2016. december 11. - Árpád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. december 11. - Árpád
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » tanár-diák-szerelem (227 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
KicsiDrága (Topikindító) 2008-01-19 23:01:59 Válasz erre
Sziasztok!

Egyetemista hallgató vagyok,és beleszerettem a tanáromba!Bajban vagyok? Kérlek,segítsetek,mit tegyek (azt ne mondjátok,h felejtsem el!),esetleg ha van nektek is hasonló történetetek,kérlek,osszátok meg velem!
MarilynMon 2016-04-15 10:09:54 Válasz erre

Ha ez középiskolában történik meg, csak nevethetek rajta, mert kedves 15 évesek, a tojás héja még rajt van a fejeteken; ha viszont egyetemen – az már egy picit reálisabb, de veszélyes is lehet a tanár állását illetően…

anonymy 2016-01-03 21:18:08 Válasz erre

sziasztok
15 éves vagy és 27 éves a barátom. abban az általános pedasszisztens, ahova jártam. akkor kezdett nálunk dolgozni, mikor én voltam 8.-os. fél éve vagyunk együtt, igazából eleinte csak barátok voltunk, utána nagyon jó barátok, tényleg mindent meg udtunk beszélni a másikkal. majd ballagás után összejöttünk. én igazából azért írnék, mert nekem erről a szüleim, se az övé nem tudnak, csak a legjobb barátok mindkettőnk részéről. félek elmondani a szüleimnek, nem tudom mit fognak reagálni. az én ismerőseim nem igen a legjobb reakciót mutatták, eléggé lenéztek emiatt, igaz mikor megismerték megváltozott a véleményük, de nem tudom mit csináljak.....előre is köszönöm a segítséget.

kergabi 2015-08-30 22:19:24 Válasz erre

Egyetemen nem ciki, egy-két félév és már nem okoz gondot, ha már túl vagy a kurzusán. Kitartás!

Honeybunch12 2014-03-18 20:08:40 Válasz erre

Szia eléggé rég írtad de talán még látni fogod és válaszolsz a kérdésemre. Ami a következő lenne, esetleg megmondanád-e hova jártál gimnáziumba? Hasonló cipőben járunk, majdnem ugyanez a szitu. :)

Előzmény: kovi_esti - 2012-08-02 02:14:19
mikleangela 2012-12-08 12:42:31 Válasz erre

Hidd el én is nevetek az olyanon mikor azt írják.. ' Mi lett volna ha..'miért nem léptem..' vajon tetszettem neki..'  :)

Előzmény: KCs(Zs) - 2012-12-05 13:37:57
KCs(Zs) 2012-12-05 13:37:57 Válasz erre

XD

Bocsi, de ha ilyet olvasok, mindig nevetnem kell és eszembe jut mért is vagyok realista. XD

Előzmény: mikleangela - 2012-12-05 11:29:03
mikleangela 2012-12-05 11:29:03 Válasz erre

Sziasztok!
Szerelmesek vagytok? De nem tudtok együtt lenni? Segítség kéne? Esetleg mágia? Én segítek.

Elérhetőség: szerelem8@citromail.hu

KCs(Zs) 2012-12-03 22:18:12 Válasz erre

Szia, nincs rosszabb a megbánás érzésénél. Állandóan azon morfondírozni, hogy

"mi lett volna, ha", "mért nem léptem", "vajon tetszettem neki", "vajon benne lett volna" stb.

Egész életemben ezeken fogok gondolkozni... :(

Előzmény: Esperantina82 - 2012-11-25 15:11:00
Esperantina82 2012-11-25 15:11:00 Válasz erre

Szia!

Igazad van! De egyetemen és felsőoktatásban nem olyan Istencsapása dolog ez mint középiskolában...

Az én régi sztorim jól végződött... először is kiderült hogy rokonlélek a tanár, másodszor meg tökjó humora van.... és bármilyen furi már nem érzek olyat mint régen... de nagyon jól elnevetgélünk... és olyan élmény amint mindenkinek kívánok legalább... :)

Aztán persze van olyan is ahol akadályok vannak... és felnőtt korodban ksözönt rád... ott már nem is az a lényeg hogy tanár vagy nem tanár... hanem a lelke... Nyilván jobban észrevehető ha tanárod... de nem elsődleges dolog ez...

De tény, hogy sosem voltam a híve annak hogy titkoljuk az érzéseinket ha nem muszáj... Írjátok meg, mondjátok ki, írjatok verseket, dalokat... bármit de ne tartsátok magatokban...

A meg nem lépett lehetőséget örökre bánni fogjátok!

szeretettel: Tina

Előzmény: KCs(Zs) - 2012-11-25 14:03:49
KCs(Zs) 2012-11-25 14:03:49 Válasz erre

Sziasztok, úgy döntöttem, hogy a továbbiakban nem irok teljes történetet, csak a végét.

XY az álomférfim, már vagy 3 éve szerelmes vagyok belé (magam sem fogtam fel azt, hogy hogyan) kb. egy ponttól kezdve 1,5 évig nem láttam, majd egyszer csak felbukkant a kadvenc kirándulós helyemen, ott ahol magam lehetek, gondolkodhatok és elszakadhatok minden negatív dologtól, ami nyomaszt...babakocsit tolt.

Szóval a gyomrom összeszorult, levegőt alig kaptam és mire hazaértem sírógörcsben törtem ki...de mind ez az én hibám, ha annak idején frankón közlöm vele a tényeket...de ez van, ilyen az élet.

A lényeg, ha szerelmesedni látszotok egy tanárotokba, ha a helyzet engedi, mondjátok el neki. Sosem tudhatjátok, hogy mi lesz később. Kb. 21 évesen lépjetek túl a "dehát ezt nem szabad" gondolaton, mert egy életünk van, és ha ebből nem hozzuk ki a maximumot, a legvégén csak a sajnálkozás marad.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Helyezd el ezt a 9 dolgot a hálóban, és tedd rendbe az életedet

Helyezd el ezt a 9 dolgot a hálóban, és tedd rendbe az életedet

Az egyik legegyszerűbb módja, hogy rendbe tedd az életedet, ha elkezded alkalmazni a feng shui módszereit a hálószobában, mely terület a legintimebb az otthonodban. Ez a szoba személyes chi-vel rendelkezik, ezért helyezd el az alábbi 9 gyógyító elemet a benne. Hogy miért éppen 9? A kilences szám rendkívül pozitív a feng shui szerint, kedvező hatással van az életedre.

Tovább »
3 módszer arra, hogyan motiválhatod a pasidat a kapcsolatban!

3 módszer arra, hogyan motiválhatod a pasidat a kapcsolatban!

Tökéletes kapcsolat nem létezik. De mindent megtehetünk azért, hogy legalább jól működjön! Ám ehhez két emberre van szükség, mert nem elég, ha csak egy ember evezik. Általában a nők azok, akik mindent megtesznek a kapcsolatukért, keményen hajtva, hogy az sikeres és működőképes legyen. Hogyan vedd rá a pasidat, hogy ő is benne legyen és segítsen? Mondjuk ezzel a 3 módszerrel!

Tovább »
Iránytű-teszt - Milyen irányba halad az életed 2017-ben?

Iránytű-teszt - Milyen irányba halad az életed 2017-ben?

Ezt a tesztet egy norvég pszichológuscsoport állította össze, melyben a Feng Shui Asztrológiát hívták segítségül, és különböző irányba mutató iránytűkkel illusztrálták az egyes személyiségjegyeket. Elérkezett az ideje, hogy felfedezd a helyes irányt az életedben, így nincs más dolgod, mint tesztelni magad!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila