HIRDETÉS
2014. augusztus 30. - Rózsa
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. augusztus 30. - Rózsa
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (5876 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre

olvasgatom már egy ideje ezt a fórumot, de még úgymond frisshús vagyok. Én is sok helyen próbálkoztam mágiákkal, teljes vagyonokat dobtam ki az ablakon, de most a legutolsó próbálkozásom sikeres lett, tényleg lett eredménye, alig akartam elhinni a sok pénz kidobás után, hogy igen is van olyan aki segíteni tud e téren és nem csak a pénz nyúlja le.

ReAn 2014-03-10 14:03:01 Válasz erre

Kedves Móni.

Igaz,hogy elég régi a hozzászólásod,de hátha sikerül felvennünk a kapcsolatot.Igazából én arra lennék kíváncsi,hogy jósolni is tudsz?

A válaszodat előre is köszönöm

További szép napot

Üdvözlettel:

Reni

Előzmény: monesz01 - 2007-11-13 11:26:28
Éva86 2014-01-31 19:53:03 Válasz erre

Azonnali kezdéssel olyan nőt keresek magam mellé hosszú távra,akinek van rá képessége és tudása ismeretlen eredetű átkot-rontást-feketemágiát leszedni magas kereseti lehetőséggel. Jelentkezni e-mail-ben fotóval lehet: neva705@gmail.com

Florist 2013-12-27 16:42:33 Válasz erre

Szervusz!

Privátban szívesen megosztom veled!

tyereskova01@freemail.hu

Üdv:

Florist

Előzmény: Yelina - 2013-12-23 06:49:37
Yelina 2013-12-23 06:49:37 Válasz erre

Kedves Florist!

Először is kívánok Neked és szeretteidnek békés, boldog Karácsonyt!

Azt kérdezném Tőled, hogyan működött a szerelmi kötésed? És mennyi idő alatt hatott? Tudom minden eset más, de talán iránymutatásként szolgálhat. És mennyibe került?

Megköszönném, ha megosztanád velem a tapasztalataidat. 

Köszönettel, Yelina

Előzmény: Florist - 2013-11-15 18:28:28
NoraNora 2013-12-17 22:36:22 Válasz erre

Nyáron voltam egy mágusnál, akitől szerelmi kötést kértem, illetve segítségsen egy kicsit az anyagiakon. Elmondtam neki mit szeretnék kérni, elvégezte a szertartást és azóta jól mennek a dolgok. 

Ami érdekes volt, hogy a szerelmi kötésnél kérte a párom jelen létét is, mert az én akaratomat nem szerette volna ráerőltetni másra. 

Azóta több mint fél év telt el és remekül alakulnak a dolgok, folyamatosan kapcsolatban vagyunk. Ja, és a sok kóklernál jártam, de nekem ő bevált. 

Azóta ajánlom mindenkinek :) 

matek 7 2013-11-23 16:30:14 Válasz erre
Florist 2013-11-18 12:16:02 Válasz erre

Van egy honlapja:

http://katoka-boszi.hupont.hu/

Nekem bevált, már több mint egy éve együtt vagyok a párommal!

Előzmény: hanna66 - 2013-11-17 18:10:32
hanna66 2013-11-17 18:10:32 Válasz erre

és ki ő és hogyan lehet eljutni hozzá? és mennyiért

Florist 2013-11-15 18:28:28 Válasz erre

Nem ígérgetett, nem hitegetett csak "fogta" a kezem. Bár már sikerrel jártam, még a mai napig kapcsolatban vagyok vele. Nem reklámozza magát, szájhagyomány útján terjed. Megfizethető áron dolgozik, nem tűnik el és minden kérdésre válaszol.Röviden ennyi

Előzmény: christiestr - 2013-11-15 16:13:39
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A tűzhányók csodája - A leghírhedtebb vulkán kitörések

A tűzhányók csodája - A leghírhedtebb vulkán kitörések

Talán a legimpozánsabb jelenség, amit a természet valaha alkotott. Távolról gyönyörű és rejtélyes, közelről pusztító lehet, ha rossz pillanatban találkozunk vele. Mit is érdemes tudni róluk?

Tovább »
Sajtos tallér

Sajtos tallér

Úgy vélem, és talán nem vagyok ezzel egyedül, hogy a boltban kapható változat meg sem közelíti a házi készítésű sajtos tallért. Az otthon sütött finomság sokkal puhább, sajtosabb, és attól függően, hogy gofri- vagy ostyasütőben készül, más és más formát is felvehet.

Tovább »
Szombati csillagjóslat

Szombati csillagjóslat

A csillagokban minden meg van írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef István Lajos