2016. július 29. - Márta, Flóra
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. július 29. - Márta, Flóra
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6589 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Edina723 2016-07-28 21:23:24 Válasz erre

Emberek, nem kell írni az általam leírt jósnőnek! Keressétek fel nyugodtan a híres neves "mágusokat".De aki kicsit is visszaolvas mindenki láthatja hogy mennyi embernek nem sikerült a kötése náluk!Sempedig semmilyen harmonizáció...de majd megtapasztaljátok a saját bőrötökön úgyis.Én csak segíteni próbáltam mert tudom milyen sz*r érzés a szerelmi csalódás.nekem sikerült az ő mágiája.a ti szívetek joga kihez mentek.én csak felártam egy lehetőséget és leírtam a tapasztalatomat úgy mint itt sokan mások is.

Edina723 2016-07-28 21:08:41 Válasz erre

És attól hogy te még nem hallottál róla nem is létezik ugye? akkor már az ember saját magát hirdeti igaz?

csupán leírtam a tapasztalataimat és ennyi!hogy végre egy ember aki segített és nem vert át úgy mint egyesek!!!!! aki akar ír neki aki meg nem nem, drága kóklerkám, mindenki tudja hogy ki is vagy valójában..!

Különben meg aki nem hirdeti magát más ajánlja az egyből csaló igaz? jobb inkább bedőlni azoknak a férgeknek akik több 100 ezreket behúznak a semmire igaz?

Mindenki magából indul ki hogy kamu regeken fényezi saját magát itt elnézve a kommentárokat még a hülye is látja melyik nick nevek tartoznak össze...

Aki nem fogyatékos észreveszi.

Előzmény: pandaa - 2016-07-25 15:50:26
pandaa 2016-07-25 15:50:26 Válasz erre

Évek óta működik a fórum mégse írt senki semmilyen Venusról. nagyon ugy tünik, hogy te magad vagy és hirdeted magad. . .

Előzmény: Edina723 - 2016-07-23 11:23:24
Edina723 2016-07-23 11:23:24 Válasz erre

Engedélyezte hogy nyílvánosságra hozzam az elérhetőségét.

Fordulj hozzá bizalommal , az élet bármely területén segít, gyógyítás, szerelmi kötés, oldás, pénzmágia, szerencse , tükörmágia, halottidézés, jóslás, rontáslevétel stb.

Itt éred el: venusz.josno@freemail.hu (Hivatkozz rám nyugodtan.)

Edina723 2016-07-23 10:24:44 Válasz erre

Sziasztok , nekem tükörmágiával hozták vissza a volt férjemet több mint egy év után.Szinte derült égből villámcsapás volt amikor a mágia befejezte után még le se telt a 3 hónap ígért idő, és egyszercsak megjelent.

8 jósnál voltam, akik ígértek fűt-fát, de semmi nem történt, csak a rengeteg pénzem elment rá.

Történetesen a volt szomszédunk, akibe olyan erő rejlik, hogy a településen meglepődnek, mert képes megmondani előre ki fog meghalni,mennyi időn belül, balesetet előre meglátja.Nem reklámozza magát, ismerősök által jutnak el hozzá, és nem kér el 100 ezreket, és a hatás garantált.Segített már bűnügyek feltárásában is a rendőröknek.Nagyon durva, amire képes.Pénzmágiával is foglalkozik, ami szintén bejön.Gyógyításhoz is ért.

Ha valakinek szüksége van a segítségére írjon privát üzenetet nekem, és megadom az email címét.Nagyon sok mindenbe tud segíteni.

Versacebaby 2016-07-22 17:00:40 Válasz erre

Sziasztok!

Olyanok jelentkezését várom akiknek van tapasztalata Ametiszt tarotmesterrel (Nyíregyháza)

Ide írjatok:ibranyenek@citromail.hu

Köszi

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Moncsira 2016-07-22 11:57:04 Válasz erre

Nem tudom ki az az Abafi cesar én még soha nem hallottam róla, pedig szeretek josokhoz jarni. Tudok nagyszerű  tiszztánlátokat ajanlani , nagyon megtudják mondani a jelenlegi helyzetet ,a legjobban, !  de ők nem foglalkoznak mágiákkal sem gyogyitassal, sem energiával .  Ametiszt nekem sokat segitett  tanácsaival, utmutatásaival , is éjszaka    Barmikor  felhivhattam több alkalommal . Miinden nap facen tartotta velem a kapcsolatot.hónapokig  Tavból Ki tudott kihozni a pánikbetegségemből, depiből, refluxból  majd személyes kezelt es daganatból. Az életem is utána jobb lett , magánéletem is megoldodott.

Előzmény: pandaa - 2016-07-05 15:40:26
BeatrixJenny 2016-07-11 18:04:38 Válasz erre

Szua. Tudnal adni egy elerhetoseget?

Beatrix

Előzmény: esztermagia - 2016-03-15 08:05:54
BeatrixJenny 2016-07-11 18:04:37 Válasz erre

Szua. Tudnal adni egy elerhetoseget?

Beatrix

Előzmény: esztermagia - 2016-03-15 08:05:54
timso4 2016-07-09 06:43:52 Válasz erre

sziasztok! szeretném megkérdezni, hogy Jerry után, mikor a kötést megcsináltátok, mikor indult be a változás és jött viszza a szerelmetek?

Köszönöm

Előzmény: Csuri69 - 2009-03-21 06:14:34
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

7 dolog, amit sose várj el másoktól

7 dolog, amit sose várj el másoktól

Mindenkiben vannak elvárások. Elvárásaink vannak a családunk, a férjünk, a kollégáink, a barátaink és persze főként magunk felé is. Ám ezek gyakran irreálisak vagy legalábbis lehetetlenségnek tűnik mindegyiknek megfelelni, emiatt kapcsolataink könnyen zátonyra futhatnak. Felsorakoztatunk most 7 dolgot, amit sose várj el másoktól, így a te életed és a másoké is sokkal egyszerűbb lesz.

Tovább »
Milyen a szellemed? - Képes személyiségteszt

Milyen a szellemed? - Képes személyiségteszt

A kolibrik vidám, és örömteli teremtmények, egyaránt jelképezik a szabad szellemet, és a személyes függetlenséget. Éppen ezért választotta őket ehhez a teszthez az az amerikai pszichológus csoport, akik arra voltak kíváncsiak, hogy a választott kolibri képe mennyire tükrözi a szellemet. Válassz egy kolibrit és tudd meg, milyen a szellemed.

Tovább »
Szenteld fel a személyes és mágikus tárgyaidat ahhoz, hogy a segítségedre legyenek!

Szenteld fel a személyes és mágikus tárgyaidat ahhoz, hogy a segítségedre legyenek!

Mielőtt használatba helyeznénk mágikus tárgyainkat, oltári kellékeinket, különleges ékszereinket, amulettjeinket, előtte felszentelésen kell átesniük. A művelet során megtisztítjuk a negatív, ráragadt energiáktól, majd feltöltjük saját energiánkkal, így állítva őket szolgálatunkba, és megjelölve tulajdonunkat, melyekhez más nem érhet. Mágikus eszközzé tesszük az adott tárgyat.

Tovább »

Kalkulátor

Zsírégető kisokos

Edd magad karcsúra! Nem is hinnéd, milyen sok táplálékfajta létezik, amelyet bármilyen mennyiségben fogyaszthatsz, és mégis zsírt égetsz, fogysz vele. Kisokosunk segítségével kikalkulálhatod, mi a legjobb a számodra.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila