HIRDETÉS
2014. november 24. - Emma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. november 24. - Emma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (5878 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Lautres 2014-10-07 17:08:28 Válasz erre

Tartja valaki a kapcsolatot anabo-val? Én már nem tudo melérni sajnos, pedig most nagyon szeretnék vele beszélni. Kérem aki tud valamit, az írjon. lautres@citromail.hu

Előzmény: anabo - 2012-12-15 09:12:23
prettywoman 2014-08-30 17:41:01 Válasz erre

Szia twinkle!

Megírnád annak a nevét akinél sikerült? Kérlek.  

prettywoman1226@indamail.hu

Előzmény: twinkle - 2014-03-27 16:58:49
twinkle 2014-03-27 16:58:49 Válasz erre

olvasgatom már egy ideje ezt a fórumot, de még úgymond frisshús vagyok. Én is sok helyen próbálkoztam mágiákkal, teljes vagyonokat dobtam ki az ablakon, de most a legutolsó próbálkozásom sikeres lett, tényleg lett eredménye, alig akartam elhinni a sok pénz kidobás után, hogy igen is van olyan aki segíteni tud e téren és nem csak a pénz nyúlja le.

ReAn 2014-03-10 14:03:01 Válasz erre

Kedves Móni.

Igaz,hogy elég régi a hozzászólásod,de hátha sikerül felvennünk a kapcsolatot.Igazából én arra lennék kíváncsi,hogy jósolni is tudsz?

A válaszodat előre is köszönöm

További szép napot

Üdvözlettel:

Reni

Előzmény: monesz01 - 2007-11-13 11:26:28
Éva86 2014-01-31 19:53:03 Válasz erre

Azonnali kezdéssel olyan nőt keresek magam mellé hosszú távra,akinek van rá képessége és tudása ismeretlen eredetű átkot-rontást-feketemágiát leszedni magas kereseti lehetőséggel. Jelentkezni e-mail-ben fotóval lehet: neva705@gmail.com

Florist 2013-12-27 16:42:33 Válasz erre

Szervusz!

Privátban szívesen megosztom veled!

tyereskova01@freemail.hu

Üdv:

Florist

Előzmény: Yelina - 2013-12-23 06:49:37
Yelina 2013-12-23 06:49:37 Válasz erre

Kedves Florist!

Először is kívánok Neked és szeretteidnek békés, boldog Karácsonyt!

Azt kérdezném Tőled, hogyan működött a szerelmi kötésed? És mennyi idő alatt hatott? Tudom minden eset más, de talán iránymutatásként szolgálhat. És mennyibe került?

Megköszönném, ha megosztanád velem a tapasztalataidat. 

Köszönettel, Yelina

Előzmény: Florist - 2013-11-15 18:28:28
NoraNora 2013-12-17 22:36:22 Válasz erre

Nyáron voltam egy mágusnál, akitől szerelmi kötést kértem, illetve segítségsen egy kicsit az anyagiakon. Elmondtam neki mit szeretnék kérni, elvégezte a szertartást és azóta jól mennek a dolgok. 

Ami érdekes volt, hogy a szerelmi kötésnél kérte a párom jelen létét is, mert az én akaratomat nem szerette volna ráerőltetni másra. 

Azóta több mint fél év telt el és remekül alakulnak a dolgok, folyamatosan kapcsolatban vagyunk. Ja, és a sok kóklernál jártam, de nekem ő bevált. 

Azóta ajánlom mindenkinek :) 

matek 7 2013-11-23 16:30:14 Válasz erre
Előzmény: Florist - 2013-11-15 18:28:28
Florist 2013-11-18 12:16:02 Válasz erre

Van egy honlapja:

http://katoka-boszi.hupont.hu/

Nekem bevált, már több mint egy éve együtt vagyok a párommal!

Előzmény: hanna66 - 2013-11-17 18:10:32
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Angyalaink napi útmutatása: "Múltad cipelésének terhe kimerültté tett, drága Egyetlenünk. Itt az idő, hogy lerakd a terheidet. Csupán a leckéket és a szeretetet tartsd meg, és hagyj hátra minden mást. Nem kívánod őket, és nincs is szükséged rájuk, s immáron el is illantak."

Tovább »
Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - November 24.-November 30.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - November 24.-November 30.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre!

Tovább »
Hétfői csillagjóslat

Hétfői csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tarcsay Mária

Szín- és stílus tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tarcsay Mária

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka