2014. április 19. - Emma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Nyereményjáték A hónap témája: húsvét Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. április 19. - Emma
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTeszt

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Fogamzásgátló (234 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
trixibaby (Topikindító) 2008-01-13 15:48:04 Válasz erre

Sziasztok! Babaprojekt miatt eladnám Belara gyógyszeremet! 2 levéllel maradt, dobozában, leírással együtt, még másfél év szavatossággal! Árban megegyezünk! Akit érdekel írjon a lilalepke01@freemail.hu email cimre! 

szuti11 2014-04-03 13:26:51 Válasz erre

Sziasztok! Eladó Marvelon fogamzásgátló tabletta (gyártó :organon), 2x21, tehát 2 havi adag, 4000 forintért. 

szreni90 2014-03-26 19:18:11 Válasz erre

Sziasztok! Eladó 3 havi Jangee 3mg/0.02mg-os fogamzásgátló tabletta. Mindhárom levél bontatlan. Ár: 6000ft. A tablettát Budapesten tudom átadni. Elérhetőség: szabo.renata.90@gmail.com

andus35 2014-03-19 16:54:25 Válasz erre

Sziasztok!Tri regol tablettát keresek.Esetleg ha valakinek lenne vagy van ismerősei körében aki megválna tőle,az kérem az andus7956@gmail.com e-mail címre írjon.

zoldgre 2014-02-27 15:27:04 Válasz erre

Sziasztok!!!

Segítségre lenne szükségem!

Eladó 2 havi egyész levél Zoely tabletta, sajnos én, az első két szemtől nagyon rosszul lettem, és ezért nem tudtam/tudom szedni.

a 2 teljes levél ára 5000 (alkuképes), de ha esetleg kell a bontott első levél (melyből 2 darab tabi hiányzik) akkor eladom azt is így 6000 forintért.

Ha érdekel nyugodtan írj, ha csak két levél, akkor is, nagy segítség lenne számomra, a postaköltséget én állom, küldöm mellé a betegtájékozatót is, a kistartót és a napos matricákat is!!!

Elérhetőségem: gretuska16@freemail.hu

zsannus5 2014-02-20 11:33:56 Válasz erre

Lindynette 20, Tri-regol 1-2 levél eladó, ár megegyezés szerint. zsanna0705@gmail.com

boriseres01 2014-02-10 19:38:39 Válasz erre

Sziasztok!

Eladó Jangee 3mg/0,02mg fogamzásgátlót keresek.

Ha valakinek van, erre az email címre várom az üzenetét: boriseres01@gmail.com

Előre is köszönöm! 

Bori

jazzky 2014-02-10 17:25:31 Válasz erre

Szisztok! 1 havi lyndinette 20 tabletta babaprojekt miatt eladóvá vált.

Érd: jazzky@freemail.hu

jazzky 2014-02-10 17:23:38 Válasz erre
Manci07 2014-02-06 11:40:04 Válasz erre

Sziasztok! Gyógyszerváltás miatt eladó, 1 havi Dienille fogamzásgátló! Ár: 2300 Ft+pk. Érd: szoszy15@freemail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Esküvői vásár 2014 a Női Portálon »

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

MAKKA Beauty Coffee - egy csészével a szépségért

A Beauty Coffee kollagén peptidet tartalmazó instant kávé. Fogyasztásával kisi...

Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Taoista fogyókúrás módszer - Wu wei diéta

Taoista fogyókúrás módszer - Wu wei diéta

A diéta fogalma a legtöbb emberben szorosan összefonódott a lemondással, szenvedéssel. A kínai taoista filozófia legfontosabb tanítása a Wu Wei, a „nem cselekvés” elve. Kiderült, hogy e felfogás remekül alkalmazható a diétázásnál is.

Tovább »
Lenyűgöző fotókon Ázsia mesés pagodái

Lenyűgöző fotókon Ázsia mesés pagodái

A kínai és japán tájkép szinte elképzelhetetlen díszesen faragott pagodák, kecses pavilonok, és felfelé kunkorodó, szárnyas tetejű templomok nélkül. Ezek a jellegzetes építészeti alkotások teszik olyan meseszerűvé Délkelet-Ázsiát.

Tovább »
Két fülem van, és szatyor vagyok...

Két fülem van, és szatyor vagyok...

Amikor valahol ledózerolnak egy sporttelepet, akkor az erősebbik nem tagjai azért könyörögnek, hogy vagy benzinkút, vagy több emeletes irodakomplexum épüljön a helyére. De semmi esetre sem pláza. Mert oda el kell kísérni a barátnőt vásárolni. Azt pedig nagyon, de nagyon nem szeretjük…

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Erika Angéla Edit Beáta Éva 
Társkereső
jozsef Réka Kristóf Vincent Péter