HIRDETÉS
2014. december 19. - Viola
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. december 19. - Viola
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztKarácsony 2014

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » Ti hova mentek nyaralni? (47 hsz.) Új hozzászólás
rubintgirl (Topikindító) 2007-04-15 18:42:55 Válasz erre
Az idei nyár legolcsóbb szállodái Tunéziában vannak. Nekünk nem lenne semmi költőpénzünk ha odamennénk, mégis Törökországba megyünk! De én szívesen menneék Hawaii-ra is! ;)
AzAdutoursÁldozata 2014-11-03 21:26:38 Válasz erre
Az Adutours utazási iroda ellen feljelentést tettünk a Rendőrségen a fogyasztók megtévesztése és csalás miatt.
Ezenkívül a Fogyasztóvédelem segítségét is kérjük a megkárosításunk miatt.

Tisztelt Kormányhivatal!

Azzal a kéréssel fordulok a T. Hivatalhoz, hogy az Adutours Utazási Iroda üzleti praktikáját legyenek szívesek felülvizsgálni mivel a fogyasztók megkárosításához vezet.

A fenti utazási irodában befizettünk egy egyhetes külföldi autóbuszos körutazást Brüsszel, London, Párizs irányába. Az út teljes hossza kb. 4000 km, ezért természetszerűleg a nemzetközi szabványoknak megfelelő távolsági túrista autóbuszra gondolva fizettük be az útidíjat. Mivel az iroda egy nagy Neoplane kenyelmes autobuszt igert. Az Adutours a honlapján büszkén hirdeti is, hogy minden autóbuszuk magas komfortfokozatú minden földi jóval felszerelt. Az utazási szerződésben is "autóbusz" szerepel, ami jelen esetben értelemszerűen távolsági túrista buszt jelentett, amit hirdetnek a honlapon es amit igertek is.

Ezek után az indulás napján, reggel 6 orakor megdöbbenve konstatáltuk, hogy nem egy normális távolsági turista autóbusszal lesz az út lebonyolítva hanem egy kis méretű, helyközi forgalomra gyártott autóbusz lesz használva.

Ezen minden utas meg volt döbbenve, sokan szóban is kifejezték nagy felháborodásukat. Én a párommal felszálltam a buszba és szomorúan megállapítottam, hogy az ülések nagyon szűkek, minimális lábtér van ami a hosszabb távú ülésben tartózkodást lehetetlenné teszi. Ez persze érthető mivel ez nem egy távolsági hanem csak egy helyközi forgalomra épített autóbusz volt. Zsufolva voltak az utasok, mind szardiniak a konzervdobozban. A busz kifejezetten kenyelmetlen volt, se mozgathato hattamla, se labtarto, se dvd, se bufe szolgaltatas, amit ugye a honlapon igertek.

Ezek után miután az osszes utas fel volt haborodva, igy az idegenvezeto telefonalt hogy az utazasi iroda biztositson egy kenyelmes megfelelo buszt, de ez nem tortent meg, azt mondta, hogy vagy elutazunk ezzel a kisbusszal, vagy leszallunk es egy jegyzokonyvet vesz fel es a kovetkezo nap reggel menjunk be az utazasi irodaba, amit mi meg is tettunk oktober 20-an. Ott kertuk a befizetett osszeg visszafizeteset, mivel az utaizási iroda nem teljesitette azt amit igert. megtagadta a szerződésben szereplő és a nemzetközi utasforgalomban minden más utazási iroda által használt szabványos méretű autóbusz használatát és felszólított, hogy vagy elfogadjuk ezt a kisméretű buszt vagy pedig szálljunk le, leszálltunk a buszról, elálltunk az utazástól.

Az Adutours utazási iroda megszegte az utazási szerződést azzal, hogy egy kisméretű,csakis helyi forgalomra alkalmas busszal bonyolította le a több ezer kilométeres külföldi utazást.

A honlapján is megtévesztő információk vannak és az útidíj befizetésekor is hamis információt adott amikor normális szabványos méretű távolsági autóbuszt igért. Ezzel becsapott minket és a többi utast is.

Ez megtévesztés, csalás.

Mivel az iroda megszegte az utazási szerződést ezért elálltunk az utazástól és a befizetett pénzünket szeretnénk visszakapni,

Kérem gyors és hathatós intézkedésüket ezügyben.
Az összes releváns dokumentum mellékelve.

Köszönettel és tisztelettel:(a nevünket nem hozom nyilvánosságra)

SnowShoe 2014-07-18 18:31:59 Válasz erre

Bulgária is jó!

mielle 2012-10-29 11:40:28 Válasz erre

Sajnos idén sehol nem voltunk. De Horvátország, Görögország nagyon bejött. :)

rolbike 2012-10-29 09:16:08 Válasz erre

Nekem mindegy lenne, hogy hova csak ezzel mehessek: http://www.vitorlazas.hu/luxus-trimaran-ajandek-600-lovas-mclarennel.html:D

Bo1009 2012-09-30 15:10:49 Válasz erre

Spanyolország, Denia-t tudom ajánlani!

Orsi898 2012-08-30 12:53:09 Válasz erre

Hello!

Én, ha szállást keresek, akkor mindig a www.zoover.hu -n szoktam megnézni. Nagyon sok szálláshely fenn van (magyarok is), de ami a legjobb, hogy más utazók véleménye is fenn van! A helyek látványosságairól és az időjárásról is informálódhat!

Calipto 2012-08-15 12:50:17 Válasz erre

Ha elvesztette szerelmét,esetleg párja megcsalta,megromlott a házassága vagy a kapcsolata , írjon segítek.mindenre van megoldás! Email:caliptof@gmail.com www.caliptof.5mp.eu

Vendégkönyvem:http://caliptof.5mp.eu/web.php?a=caliptof&o=6tznftWrze

Előzmény: Kovácslány - 2012-08-13 11:34:15
Kovácslány 2012-08-13 11:34:15 Válasz erre

Jó lenne így utószezonban lejutni Horvátba, csak sok minden más is van, amire félre kellett tenni a pénzt. Itt van pl. a jogsim, amit már nagyon el szeretnék kezdeni. Aztán mintha égből pottyant volna egy lehetőség, neten bukkantam rá: http://erstebank.hu/extras/fiatalsag/
Ha az ingyen jogsi bejönne, akkor talán a nyaralás is összejöhet! :)

szamóca88 2012-05-10 09:59:08 Válasz erre

Sziasztok!

Én találtam egy különleges utazási irodát, akik Görögországba szerveznek nyaralásokat elég kedvező áron és egy csomó izgalmas programot hirdetnek csajoknak.

Nézzétek meg a honlapot: http://www.hellas.holidaylines.hu/animacio.php

Lesz afrodance és aerobic tábor, zumba party, lézerharc és rúdtánc tábor is.

Szerintem érdemes megnézni!

vmarika 2012-04-14 15:37:48 Válasz erre

HA valki tud Bükfürdőn az apartmanházban 2012 július hónapban kiadó üdülési jogot nagyon kérem irja meg,mert oda szeretnék elmenni nyaralni.Már sok helyen keresgettem,de eddig júliusit nem találtam.Az ár KB.25.000 ft egy hétre.Előre is köszönöm.Marika.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Top 10 tuti tipp kis konyhákba

Top 10 tuti tipp kis konyhákba

Nem lehet eleget írni a kis tér berendezéséről. A legtöbben még mindig ezzel küzdenek, vagy ha nem, akkor is gyűjtik az ötleteket, hogy igazán otthonossá tegyék hőn szeretett kuckójukat. Íme néhány praktikus mégis stílusos megoldás!

Tovább »
Így készítsd a tökéletes Islert

Így készítsd a tökéletes Islert

Nagyon könnyű elkészíteni, és az ünnepi asztalon az egész családnak meglepetést lehet okozni ezzel az aprósággal. Nem beszélve arról, hogy díszdobozban ajándéknak is tökéletes!

Tovább »
Dörzsöld meg a cica harmadik szemét!

Dörzsöld meg a cica harmadik szemét!

A macskák önállóak, igazi egyéniségek, és főként, nem következetesek. Abban is hasonlítanak egymásra, hogy imádják, ha a gazdi masszírozza őket. De hogyan lehet megmasszírozni egy macskát? Megmutatjuk.

Tovább »
EZO TV

Hirdetés

Kalkulátor

Horoszkóp és őrangyalok

Az angyalok a mennybolt csillagai között élnek. Minden csillagjegynek és bolygónak van őrangyala. Ha sikeresen kapcsolatba szeretnél lépni a saját őrangyaloddal, akkor az asztrológia jó kiindulópont lehet.

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka 

Még több társkereső »

EZO TV
Női Portál oldaltérkép