2015. augusztus 30. - Rózsa
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. augusztus 30. - Rózsa
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6314 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Dömötör01 2015-08-26 18:15:35 Válasz erre

Figyuzzatok már, ismerősöm szólt, a facebook OTP oldalát olvassam el! Felháborító! Ajánlom neketek is elovasásra!

Dömötör01 2015-08-23 16:18:20 Válasz erre

Nem is olvasok tovább! Elég volt. Indítok egy új topikot, izgalmas témával. Az Admint viszont megkérem majd, a mocskolódókat tiltsa ki.

Dömötör01 2015-08-23 16:15:53 Válasz erre

Mezodori!

Rossz indulatú lányka vagy!

Neked nem sikerül majd az élet! Vagdalózól a szavakkal, vádaskodsz. Nem csoda ha a párod elhagyott!

Előzmény: mezodori - 2015-08-04 09:29:50
Dömötör01 2015-08-23 16:12:34 Válasz erre

De jól meg azt mondtad!

Előzmény: Egytapasztalt - 2015-08-03 20:49:35
Dömötör01 2015-08-23 15:20:38 Válasz erre

Rászántam az időt, pár oldalt elolvastam. Van olyan akiből csak ógy ömlik a szenny Hogy akar az ilyen boldog lenni?

Dömötör01 2015-08-23 15:18:05 Válasz erre

Karakán személy vagy!

Előzmény: Bibi0417 - 2015-08-05 08:45:51
Dömötör01 2015-08-23 15:16:44 Válasz erre

Igazad van, részben!

Előzmény: cori - 2015-08-07 17:48:03
Dömötör01 2015-08-23 14:59:38 Válasz erre

A saját segítőd választ ad.

Előzmény: lolly008 - 2015-08-16 22:13:49
Katicácska100 2015-08-20 20:54:47 Válasz erre

Mindenképp aki csinálta neked a szerelmi kötést azt kérdezd , mert neki kell tudni .....

Előzmény: lolly008 - 2015-08-16 22:13:49
Dömötör01 2015-08-19 12:09:29 Válasz erre
Tisztelt Fórumozó csoport!
Kolléganőm jóvoltából követem nyomon e csoport működését.
Ennek köszönhetően vettem fel a kapcsolatot egy itten"reklámozott" boszival.
Frissen elvált emberként fordultam őhozzá.

Segítségével 4 hónap után, jelentős változás állt be az Életembe. Volt nejemmel újra randizni kezdtem. Majd újfent szoros kapcsolat alakult ki közöttünk. Most, bár papíron elváltnak számítunk, együtt élünk. Sok erőt és kitartást kívánok mindenkinek. A boszit nem fogom reklámozni, de mindenkinek ajánlom aki egy rendes, segítőkész segítőt szeretne. Személyem telefonon sokat beszélt vele, tudom, hogy nagy türelem kellett hozzám, soha nem mondta, hogy elege van és ne keressem. Nő az illető, vidéken él, facebookon meg lehet lelni. Ennyit tudok segíteni a tisztelt fórumozóknak.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Milyen spirituális feladatok várnak rád? - Képes tesztünkből kiderül!

Milyen spirituális feladatok várnak rád? - Képes tesztünkből kiderül!

Nem vitás, hogy vannak mindennapi kötelességeink, el kell végeznünk azokat, ugyanakkor nem szabad megfeledkeznünk a lelki, spirituális fejlődésünkről sem, ugyanis az életünk e téren sem hagy bennünket feladatok nélkül. Rád milyen teendők várnak? Egy szempillantás alatt kiderül.

Tovább »
Démoni megszállás az Ammons családnál

Démoni megszállás az Ammons családnál

Akár az X-akták egyik epizódja is lehetne ez a hátborzongató eset. Több mint 800 oldalnyi hivatalos jelentés támasztja alá az Ammons család kálváriáját. A paranormális pokoljárásuk 2011-ben kezdődött, mikor elköltöztek az Indiana állambeli Garybe. Újdonsült otthonukat több mint 200 démon és ártó szellem vette birtokba, akikkel szemben mindenki tehetetlen volt.

Tovább »
Melyik indián szellem lakozik benned? - Anasazi számmisztika

Melyik indián szellem lakozik benned? - Anasazi számmisztika

Az észak-amerikai bennszülött hagyományok szerint mindennek szelleme van. A természetben a növényeknek, az állatoknak, az égen minden égitestnek van egy szelleme, ami vigyáz ránk és tanácsokat ad az életben. Ha tudni akarod, melyik szellem áll hozzád a legközelebb, akkor számold ki!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tarcsay Mária

Szín- és stílus tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tarcsay Mária

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011