HIRDETÉS
2014. szeptember 02. - Rebeka, Dorina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 02. - Rebeka, Dorina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (5877 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre

Szia twinkle!

Megírnád annak a nevét akinél sikerült? Kérlek.  

prettywoman1226@indamail.hu

Előzmény: twinkle - 2014-03-27 16:58:49
twinkle 2014-03-27 16:58:49 Válasz erre

olvasgatom már egy ideje ezt a fórumot, de még úgymond frisshús vagyok. Én is sok helyen próbálkoztam mágiákkal, teljes vagyonokat dobtam ki az ablakon, de most a legutolsó próbálkozásom sikeres lett, tényleg lett eredménye, alig akartam elhinni a sok pénz kidobás után, hogy igen is van olyan aki segíteni tud e téren és nem csak a pénz nyúlja le.

ReAn 2014-03-10 14:03:01 Válasz erre

Kedves Móni.

Igaz,hogy elég régi a hozzászólásod,de hátha sikerül felvennünk a kapcsolatot.Igazából én arra lennék kíváncsi,hogy jósolni is tudsz?

A válaszodat előre is köszönöm

További szép napot

Üdvözlettel:

Reni

Előzmény: monesz01 - 2007-11-13 11:26:28
Éva86 2014-01-31 19:53:03 Válasz erre

Azonnali kezdéssel olyan nőt keresek magam mellé hosszú távra,akinek van rá képessége és tudása ismeretlen eredetű átkot-rontást-feketemágiát leszedni magas kereseti lehetőséggel. Jelentkezni e-mail-ben fotóval lehet: neva705@gmail.com

Florist 2013-12-27 16:42:33 Válasz erre

Szervusz!

Privátban szívesen megosztom veled!

tyereskova01@freemail.hu

Üdv:

Florist

Előzmény: Yelina - 2013-12-23 06:49:37
Yelina 2013-12-23 06:49:37 Válasz erre

Kedves Florist!

Először is kívánok Neked és szeretteidnek békés, boldog Karácsonyt!

Azt kérdezném Tőled, hogyan működött a szerelmi kötésed? És mennyi idő alatt hatott? Tudom minden eset más, de talán iránymutatásként szolgálhat. És mennyibe került?

Megköszönném, ha megosztanád velem a tapasztalataidat. 

Köszönettel, Yelina

Előzmény: Florist - 2013-11-15 18:28:28
NoraNora 2013-12-17 22:36:22 Válasz erre

Nyáron voltam egy mágusnál, akitől szerelmi kötést kértem, illetve segítségsen egy kicsit az anyagiakon. Elmondtam neki mit szeretnék kérni, elvégezte a szertartást és azóta jól mennek a dolgok. 

Ami érdekes volt, hogy a szerelmi kötésnél kérte a párom jelen létét is, mert az én akaratomat nem szerette volna ráerőltetni másra. 

Azóta több mint fél év telt el és remekül alakulnak a dolgok, folyamatosan kapcsolatban vagyunk. Ja, és a sok kóklernál jártam, de nekem ő bevált. 

Azóta ajánlom mindenkinek :) 

matek 7 2013-11-23 16:30:14 Válasz erre
Florist 2013-11-18 12:16:02 Válasz erre

Van egy honlapja:

http://katoka-boszi.hupont.hu/

Nekem bevált, már több mint egy éve együtt vagyok a párommal!

Előzmény: hanna66 - 2013-11-17 18:10:32
hanna66 2013-11-17 18:10:32 Válasz erre

és ki ő és hogyan lehet eljutni hozzá? és mennyiért

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Legényfogó leves, azaz a tyúkhúslevesek méltó párja

Legényfogó leves, azaz a tyúkhúslevesek méltó párja

A klasszikusnak számító tyúkhúsleves elmaradhatatlan kelléke a nagy családösszetartó erejű vasárnapi ebédeknek. Van azonban egy hasonló alapanyagokat tartalmazó, viszont más fűszervilágot magába foglaló leves, mely felveheti a versenyt a hagyományos húslevessel, s ez nem más, mint a legényfogó leves. Íme az alaprecept, melyet ki-ki saját és a család ízlése alapján gazdagíthat.

Tovább »
Ha túl sokszor jelez a hólyag...

Ha túl sokszor jelez a hólyag...

Mi nők különösen hajlamosak vagyunk a hólyaggyulladásra, ami bizony kellemetlen tünetekkel járhat: gyakori séta a toalettre mindössze pár csepp kedvéért, és az a kellemetlen fájdalom… De a jó hír az, hogy nem kell azonnal az orvoshoz szaladni, csak ha a tünetek súlyosabbá válnak.

Tovább »
Így győzheted le a cukorfüggőséget a csodás alakért

Így győzheted le a cukorfüggőséget a csodás alakért

Az egyik legjellemzőbb probléma, ami felmerül a diéták során, a cukor iránti vágyakozás, amely nagyon sok embert érint. A cukor az a tápanyag, amelyhez már kisgyermekkorban hozzászokik a szervezetünk. Bizonyos mértékben a testünknek szüksége is van rá, a probléma azonban a nagy mennyiségű cukorbevitelnél kezdődik.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka