2016. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » Ti hova mentek nyaralni? (46 hsz.) Új hozzászólás
rubintgirl (Topikindító) 2007-04-15 18:42:55 Válasz erre
Az idei nyár legolcsóbb szállodái Tunéziában vannak. Nekünk nem lenne semmi költőpénzünk ha odamennénk, mégis Törökországba megyünk! De én szívesen menneék Hawaii-ra is! ;)
Bugsbunny 2016-02-19 12:09:21 Válasz erre

Olaszország vagy Horvátország. Tunéziában valóban olcsó, de nem lennénk nyugodtak az utóbbi udőben töténtek miatt.

SnowShoe 2014-07-18 18:31:59 Válasz erre

Bulgária is jó!

mielle 2012-10-29 11:40:28 Válasz erre

Sajnos idén sehol nem voltunk. De Horvátország, Görögország nagyon bejött. :)

rolbike 2012-10-29 09:16:08 Válasz erre

Nekem mindegy lenne, hogy hova csak ezzel mehessek: http://www.vitorlazas.hu/luxus-trimaran-ajandek-600-lovas-mclarennel.html:D

Bo1009 2012-09-30 15:10:49 Válasz erre

Spanyolország, Denia-t tudom ajánlani!

Orsi898 2012-08-30 12:53:09 Válasz erre

Hello!

Én, ha szállást keresek, akkor mindig a www.zoover.hu -n szoktam megnézni. Nagyon sok szálláshely fenn van (magyarok is), de ami a legjobb, hogy más utazók véleménye is fenn van! A helyek látványosságairól és az időjárásról is informálódhat!

Kovácslány 2012-08-13 11:34:15 Válasz erre

Jó lenne így utószezonban lejutni Horvátba, csak sok minden más is van, amire félre kellett tenni a pénzt. Itt van pl. a jogsim, amit már nagyon el szeretnék kezdeni. Aztán mintha égből pottyant volna egy lehetőség, neten bukkantam rá: http://erstebank.hu/extras/fiatalsag/
Ha az ingyen jogsi bejönne, akkor talán a nyaralás is összejöhet! :)

szamóca88 2012-05-10 09:59:08 Válasz erre

Sziasztok!

Én találtam egy különleges utazási irodát, akik Görögországba szerveznek nyaralásokat elég kedvező áron és egy csomó izgalmas programot hirdetnek csajoknak.

Nézzétek meg a honlapot: http://www.hellas.holidaylines.hu/animacio.php

Lesz afrodance és aerobic tábor, zumba party, lézerharc és rúdtánc tábor is.

Szerintem érdemes megnézni!

vmarika 2012-04-14 15:37:48 Válasz erre

HA valki tud Bükfürdőn az apartmanházban 2012 július hónapban kiadó üdülési jogot nagyon kérem irja meg,mert oda szeretnék elmenni nyaralni.Már sok helyen keresgettem,de eddig júliusit nem találtam.Az ár KB.25.000 ft egy hétre.Előre is köszönöm.Marika.

Gwiki 2012-03-21 17:49:07 Válasz erre

Hát mi most úgy döntöttünk, hogy az utazási költéget beforgatjuk a szállásba, itthon, a Balcsinál töltjük el a szabinkat de egy nNAGYON jó helyen :) Ha már pihenünk, adjuk meg a módját, négycsillagos hotel, wellness, medence, jó konyha, mmmm.. http://minu.me/-azurvilag

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Melyik női archetípusba tartozol? - Elárulja a csillagjegyed!

Melyik női archetípusba tartozol? - Elárulja a csillagjegyed!

Az amazon, az anya, a feleség, a könnyelmű. A pszichológusok ebbe a négy ősi archetípusba sorolják a nőket. Bár mindegyik jelen van a nőkben, csupán eltérő aránnyal, mégis van egy, esetleg kettő, ami kifejezetten jellemzi őket. Kezdd te is az ismerkedést a gyökereiddel és fedezd fel, melyik ősi nő él benned a csillagjegyed szerint! Könnyen lehet, hogy meg fogsz lepődni, milyen ősi személyiségek vezérelnek!

Tovább »
A dorombolás 5 gyógyító hatása - Neked is van cicád?

A dorombolás 5 gyógyító hatása - Neked is van cicád?

A dorombolás csak a macskák sajátossága, minden méretű és fajtájú képes kiadni magából ezt a berregő, nyugtató hangot. Ám azt tudtad, hogy nem csak az öröm kifejezésére szolgál, hanem gyógyít is? Fogalmazhatunk úgy, hogy a dorombolás egy természetes biorezonanciás megnyilvánulás, ami nekünk, embereknek is jót tesz.

Tovább »
Színek és formák összjátéka - Így pompázz idén nyáron!

Színek és formák összjátéka - Így pompázz idén nyáron!

Idén nyáron debütálnak az ultramodern fazonok és merész színek, mi pedig örömmel mutatjuk meg milyen színes egyéniség is lehetsz most, hogy végre beköszöntött a jó idő.

Tovább »

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

loading...

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső