2016. december 11. - Árpád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. december 11. - Árpád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6756 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
sampleeve 2016-12-09 16:03:35 Válasz erre

Szia. Tekla 89.

En kivancsi vagyok a tortenetedre, ugyanis nekem is hasonlo problemaim vannak.Szeretnem tudni nektek hogyan sikerult helyrejonni.a cimem sampleeve@freemail.hu

Előzmény: Tekla_89 - 2016-11-20 11:12:18
Macseke 2016-12-06 23:05:44 Válasz erre

Boldog Mikulast Kívánok Mindenkinek! Legalább olyan boldogat mint nekem. Ma tudtam meg babát várok ujra tuti, már a másodikat !  Pedig ugy volt , hogy már biztos nem lehet nekem.  Ezt is  AMETISZT nak (www.ametiszt.atw.hu)  köszönhetem.  ( Sokat dolgoztunk rajta. )Meg a férjemmel való tartós , folyamatos,egyre nagyobb boldogságot mióta visszajött. Persze, Ametiszt mágikus segitségével jött vissza.

Zsozso80 2016-12-05 17:45:01 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Valaki tud infót szolgáltatni Iszetről?

Akinek van tapasztalata vele kapcsolatban megírná nekem a következő email címre: kovacseda000@gmail.com

Soso 2016-11-24 13:03:49 Válasz erre

A Kluták Rozihoz senki ne forduljon, egy nagy csalò!

Soso 2016-11-24 12:59:00 Válasz erre

Yaman mágust teljes szívből ajánlom! Megbízhatò, és nagyon jòl dolgozik!

Előzmény: Bettike88 - 2016-11-24 09:40:54
Bettike88 2016-11-24 11:25:26 Válasz erre

Igen! Majusban kaptam en is az elerhetoseget, mar vegso elkeseredettsegemben mert masfel evig voltunk kulon rairtam. Junius vegen mar feloldott facen , viberen is megadta a szamot amit ott hasznalt mert mas volt mint a telo szama. Juliusban talalkoztunk es mar 2 honapja egyutt elunk es jobb minden mint regen!

Előzmény: cig12 - 2016-11-24 10:55:20
cig12 2016-11-24 10:55:20 Válasz erre

Szia!

És ő segített neked? Használ a mágiája?

Köszi :)

Előzmény: Bettike88 - 2016-11-24 09:40:54
Bettike88 2016-11-24 09:40:54 Válasz erre

http://sikeresmagia.simplesite.com/431973920

Az en segitom elerhetosege, akit erdekel, sajnos nekem sem Ankata,Sem Manuel, Se Mervalion, KLutak Rozi nem tudott segiteni , masfel evig a semmiert fizettem csak

Enc12 2016-11-20 20:11:03 Válasz erre

Szia!

Én róla csak jót tudok mondani. Évekkel ezelőtt már kértem a segítségét. Három hónap alatt teljesült a kívánságom. Hozzáteszem reménytelen helyzetből. Az utasításokat végig maradéktalanul betartottam. Tény, , hogy előfordult, hogy nem tudtam elérni telefonon, de a mailjeimre mindig válaszolt. Tehát mindig tudtam vele kommunikálni. Most sok év után újra elmentem hozzá, két hónapja. A címe, telefonszáma ugyanaz volt, ami eleve  sokat elárul. Írhatnak bármit is róla, nekem sikerült és nagyon úgy áll a dolog, hogy most is fog. Sok minden rajtad múlik, a hiteden és a kitartásodon.

Előzmény: cig12 - 2016-11-13 11:09:13
Tekla_89 2016-11-20 11:12:18 Válasz erre

Sziasztok!Az én páromat a volt főnöknője vette el tőlem aki román származású és ortodox papok segitségét kérte.Olyan fekete kötést tett rá,hogy majdnem belehalt a párom.Eddig nemtudtam milyen az ha valaki zombi,sajnos volt szerencsém hozzá,és megtapasztaltam milyen veszélyes ez az egész mert engem is elátkoztatott nő.De ide nem írok le részeleteket,mert próbáltam innen segítséget kérni, nem sok sikerrel, és nem szeretném ha meghazudtolnának itt, mint sokan másokat..akit érdekel a történetem, és az hogy hogyan kaptam vissza,az írhat ide privátban leírom,tanulságos.: k.tekla89@gmail.hu

És én nem azért írtam ide hogy reklámozzam a segítőmet, aki levette rólunk az egészet,hanem hogy gondolkodjatok el azon hogy milyen nagy baj lehet belőle, ha otthon próbálkoztok kötésekkel, vagy hozzá nem értő személyekkel csináltattok bármit is ha egyáltalán csinálnak valamit.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Helyezd el ezt a 9 dolgot a hálóban, és tedd rendbe az életedet

Helyezd el ezt a 9 dolgot a hálóban, és tedd rendbe az életedet

Az egyik legegyszerűbb módja, hogy rendbe tedd az életedet, ha elkezded alkalmazni a feng shui módszereit a hálószobában, mely terület a legintimebb az otthonodban. Ez a szoba személyes chi-vel rendelkezik, ezért helyezd el az alábbi 9 gyógyító elemet a benne. Hogy miért éppen 9? A kilences szám rendkívül pozitív a feng shui szerint, kedvező hatással van az életedre.

Tovább »
3 módszer arra, hogyan motiválhatod a pasidat a kapcsolatban!

3 módszer arra, hogyan motiválhatod a pasidat a kapcsolatban!

Tökéletes kapcsolat nem létezik. De mindent megtehetünk azért, hogy legalább jól működjön! Ám ehhez két emberre van szükség, mert nem elég, ha csak egy ember evezik. Általában a nők azok, akik mindent megtesznek a kapcsolatukért, keményen hajtva, hogy az sikeres és működőképes legyen. Hogyan vedd rá a pasidat, hogy ő is benne legyen és segítsen? Mondjuk ezzel a 3 módszerrel!

Tovább »
Iránytű-teszt - Milyen irányba halad az életed 2017-ben?

Iránytű-teszt - Milyen irányba halad az életed 2017-ben?

Ezt a tesztet egy norvég pszichológuscsoport állította össze, melyben a Feng Shui Asztrológiát hívták segítségül, és különböző irányba mutató iránytűkkel illusztrálták az egyes személyiségjegyeket. Elérkezett az ideje, hogy felfedezd a helyes irányt az életedben, így nincs más dolgod, mint tesztelni magad!

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Wilda Jósnő

Cigány, tarot kártya jós, átok-rontás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Wilda Jósnő

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila