HIRDETÉS
2014. április 24. - György
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Nyereményjáték Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. április 24. - György
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTeszt

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » Ti hova mentek nyaralni? (45 hsz.) Új hozzászólás
rubintgirl (Topikindító) 2007-04-15 18:42:55 Válasz erre

Sajnos idén sehol nem voltunk. De Horvátország, Görögország nagyon bejött. :)

rolbike 2012-10-29 09:16:08 Válasz erre

Nekem mindegy lenne, hogy hova csak ezzel mehessek: http://www.vitorlazas.hu/luxus-trimaran-ajandek-600-lovas-mclarennel.html:D

Bo1009 2012-09-30 15:10:49 Válasz erre

Spanyolország, Denia-t tudom ajánlani!

Orsi898 2012-08-30 12:53:09 Válasz erre

Hello!

Én, ha szállást keresek, akkor mindig a www.zoover.hu -n szoktam megnézni. Nagyon sok szálláshely fenn van (magyarok is), de ami a legjobb, hogy más utazók véleménye is fenn van! A helyek látványosságairól és az időjárásról is informálódhat!

Calipto 2012-08-15 12:50:17 Válasz erre

Ha elvesztette szerelmét,esetleg párja megcsalta,megromlott a házassága vagy a kapcsolata , írjon segítek.mindenre van megoldás! Email:caliptof@gmail.com www.caliptof.5mp.eu

Vendégkönyvem:http://caliptof.5mp.eu/web.php?a=caliptof&o=6tznftWrze

Előzmény: Kovácslány - 2012-08-13 11:34:15
Kovácslány 2012-08-13 11:34:15 Válasz erre

Jó lenne így utószezonban lejutni Horvátba, csak sok minden más is van, amire félre kellett tenni a pénzt. Itt van pl. a jogsim, amit már nagyon el szeretnék kezdeni. Aztán mintha égből pottyant volna egy lehetőség, neten bukkantam rá: http://erstebank.hu/extras/fiatalsag/
Ha az ingyen jogsi bejönne, akkor talán a nyaralás is összejöhet! :)

szamóca88 2012-05-10 09:59:08 Válasz erre

Sziasztok!

Én találtam egy különleges utazási irodát, akik Görögországba szerveznek nyaralásokat elég kedvező áron és egy csomó izgalmas programot hirdetnek csajoknak.

Nézzétek meg a honlapot: http://www.hellas.holidaylines.hu/animacio.php

Lesz afrodance és aerobic tábor, zumba party, lézerharc és rúdtánc tábor is.

Szerintem érdemes megnézni!

vmarika 2012-04-14 15:37:48 Válasz erre

HA valki tud Bükfürdőn az apartmanházban 2012 július hónapban kiadó üdülési jogot nagyon kérem irja meg,mert oda szeretnék elmenni nyaralni.Már sok helyen keresgettem,de eddig júliusit nem találtam.Az ár KB.25.000 ft egy hétre.Előre is köszönöm.Marika.

Gwiki 2012-03-21 17:49:07 Válasz erre

Hát mi most úgy döntöttünk, hogy az utazási költéget beforgatjuk a szállásba, itthon, a Balcsinál töltjük el a szabinkat de egy nNAGYON jó helyen :) Ha már pihenünk, adjuk meg a módját, négycsillagos hotel, wellness, medence, jó konyha, mmmm.. http://minu.me/-azurvilag

Mahmutlar 2011-05-01 17:42:25 Válasz erre

Sziasztok!

Törökországban Alanya mellett egész nyáron kiadó 2 szobás, teraszon, teljesen berendezett lakásunk. Medence a házban, tenger 200 m.

Ár: 300 EUR/hét/4 fő részére

Repülőjegyek a Wizz Airen keresztül 12.000 Ft-tól.

Várom érdeklődéseteket!

zitavalko@freemail.hu

Üdv,

Zita

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Esküvői vásár 2014 a Női Portálon »

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

A Beauty Coffee kollagén peptidet tartalmazó instant kávé. Fogyasztásával kisi...

Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Éjszakai krém - Tényleg olyan jót tesz vagy csak városi legenda?

Éjszakai krém - Tényleg olyan jót tesz vagy csak városi legenda?

Most akkor tényleg szükség van egy éjszakai arckrémre, és egy másikra, amit nappalra használunk, vagy ez az egész csak a gyártók és kereskedők fogása, hogy több terméket sózzanak ránk? Az arckrém nem tud mindent? Nos, igen is, meg nem is...

Tovább »
Ló tartás - Csak természetesen!

Ló tartás - Csak természetesen!

Éljen valaki vidéken vagy városban, bizonyosan akad egy olyan állatfajta, amely közel áll a szívéhez. Sokan pátyolgatnak cicát, madarat, legtöbbünk tart kutyát - a kutyatartás minden nyűgével és szépségével. De itt nem ér véget a sor, hiszen egyre többen ismerhetjük meg a lovak közelségének szépségét. Elkötelezni magunkat egy ló mellett, hihetetlen élmény!

Tovább »
Lábad árulkodik rólad

Lábad árulkodik rólad

Gondoltad volna, hogy minden, ami megjelenik a lábunkon - egy bőrkeményedés, egy tyúkszem -, az mind a legbelső érzéseink tükröződése? A lábak szinte mindig láthatóak, könnyű szemügyre venni, megfigyelni őket, minden láb egy élettörténet.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Erika Angéla Edit Beáta Éva 
Társkereső
jozsef Réka Kristóf Vincent Péter