2016. június 30. - Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. június 30. - Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6577 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Manc 2016-06-28 14:55:30 Válasz erre

Régóta olvaslak titeket, most végre én is írhatok, mert sikerült a mágiám. :))) Innen a fórumról ajánlott nekem egy kedves lány segítőt.  :))) Köszönöm! Bárkinek ajánlom, akit érdekel. Itt az oldalon nem kapok rendesen üzenetet, írjatok ide: zsaboka@gmail.hu

dorika12345 2016-06-23 11:01:04 Válasz erre

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata Manuel mágussal?

Kit tudnátok ajánlani nekem, aki tud egy valódi szerelmi kötést csinálni? Már eleget ráfizettem, most már szeretnék egy olyan embert, aki meg is tudja ezt csinálni nekem.

Várom a jó tanácsokat! Köszi! :-)

anna2013 2016-06-22 07:45:00 Válasz erre

Kedves Istijan77!

Nálad azóta sem történt semmi Oxopalen által csinált kötés hatására? Nem érdemes belevagni? 

Előre is köszi a valaszt!

Anna

Előzmény: istijan77 - 2016-02-09 10:55:14
dorika12345 2016-06-21 12:29:02 Válasz erre

Szia, működött neked a gyertyás-módszer?

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
bobita62 2016-06-14 12:37:34 Válasz erre

Sziasztok.Szendrei Zsókáról tud valaki valamit? Köszönöm.

LadyOlina 2016-06-09 20:12:40 Válasz erre

Kedvesek! Szeretnék segítséget kérni. Egy jósnő segítségével megállapítottuk, hogy szerelmi oldalásra van szüksége a szerelmemnek, mert az előző kapcsolatában rátették a kötést. Tud valaki ajánlani egy megfelelő szakembert, megfizethető áron?

Várom nagyon a tippjeiteket! NAgyon köszi!

L.Olina

AlizAliz 2016-06-07 08:30:53 Válasz erre

Nem egy-két sikeres kötésen vagyok már túl. Akinek segítségre van szüksége, az bizalommal fordulhat hozzám.

alize4584kukacgmail.com

Emmácska19 2016-05-26 18:20:12 Válasz erre

Kedves Mkors!

Tudnánk beszélni pirávát üzenetben?

vargaemma80@gmail.com

Előzmény: mkors - 2016-04-14 11:08:28
Emmácska19 2016-05-26 18:02:47 Válasz erre

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon! Akinek van tapasztalata Cirila-val tudna nekem írni?

email címem: vargaemma80@gmail.com

Csíkoszebra1980 2016-05-24 20:30:58 Válasz erre

Nem értem miért kell egy olyan hölgyet lejàratni aki végig melletted van, mindenben támogat és nagyon sok embernek segített már megtalálni a boldogságot. Szerintem egy  igazi angyal nem hiàba a neve is az! :-)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

3 ok, amiért fontos, hogy fogyaszd a ribizlit

3 ok, amiért fontos, hogy fogyaszd a ribizlit

A picike savanykás gyümölcs sok kiskertben megtalálható, bár sokak szerint nagyon macerás leszedni. Ha azonban megtudod, hogy mennyire egészséges, rájössz majd, hogy megéri a fáradtságot!

Tovább »
Egy új módszer, amivel az egész világ fogy - Neked is sikerül!

Egy új módszer, amivel az egész világ fogy - Neked is sikerül!

Hatalmas lázban van a világ, ugyanis egyre jobban terjed egy új tisztító-fogyasztó módszer. Ha te is szeretnél jobban kinézni, és szeretnéd magad jobban érezni akkor ezt a módszert neked találták ki. Segít abban, hogy energikusabb, karcsúbb és egészségesebb legyél, illetve segít átformálni a testedet.

Tovább »
Ez az 5 jel arra utal, hogy a partnered megpróbálja elrejteni előled a szorongását

Ez az 5 jel arra utal, hogy a partnered megpróbálja elrejteni előled a szorongását

Úgy látod, hogy mostanában a párod állapota nem az igazi? Betegnek, levertnek, feszültnek tűnik? Netán álmatlan és energiaszegény? Olyan, mintha titkolna előtted valamit? Ne próbálj meg semmit kierőszakolni belőle, inkább puhatold ki, mi lehet a gondja. Lehet, hogy ő se tudja magáról, de megeshet, hogy rejtett szorongása van. Ez az 5 jel segít abban, hogy ezt kiderítsd!

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila