2016. szeptember 30. - Jeromos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. szeptember 30. - Jeromos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6638 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Macseke 2016-09-30 00:02:14 Válasz erre

Nem szoktam forumozni , sem hozzászolni csak véletlenül keveredtem most ide . A női portálon a cikkeket szeretem olvasni . De ahogy most beleolvastam itt , a  szerelmi mágikus fórumba , szeretném megirni az én titkos kis történetem. Amit  még a legjobb barátnőmnek sem mondtam el! Szóval pár évvel ezelőtt amikor a vőlegényem egy évtized után  hirtelen egyik napról a másikra elhagyott  -az esküvő előtt par nappal , váratlanul minden ok nélkül - az öngyilkosság szélére kerültem.  Akkor fordultam az ősi erőkhöz, szakemberhez , pedig nem hittem benne sosem . Szerelmi Mágiákat , Varazslatokat csináltattam Ametiszt Mágus Jósnővel neten honlapja :www.ametiszt.atw.hu  . Itt találtam rá . Véletlen.  Azt hogy milyen tipusu mágiákat ,szerelmi  kötést vagy harmonizációt csinalt e ? nem tudom, nem értek hozza . De nem használtunk vért , babákat és tűket , amik a fekete mágia eszközei azt olvastam es veszélyesek. Ametiszttel közös folyamatos angyali munkával , oldásokkal , tisztitasokkal , vonzásokkal értük el hogy egyre jobban lettem én is valtoztam , fejlődtem és erősődtem. Lassan a vőlegényem is visszatért hozzám, mindig ő keresett és sokkal megertőbb és jobb ember lett a mágiáktól mint valaha azelőtt. Par hónap mulva összeházasodtunk és közös házat is vettünk . Hamarosan megérkezett az égi áldásunk is a kislányunk már 2 éves!!!  Szerelmünk pedig töretlen! Szóval azóta hiszek a Mágiákban !

találtam és én  is csináltattam Szerelmi Mágiákat, Varázslatokat .

Sissy24 2016-09-29 23:23:41 Válasz erre

Szia neked mennyi időbe telt míg visszakaptad a párod?Megfizetethető áron történt a kötés?

Előzmény: kisbogyo - 2016-09-14 08:05:16
mica29 2016-09-26 22:50:56 Válasz erre

Szia. Elkerültem az elérhetőségét a volt szomszédodnak? Köszi. (Carrieracso@gmail.com)

Előzmény: Edina723 - 2016-07-23 10:24:44
kicsimia18 2016-09-21 17:20:37 Válasz erre

Kedves Ankusz!

Meg tudnád adni Vénusz jósnő email címét ? :)

Előzmény: Ankusz - 2016-08-15 15:32:19
nócijósnő 2016-09-21 13:52:55 Válasz erre

Barbika800 2016-09-14 19:29:07 Válasz erre

Szia! Telefonon is elérhető?

Előzmény: Krizan72 - 2016-09-14 18:58:11
Krizan72 2016-09-14 18:58:11 Válasz erre

Miért nem hìvod telefonon Vénuszt?

Előzmény: Emma_80 - 2016-09-06 07:30:15
tim07 2016-09-14 18:13:54 Válasz erre

Szia.

Esetleg tudnál nekem is segiteni?

Köszönöm

Előzmény: esztermagia - 2016-03-15 08:05:54
kisbogyo 2016-09-14 08:05:16 Válasz erre

Sziasztok!

Én vagyok az egyik élőpélda hogy van akinél működik! :)

A jósnő mindenben mellettem volt, napi szintű kapcsolattartás..... Azóta a párommal a közös kis szerelemgyümölcsünk itt ficánkol a hasamban! :))))

E-mail elérhetősége: mamoka57@citromail.hu

:))))))

tim07 2016-09-13 21:28:10 Válasz erre

Sziasztok.

Hát en is kiprobáltam pár magát hirdető mágust. Természetesen sikertelenül. A pènz elutalása után meg kb 2 üzenetet kaptam azota semmi..

Tud v.ki olyat aki tényleg korrekt lenne es estleg van esélye annak h működik is?

Köszönöm

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Fogyaszd naponta ezt a finom teát, és rendben lesz a vérkeringésed

Fogyaszd naponta ezt a finom teát, és rendben lesz a vérkeringésed

Egy rendkívül finom teát mutatunk, amiből jó, ha minden nap fogyasztasz, főként, ha vérkeringési problémáid vannak.

Tovább »
6 egyszerű lépés a "tiltott" gyönyörök eléréshez

6 egyszerű lépés a "tiltott" gyönyörök eléréshez

Hányszor ébredtél már felindultan, amiért álmodban pasikat megszégyenítő fenevad voltál az ágyban? Vagy megalázóan bántak veled és te mégis élvezted? Ne szégyelld, hogy szereted a durva erotikát. Gyere Te nőstényoroszlán és hagyd, hogy felszínre törjön belőled a nyers erő, megmutatjuk 6 lépésben, hogyan érd el azokat a bizonyos "tiltott" gyönyöröket!

Tovább »
Melyik barlang bejáratától rettegsz? - Titkokat árul el a személyiségedről

Melyik barlang bejáratától rettegsz? - Titkokat árul el a személyiségedről

“A barlang, melybe félsz belépni, azt a kincset rejti, amit keresel.” – Joseph Campbell. Amikor a legnagyobb félelmeiddel nézel szembe, sok mindenre rájössz önmagaddal és a jövőddel kapcsolatban. Azt szoktuk mondani, hogy válaszd ki azt a bejáratot, amely a legjobban tetszik, ám ezúttal arra buzdítunk, hogy válaszd ki azt, amelyiktől a legjobban félsz.

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila