2015. március 27. - Hajnalka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. március 27. - Hajnalka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendEgészségSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (5884 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Bellamy 2015-03-26 17:20:53 Válasz erre

SZIA!

ÍROK EMAILT,KITARTÁS :)

Előzmény: Adriennmano - 2015-03-25 22:47:13
Adriennmano 2015-03-25 22:47:13 Válasz erre

Kedves Bellamy! 

Kérlek vedfel velem a kapcsolatot! Nagyon elvagyok keseredve!

Az email címem: adrienncir@hotmail.com

Elore is köszönöm!!!! 

Előzmény: Bellamy - 2015-03-23 23:15:09
Adriennmano 2015-03-25 22:44:26 Válasz erre

Kedves Bellamy! 

Kérlek vedfel velem a kapcsolatot! Nagyon elvagyok keseredve!

Az email címem: adrienncir@hotmail.com

Elore is köszönöm!!!! 

Előzmény: Bellamy - 2015-03-23 23:15:09
Bellamy 2015-03-23 23:15:09 Válasz erre

SZIASZTOK!

AKINEK MÁR ELEGE VAN ABBÓL,HOGY ÚTON-ÚTFÉLEN ÁTVERIK ÉS CSAK HITEGETIK,KÖZBEN TELIK AZ IDŐ AZ ÍRJON PRIVIT ,MERT TUDOM A MEGOLDÁST,TUDOK SEGÍTENI,DE NEM ITT,NEM ONLINE ,NEM NÉVTELENÜL ÉS NEM ARCTALANUL.NEM VAGYOK SEM MÁGUS ,SEM JÓS,CSAK SZERETNÉK SEGÍTENI,ÉS AZT HISZEM TUDOK IS.PRIVIBEN MEG TUDJUK BESZÉLNI.

SZÉP NAPOT MINDENKINEK!

Diana89 2015-03-16 12:01:54 Válasz erre

Sziasztok! Az ÁGnes Virág elérhetőségét meg tudná adni valaki? S.O.S.!

Előzmény: Horgas Tündi - 2012-10-16 11:51:35
Twixi 2015-03-04 18:59:10 Válasz erre

Sziasztok!Valaki tud ajanlani egy megbizhato es nem csalo boszit szerelmi kotes celjabol?es kernem a velemenyetek ez a katoka boszi tud szerelmi kotest vegezni valaki probalta mar?

Lautres 2014-10-07 17:08:28 Válasz erre

Tartja valaki a kapcsolatot anabo-val? Én már nem tudo melérni sajnos, pedig most nagyon szeretnék vele beszélni. Kérem aki tud valamit, az írjon. lautres@citromail.hu

Előzmény: anabo - 2012-12-15 09:12:23
prettywoman 2014-08-30 17:41:01 Válasz erre

Szia twinkle!

Megírnád annak a nevét akinél sikerült? Kérlek.  

prettywoman1226@indamail.hu

Előzmény: twinkle - 2014-03-27 16:58:49
twinkle 2014-03-27 16:58:49 Válasz erre

olvasgatom már egy ideje ezt a fórumot, de még úgymond frisshús vagyok. Én is sok helyen próbálkoztam mágiákkal, teljes vagyonokat dobtam ki az ablakon, de most a legutolsó próbálkozásom sikeres lett, tényleg lett eredménye, alig akartam elhinni a sok pénz kidobás után, hogy igen is van olyan aki segíteni tud e téren és nem csak a pénz nyúlja le.

ReAn 2014-03-10 14:03:01 Válasz erre

Kedves Móni.

Igaz,hogy elég régi a hozzászólásod,de hátha sikerül felvennünk a kapcsolatot.Igazából én arra lennék kíváncsi,hogy jósolni is tudsz?

A válaszodat előre is köszönöm

További szép napot

Üdvözlettel:

Reni

Előzmény: monesz01 - 2007-11-13 11:26:28
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Tavasz, kert, kisállat...

Tavasz, kert, kisállat...

Végérvényesen itt a tavasz - a vérbeli kertészek már elő nevelték palántáikat és hetek óta szorongva figyelték, melyik pillanat a legalkalmasabb a fák metszésére. Figyelmünk középpontjába most a kiskertek kerültek, ám vigyázzunk kedvenceinkre, és kertünk kis lakóira is. Ami nekünk pihentető hobbi, az tollas, szőrös kisbarátainknak veszélyforrás lehet!

Tovább »
Mit egyél, hogy jól legyél? - A számok megmondják!

Mit egyél, hogy jól legyél? - A számok megmondják!

Létezik számtalan diéta és jó tanács arra vonatkozóan, hogy mely élelmiszereket kerüljük és melyek azok, amelyek kifejezetten hasznosak a szervezetünknek. Azonban érdemes a számmisztika szemszögéből is megvizsgálni a dolgot, és kipróbálni valamilyen formában, egészségünk megőrzése érdekében.

Tovább »
 Táskatrend 2015 tavaszán

Táskatrend 2015 tavaszán

A férfiak érthetetlenül viszonyulnak ahhoz a tényhez, hogy a nők miért vágyakoznak újabb darab megvételére, amikor már egy halom táska roskadozik a szekrényükben. Na, igen ez az, amit a férfitársadalom sosem fog megérteni, de mi nők pontosan tudjuk. milyen nagy öröm egy új táskaszerzemény. A 2015-ös tavaszi táskatrend felhozatalából kedvedre válogathatsz!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Válassz masszázstípust!

Számos masszázsstílus létezik, és bár egy tapasztalt terapeuta bármilyen kezelést rá tud szabni bárkire, egyes technikák megfelelőbbek lehetnek, mint mások. Éppen ezért érdemes megismerned őket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos