2015. július 04. - Ulrik
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. július 04. - Ulrik
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6197 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Zsak3 2015-07-03 19:32:24 Válasz erre

Nem érdekel, hogy ki mit mond ! Meg kell tapasztalni és kész!

Előzmény: Florist - 2015-07-03 13:48:08
Florist 2015-07-03 13:48:08 Válasz erre

Kapod majd az íveket Kató miatt! Itt van ellensége, aki próbálja befeketíteni, pedig remek ember! Kollégám Stephanusnál volt, jósoltatni. Alig talált el valamit.

Előzmény: Zsak3 - 2015-07-03 13:38:37
Zsak3 2015-07-03 13:38:37 Válasz erre

Én Katótól kértem segítséget. Karkötőt is kaptam ami működött. És mindig mindenben mellettem állt.

Előzmény: Katicácska100 - 2015-07-02 16:14:39
Florist 2015-07-03 13:30:39 Válasz erre

Szép volt a tenapi telehold. Kihasználtam!

Florist 2015-07-02 17:48:30 Válasz erre

Szevasztok

Ha elfogadjátok, pár tanácsot adok (  akkor is ha nem )

Hallgassatok a szívetekre , ahhoz a boszihoz menjetek aki nektek szimpatikus. ez egy-két levélből, telefonból kiderül.

Ha valaki az email címén semmi elérhetőséget nem ad, az mehet a lecsóba.

Ha valki azt mondja, ülj meg a fenekeden, majd ő dolgozik rád, az is felejtős.

Ha átutaltad a zsetont,és utána le sem xar.

Katicácska100 2015-07-02 16:14:39 Válasz erre

Sziasztok! Én csak ismételni tudom magamat!!!! Annyi hazug , valótlan ajánlat van itt ELKÉPESZTŐ! Én is sokszor bedőlt em több millióm bánja! Én annnyi sok csalódás és hazug hitegetős jós , mágus után ( Kipróbáltam Mindenkit, aki nagyba  hirdeti magát  híres ebben a szakmában ,    és  akiket itt a Fórumokon ajánlottak ,de hiába!)  Semmi eredmény nem volt!!!! míg  végre véletlenül  megtaláltam azt , aki valóban tudott segiteni  . Remélem nem baj, ha megírom ki az. a neve: Ametiszt Tarotmester .honlapja:www. Ametiszt.atw.hu    Ő Visszahozta  a férjem pedig már akkor 1 éve külön voltunk, és már a férjem más nővel élt , családot. terveztek., közös házat is vettek, kocsit , nyaralni vitte külföldre stb... Velem akkor szóba sem állt , sem a gyerekekkel . Még gyerektartást sem fizetet . A nő olyan hatással volt rá . Teljesen elfordította tőlünk,Nem ismertünk rá.   Soha nem gondoltam volna.  róla . Nem ilyennek ismertem. Szóval nem volt egyszerű eset  kicsit sem . Meg Természetesen a kapcsolatunkat  is harmonizálni kellett.Visszaállítani   .Mert az is fontos . De sikerült!!!! Nagyon boldogok vagyunk ! Kitartást kívánok mindenkinek. Soha ne adjátok fel. !

terikmas 2015-07-02 13:02:26 Válasz erre

Sziasztok, nekem is elég érdekes sztorim van, 

Mágust vagy boszit kutattam már úgy gondoltam megtaláltam, amikor írtak nekem egy olyan Kaliptó lejáratós levelet, hogy egy időre elpártoltam mindenkitől, teltek a napok a hetek végül úgy voltam vele csak megpróbálom kaliptónál. Puhatolóztam, hogy mégis mi lehetett igaz abból a levélből, na mindegy elmertem kezdeni a szerelmi kötést, de végig normális volt nem történt semmi olyan, amit azt a levélbe leírtak, tovább folytatva egy hét után jelentkezett a párom

Akit érdekel a levél amit kaptam és a többi akkor ideírjon: terikmas@gmail.com

mokuska40 2015-07-02 09:18:59 Válasz erre

Szia!Nem kér pénzt kötés után egy honap mulva keres ,hogy volt e változás ha nem akkor nem fizetsz.Nekem semmi az ég világon nem történt egy honap alatt.A többiek mert mailban többel is leveleztem mind elöre kérik a pénzt rögtön addig el sem kezdik amig el nem utaltad a pénzt.Valoban kellet butyit venni nála legalább is régebben még igy volt.A ...- meg olyan eröszakos csak érdeklödtem nála de napokon keresztül sőt heteken kerestül zaklatott ,hogy csináljuk már meg a kötést hát nem szerintem majdnem mindenki csak a pénzre megy.

Előzmény: viviennae - 2015-07-01 23:42:23
viviennae 2015-07-01 23:42:23 Válasz erre

Szia!

Ankara ,sikeretelenség esetén tényleg nem kér pénzt?

Előzmény: mokuska40 - 2015-07-01 18:54:57
monnn88 2015-07-01 21:35:31 Válasz erre

érdekes, én nem kellett vegyek, sőt még a pénzemre se utazik.... na de morgana josno? o a forumon is segit... rola velemeny

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A szombati nap angyalüzenete

A szombati nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Én a házasság, a szerelem, a párkapcsolatok angyala vagyok, és most segítelek téged."

Tovább »
Szombati csillagjóslat

Szombati csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
Ahová lépek Szibillák teremnek - Avagy  a prófétikus Szibilla könyvek

Ahová lépek Szibillák teremnek - Avagy a prófétikus Szibilla könyvek

Ismerős lehet Szibilla az ókori görög jósnő neve, aki nem kevésbé volt híres, mint Phütia. Legalábbis ez Egyre igaz, minek után számtalan Szibilla élt és létezett, akiknek ugyanaz volt a szakmájuk. Jövendőt mondani. E titokzatos és látnoki tehetségekkel megáldott nők közül csupán Egy tűnik ki. Egy Szibilla mind fölött. Neki köszönhető a világ sorsait elbeszélő Szibilla könyvek.

Tovább »

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011