viszza! Keseű szájízed ne legyen, harcolj a szerelemért. Meglásd, sikerülni fog!

Pampuska 2017-04-27 07:48:26 Válasz erre

Katica, szépet írtél! Szerezd viszza! Keseű szájízed ne legyen, harcolj a szerelemért. Meglásd, sikerülni fog!

Katica1981 2017-04-26 23:11:12 Válasz erre

Vágytam én már sok mindenre. De rá kellett jönnöm, nincs annál erősebb vágy, mint amikor a másik közelségére vágyunk. Amikor úgy vágyunk a másik közelségére, hogy az nem lehet mellettünk, amikor vágyakozásunk kielégíthetetlen, vágyunk tárgya elérhetetlen. Ettől kezdve elindul az ördögi kör, a gyötrő láncreakció, amiből képtelenség kiszállni, hiszen az ösztön a mozgatórugója. Elindul a játék, az a kínzó játék, amit két fél ösztönösen játszik egymással. A játék, amely során nem is a másik testét kívánod, hanem a lényét. Minden porcikáddal kívánod a látványát, ami talán messze van a tökéletestől, de számodra a mindent jelenti. Kívánod a hangját, aminek érzékelésére a körülötted zajló világban megáll az idő, és a te saját hangod is átváltozik. Idegen lesz, olyan, mintha nem is te volnál. Pedig ez a hang vagy csak te igazán. Mert minden, ami eddig volt, megszűnt létezni. Minden, ami eddig volt, a föld nyelte el. Minden, ami eddig szépnek tűnt, elveszítette szépségét. És értetlenül állsz ebben az idegen világban, mert egyszerűen nem találod a helyedet. Nélküle nem találod a helyedet. Mert a te helyed ott van, mellette

Ezt csak azok értik, akik sorstársaim. Aki pedig a pénz miatt ezt kihasználja, az .....

arabella2000 2017-04-23 19:06:40 Válasz erre

Én is pont így voltam ezzel!

Mindig felébredt a remény, mindig volt valami ami löketett adott, de hiába akkor sem változott semmi.

Egyre többször jön elő, hogy itt most vége, mert ha még egyet és még egyet kipróbálok sem fog összejönni.

Majd eljutsz erre, amikor kénytelen leszel a végére pontot tenni, mert kezdem belátni, hogy ez nem létező dolog, ilyen nincs. Ennyi!

Előzmény: András69 - 2017-04-23 08:48:18
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Vonzd be a szeretetet és a bőséget a Feng Shui segítségével - Nem is hinnéd, milyen egyszerű!

Vonzd be a szeretetet és a bőséget a Feng Shui segítségével - Nem is hinnéd, milyen egyszerű!

A Feng Shui lényege, hogy leegyszerűsítse az életet, és minden újra harmonikus és szép legyen. Bármely jól elhelyezett tárgy harmóniát közvetít, amely azonnal széppé válik. Egyik főelve, az a gondolat, hogy mindennek megvan az ellentétes párja, amelyet yinnek és yangnak hívunk. Attól, hogy valami negatív pólusú még nem biztos, hogy rossz is, csak épp a pozitív pólus ellentéte. 

Tovább »
5 dolog, ami felett nincs hatalmad - Fogadd már el ahhoz, hogy boldog lehess!

5 dolog, ami felett nincs hatalmad - Fogadd már el ahhoz, hogy boldog lehess!

Bármennyire is szeretnénk uralkodni minden és főleg efelett az 5 dolog felett még mindig nincs ennyi hatalmunk. Kivéve persze, ha szuper tehetséges tudósok vagyunk vagy kőgazdag befolyásos személyek. Ám tetszik vagy sem, el kell fogadnunk a tényeket, mert sok esetben ez a kulcs a boldog és békés életünknek. Szóval, mi ez az 5 dolog, amit ideje volna elengedned, hogy uralkodj felette?

Tovább »
Képválasztó a hatodik érzékeddel - Avagy ismerd meg személyiséged jelentős pontjait

Képválasztó a hatodik érzékeddel - Avagy ismerd meg személyiséged jelentős pontjait

Mindenki hallott már a hatodik érzékről, vagy a női megérzésekről. Nos, itt az alkalom, hogy most használd is a mélyen rejlő képességeidet, hogy jobban megismerd magad és kiderüljenek olyan tulajdonságaid, amikről esetleg nem is tudtál! Nézd meg a képeket, és válaszd ki azt az egyet, amelyről úgy érzel, hogy a legközelebb áll hozzád!

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila