2016. május 03. - Tímea, Irma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. május 03. - Tímea, Irma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6563 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
eniko25 2016-04-27 17:55:15 Válasz erre

Sziasztok,uj vagyok a forumon de szeretnem valakivel felvenni a kapcsolatot aki csinalt CIRILAVAL szerelmi kotest,en par napja kezdtem el vele de azert jol esne hogyha valaki olyannal tudnek beszelni aki sikert ért el nala mert kivancsi vagyok mi hogy tortent,az email cimem mihutenikoilona@yahoo.com es a facebookom Mihut Eniko Ilona,koszonom.

doz 2016-04-24 08:27:00 Válasz erre

szia  !

sikerult valami info  cirilárol??kapcsolatban vagyok vele....de egyenlore ennyi....

Előzmény: designe - 2016-04-21 12:02:53
doz 2016-04-22 10:16:22 Válasz erre

szia kamilla80  érdekelne bovebben a torténeted  dozso78@freemail.hu    ide kérlek irj en egy csalodott apuka vagyok aki vissza akarja szerezni a családját    koszonom elore is

Előzmény: kamilla80 - 2016-01-21 08:23:29
doz 2016-04-22 10:04:34 Válasz erre

szia én kivételesen nem no vagyok és szeretném a családom visszaszerezni wicca engem is érdekelne mint téma a tanulopénzt már én is megfizettem most már muszáj torténjen valami dozso78@freemail.hu  a cimem ide kérnék véleményeket koszonom

Előzmény: minike91 - 2016-03-24 09:43:05
y.tara 2016-04-22 09:00:32 Válasz erre

Kártyajóslás, jövendölés, rontás és átokbetekintés cigánykártyából.Rontáslevétel,tisztítás,tanácsadás. Múlt és jövő a jelenben! Sorsfordítás-kötés-oldás-gyógyítás szükség esetén.

Kapcsolatfelvétel privát üzenetben vagy emailben. Tara

email cimem:yardim.tara@gmail.com

designe 2016-04-21 12:02:53 Válasz erre

Sziasztok!

Infókat kérnék Ciriláról, most szeretném elkezdeni és eddig ő tűnik a legjobbnak.

Sűrgősen kellen, köszi mindenki gozost@citromail.hu

Sztor4 2016-04-20 19:59:29 Válasz erre

Sziasztok!

Azért írok, mert sok véleményt végigolvastam és több emberrel is levelezek e-mailben.

Évek óta foglalkozok a jóslással és a mágiákkal! Rengeteg nagy, neves mágussal dolgoztam és olyanokkal is, akiket ilyen forumokon ajánlottak! Tavaly decemberben utolsó esélyként vettem fel a kapcsolatot a nyíregyházi Ametiszttel! Amit nekem letett az asztalra, azt még most sem tudom felfogni!!! Szinte napi kapcsolatban voltunk és vagyunk még most is! A mágiák amiket csinált, az elmondhatom minden túlzás nélkül, hogy megváltoztatták az életem!!! Folyamatosan a munka mellett is adott tanácsokat, kisebb otthon végezhető mágiákat! Ezek is működnek, még akkor is amikor nem hittem benne, hogy fog! Emberileg pedig csak azt mondhatom, hogy nem találkoztam még ilyen emberrel, aki folyamatosan elnézte a hisztieim és mindig mellettem volt!!! Sokszor jósolt nekem ingyen és a kisebb mágiákért sem kért semmit! A jóslásai pedig szinte 100%-ban bejöttek!!! Megadom az elérhetőségét, mert nyugodt szívvel tudom ajánlani!!!

ametiszt.atw.hu

Sztor4 2016-04-20 19:59:29 Válasz erre

Sziasztok!

Azért írok, mert sok véleményt végigolvastam és több emberrel is levelezek e-mailben.

Évek óta foglalkozok a jóslással és a mágiákkal! Rengeteg nagy, neves mágussal dolgoztam és olyanokkal is, akiket ilyen forumokon ajánlottak! Tavaly decemberben utolsó esélyként vettem fel a kapcsolatot a nyíregyházi Ametiszttel! Amit nekem letett az asztalra, azt még most sem tudom felfogni!!! Szinte napi kapcsolatban voltunk és vagyunk még most is! A mágiák amiket csinált, az elmondhatom minden túlzás nélkül, hogy megváltoztatták az életem!!! Folyamatosan a munka mellett is adott tanácsokat, kisebb otthon végezhető mágiákat! Ezek is működnek, még akkor is amikor nem hittem benne, hogy fog! Emberileg pedig csak azt mondhatom, hogy nem találkoztam még ilyen emberrel, aki folyamatosan elnézte a hisztieim és mindig mellettem volt!!! Sokszor jósolt nekem ingyen és a kisebb mágiákért sem kért semmit! A jóslásai pedig szinte 100%-ban bejöttek!!! Megadom az elérhetőségét, mert nyugodt szívvel tudom ajánlani!!!

ametiszt.atw.hu

Reka0603 2016-04-20 17:50:22 Válasz erre

Pupusas beszelhetunk privatban?

rreka0603@gmail.com

koszonom

pupusas 2016-04-20 13:16:16 Válasz erre

Sziasztok! Éngem is nagyon érdekelt ez az egész .. csak sajnos nagyon sok mindenkivel befürödtem.  ugyanis a hoxán asaját magukat dicsérő jósok ..hirdették magukat .. Amit a hoxa leis tiltott ... nagyon figyeljetek oda .. probáljatok olyat keresni akivel nem csak emailezni lehet ... hanem hivni vagy elmenni hozzá :) puszi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Jósolj magadnak cigány kártyával

Jósolj magadnak cigány kártyával

A más néven vetőkártyának elnevezett jóskártya Magyarországon először 1850-ben készült. Alapja az 1670-ben készült Lenthall 52 lapos kártya, amelyből ezután a XIX. század elején keletkezett Európában is elterjedt illusztált jóskártya (a cigánykártya)

Tovább »
Egy egyszerű módszer, mellyel csökkentheted vérnyomásodat - Dr. Huns módszere

Egy egyszerű módszer, mellyel csökkentheted vérnyomásodat - Dr. Huns módszere

Dr. Lu Huns elismert orvos arról híres, hogy remek megoldásokat kínál a fájdalmak, vagy különböző betegségek enyhítésére. Tudd meg, hogyan csökkenthető a vérnyomás egy rendkívül egyszerű módszerrel!

Tovább »
4 jel, hogy a pasid egy érzelmi pszichopata

4 jel, hogy a pasid egy érzelmi pszichopata

Hogyan jellemeznéd a párodat? Kimered jelenteni róla, hogy sose próbál meg téged érzelmileg zsarolni, terrorizálni? Esetleg nem vagy ebben egészen biztos? Ha kicsit is felmerül benned a gyanú, hogy a pasid érzelmileg pszichopata lehet, akkor azonnal kattints erre a cikkre, mert ebből a 4 jelből egyértelműen ki fog derülni a számodra, hogy jók-e a sejtéseid vagy sem!

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rózsavölgyiné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rózsavölgyiné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila