2015. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (5966 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Smaragd01 2015-05-27 12:34:00 Válasz erre

Vitatkozni nem kellene! Van akinek Kissnél sikerült, a másiknak Nagynál! Senkit sem kell le degradálni, inkább a csalókat a pénz lehúzókat kellene lebuktatni. Olyanokat, akik horribilis összeget elkérnek, majd xarnak a fejedre. Itt a meló helyen hárman is csináltattunk kötést. Kettőnknek sikerült, a harmadiknak egy másik pasi jött be az életébe. Szóval nem vitatkozni, veszekedni, hanem kitartani, reménykedni, békében élni!

Florist 2015-05-27 05:53:15 Válasz erre

Mást is dícsérhetek pld D.t vagy J.t, nagyon ráérsz azt vizslatni, h. mennyiszet szólok hozzá. Rám szálltál. Nem azokra akik C.t vagy A,t éltetik😄 Kibújt a szög a zsákból, K. személye ellen hangolsz. Megkeseredett ember vagy. Süt a rossz indulat belőled! A sors visszavág majd!

Előzmény: patakitib - 2015-05-27 01:13:28
patakitib 2015-05-27 01:13:28 Válasz erre

Itt csak Te vagy gyanús a feltűnő  és állandó K . dicséreteddel !  Még hogy sokáig  nem írtál , meg trombózis , persze ,   Csak 1-2 nap alatt 5 -ször szóltál hozzá.  

Előzmény: Florist - 2015-05-25 21:17:01
Florist 2015-05-26 19:59:47 Válasz erre

Szervusztok! Másik fórum témánál jelezte az admin, hogy akinek több regisztrációja van, azt törlik, illetve csak egy reg.maradhat! Kíváncsi vagyok rá, mennyien hullanak ki..))))

Florist 2015-05-26 19:59:45 Válasz erre

Szervusztok! Másik fórum témánál jelezte az admin, hogy akinek több regisztrációja van, azt törlik, illetve csak egy reg.maradhat! Kíváncsi vagyok rá, mennyien hullanak ki..))))

macika34 2015-05-26 10:25:58 Válasz erre

Elég sokan írtak privit én nyíltan is megírom de már írtam hogy nekem caliptó segített.

Bellamy 2015-05-26 08:11:44 Válasz erre

AKKOR MÉGEGYSZER! ÉS ANNYISZOR ÍROM, AHÁNYSZOR KELL!

AKINEK ELEGE VAN A HAZUDOZÓ KÓKLEREKBŐL ÉS TÉNYLEG KELL A SEGÍTSÉG  AZ KERESSEN MEG EMAILBEN. KÓKLEREK KÍMÉLJENEK!!!!

gilary575@gmail.com

Florist 2015-05-25 21:24:59 Válasz erre

Az arcnélküli ember mindenre kész
A gúnyos tükörképpel bátran szembenéz
Nem veszíthet semmit, hisz még arca sincs
S nem tudod, kié a féltve őrzött kincs

Az arcnélküli ember ma még jóbarát
De játszi könnyedséggel köpönyeget vált
Pecsétes papírok mögé bújik el
Minden nap egy másik álarcot visel

Az arcnélküli ember sötét lelke mély
Tőle származik a névtelen levél
Gyűlöl minden arcot s minden nagy nevet
Ha rájössz erre, könnyen felismerheted

Florist 2015-05-25 21:17:01 Válasz erre

Akkor C.t vagy A.t aki dícséri az is gyanús:-)

Előzmény: patakitib - 2015-05-25 21:01:46
Florist 2015-05-25 21:15:22 Válasz erre

Nézz már utána, hogy mikor regisztráltam! Pár hete jöttem fel újra, mert van rá időm most, mivel trombozís után lábadozom. Viszont ha jobban leszek, már nem verem a rezet itt! Elnézést, nem ajnérozok senkit sem elmondtam a véleményemet, mint te is tetted.! És ha jobban leszek, nem szaladok mágusokhoz, hogy gyorsan tegyék rendbe az életem)

Előzmény: patakitib - 2015-05-25 21:01:46
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ahova meghalni mentek az emberek - A leprások szigete

Ahova meghalni mentek az emberek - A leprások szigete

Kréta szigetétől nem messze északkeletre van egy apró sziget. Évente több ezer turista keresi fel, Spinalogna (görögül: Kalindon) szigetét, viharos múltjának köszönhetően, mely a leprások szigeteként vonult be a köztudatba.

Tovább »
Hódíts idén nyáron olívazöldben és marsalában!

Hódíts idén nyáron olívazöldben és marsalában!

Ezen a nyáron igazán sokféle stílus közül választhatunk, a közös bennük mégis az, hogy ebben az évben divatba jön a nőies nő!

Tovább »
A medjugorje-i jelenések avagy Szűz Mária személyesen ossza a hitet - 2. rész

A medjugorje-i jelenések avagy Szűz Mária személyesen ossza a hitet - 2. rész

A cikksorozat első részéből már kiderült, hogy a Fátimai jelenések után Szűz Mária ezúttal Medjugorjé-t látogatja napi szinten ahol hat kis látnoknak jelenik meg, akik közvetítik a szavait. Folyamatos csodák és égi jelenések történnek. Az emberek áramlanak Medjugorjé-ba, de közben a kommunisták is rászálltak a látnokokra, akik folytatják tovább missziójukat…

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Preky69 Gyula Attila Sanyi1011 jozsef