bb
bb
2016. augusztus 29. - Beatrix, Erna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. augusztus 29. - Beatrix, Erna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6619 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Emmácska19 2016-08-28 16:42:31 Válasz erre

Szia! Mi a gond Ankarával? Neked Ő nem tudod segíteni? Köszönöm!

Előzmény: tündér72 - 2016-08-12 22:30:21
Barbika800 2016-08-26 19:52:06 Válasz erre

Sziasztok!

Legyetek szívesek megírni Vénusz jósnő e-mail címét, de ne a freemailest, mert oda írtam neki, és nem válaszolt. Szóval a másikat szeretném kérni.

Köszönöm szépen: Barbara

Előzmény: kollarjazmin - 2016-08-15 17:22:38
Lillaaaa 2016-08-18 08:48:15 Válasz erre

Köszi, közben nekem is válaszolt Vénusz. Hitelesnek érzem őt, csak egy baj van..Véget kellene vetnem a jelenlegi sráccal való kapcsolatomnak ahhoz, hogy az exemet visszahozza. Amit azért nehéz megtennem, mert per pillanat ő az egyetlen ember, aki egyben tart, nincsenek érzéseim iránta, de ha ő nem lenne, teljesen szétcsúsznék, és csak a volt páromra tudnék gondolni, aki nem mellesleg egyáltalán nem érdemel meg engem.

Valamelyikőtök elkezdett vele dolgozni?

kollarjazmin 2016-08-15 17:22:38 Válasz erre

Nekem nemsokára írt.Jaja xarakodik mostanába a freemail én is az vok ezért van egy másik cime is h tutira tudja tartani a kapcsolatot mindenkivel

Előzmény: Lillaaaa - 2016-08-12 21:00:07
Ankusz 2016-08-15 15:46:09 Válasz erre

Szia en jelenleg mindennap beszelek Vénusszal de nem a freemail-es fiokjarol van masik neki ha kell megadom.

Előzmény: Lillaaaa - 2016-08-12 21:00:07
Ankusz 2016-08-15 15:32:19 Válasz erre

Sziasztok én is Vénusszal e-mailezek nagyon kedves velem csak jót tudok mondani róla :)

Előzmény: Edina723 - 2016-07-31 14:09:49
tündér72 2016-08-12 22:30:21 Válasz erre

Sziasztok!

Én is próbálkoztam akiket nem ajánlok Yaman, Ankara, illetve vannak teamek na kerüljétek őket nagy ívbe!!!

Lillaaaa 2016-08-12 21:00:07 Válasz erre

Kollarjazmin, mire jutottál Vénusszal?? Mennyi idő után írt neked? Én tegnap reggel írtam neki, de még nem kaptam választ.

Előzmény: kollarjazmin - 2016-08-02 20:37:48
JucaLina0205 2016-08-08 18:44:38 Válasz erre

Szia merci.s!

Írtad, hogy neked Cirila segített. Beszélhetnénk privátban? lilike0205@gmail.com

Köszi

Előzmény: merci.s - 2016-04-13 09:41:29
Maxim1980 2016-08-05 15:30:16 Válasz erre

Az már eleve gyanus Ha valaki itt ismeretlenül, (friss regisztráltan ) más Jósokat , ismerteket ,  régieket , mindet  összevissza szidja támadja , mindennek elmondja  , megvádolja.keményen sértegeti. Becsületsértésig.  Majd egy teljesen uj ismeretlen saját segitőjét. Ajánlja ajnározza . Persze, Csak az tud mindent meg .  Tévedhetetlen. Meg szinte ingyen van .Az  Ő jósa nem csaló ,pedig titokban ,senki nem ismeri , feketén csinálja. Hülye az aki ezt beveszi! Egyértelmű konkurens támadás. Akár többes regisztációval . Ál nick neveken. Mindenki tudja : Nincs tévedhetetlen jós , még a nagy Kendra is ( aki Stallonénak s sztarnak jósolt)  sok  magyar embernek nem jött be amit mondott tévedett , egy másik fórumon is megirták többen)  !  Meg tudjuk a jövő mindig képlékeny . Mi alakítjuk.  Meg Tudomásul kell venni: mindenkinek megvan a Maga segitője !  Nem mindenkinek ugyan az jön be ! Egyiknek az egyik egy másiknak meg egy másik jós .  ) De saját magadon i s mindig dolgoznod kell, fejlődni. Magadert tenni, meditálni , imat elmondani istenhez , egy gyertyát meggyújtani. Jogázni stb. Aki azt mondja erre nincs szükség az hazudik.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Freya Istennő mágikus napi jóslata - Neked

Freya Istennő mágikus napi jóslata - Neked

Freya a skandináv mitológia, a viking világ Istennője. Az északi népek pogány hite szerint a szerelem, az érzékiség, a kedvesség, a báj, mindemellett azonban a függetlenség, önállóság megőrzése is hatalma alá tartozik. Nézd meg, mit jósol és mit üzen számodra!

Tovább »
Török mágia - avagy készítsd el a muszka amulettedet!

Török mágia - avagy készítsd el a muszka amulettedet!

Bizonyára mindenki ismeri a hagyományos török szemmel verés elleni amulettet. Hát itt még korán sem merül ki a törökök tudománya, akik rengeteg csodálatos amulett készítésére is képesek. Te is elkészítheted az egyedi muszka amulettedet, miközben bepillantást nyerhetsz a török mágusok és a sajátos mágiájuk kulisszatitkaiba!

Tovább »
Felejtsd el a kézi mosogatást!

Felejtsd el a kézi mosogatást!

Lassan beköszönt a hűvösebb idő, és ilyenkor a kiülős helyekről átterelődik a hangsúly a konyhára, és a vacsorára áthívott baráti társaságokra. Egy-egy jól sikerült összejövetel akár hajnalig is elhúzódhat, ami után már senkinek nincs kedve nekiállni edényeket sikálni. De miért mosogatnál kézzel, ha géppel is lehet?

Tovább »

Kalkulátor

Általános női bántalmak

Sajnos egy nő gyakran ki van téve különféle „női problémáknak”. Elkeseredni azonban nem kell, mert van megoldás.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila