HIRDETÉS
2014. augusztus 22. - Menyhért, Mirjam
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: hurrá, nyaralunk! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. augusztus 22. - Menyhért, Mirjam
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » tanár-diák-szerelem (224 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
KicsiDrága (Topikindító) 2008-01-19 23:01:59 Válasz erre

Szia eléggé rég írtad de talán még látni fogod és válaszolsz a kérdésemre. Ami a következő lenne, esetleg megmondanád-e hova jártál gimnáziumba? Hasonló cipőben járunk, majdnem ugyanez a szitu. :)

Előzmény: kovi_esti - 2012-08-02 02:14:19
mikleangela 2012-12-08 12:42:31 Válasz erre

Hidd el én is nevetek az olyanon mikor azt írják.. ' Mi lett volna ha..'miért nem léptem..' vajon tetszettem neki..'  :)

Előzmény: KCs(Zs) - 2012-12-05 13:37:57
KCs(Zs) 2012-12-05 13:37:57 Válasz erre

XD

Bocsi, de ha ilyet olvasok, mindig nevetnem kell és eszembe jut mért is vagyok realista. XD

Előzmény: mikleangela - 2012-12-05 11:29:03
mikleangela 2012-12-05 11:29:03 Válasz erre

Sziasztok!
Szerelmesek vagytok? De nem tudtok együtt lenni? Segítség kéne? Esetleg mágia? Én segítek.

Elérhetőség: szerelem8@citromail.hu

KCs(Zs) 2012-12-03 22:18:12 Válasz erre

Szia, nincs rosszabb a megbánás érzésénél. Állandóan azon morfondírozni, hogy

"mi lett volna, ha", "mért nem léptem", "vajon tetszettem neki", "vajon benne lett volna" stb.

Egész életemben ezeken fogok gondolkozni... :(

Előzmény: Esperantina82 - 2012-11-25 15:11:00
Esperantina82 2012-11-25 15:11:00 Válasz erre

Szia!

Igazad van! De egyetemen és felsőoktatásban nem olyan Istencsapása dolog ez mint középiskolában...

Az én régi sztorim jól végződött... először is kiderült hogy rokonlélek a tanár, másodszor meg tökjó humora van.... és bármilyen furi már nem érzek olyat mint régen... de nagyon jól elnevetgélünk... és olyan élmény amint mindenkinek kívánok legalább... :)

Aztán persze van olyan is ahol akadályok vannak... és felnőtt korodban ksözönt rád... ott már nem is az a lényeg hogy tanár vagy nem tanár... hanem a lelke... Nyilván jobban észrevehető ha tanárod... de nem elsődleges dolog ez...

De tény, hogy sosem voltam a híve annak hogy titkoljuk az érzéseinket ha nem muszáj... Írjátok meg, mondjátok ki, írjatok verseket, dalokat... bármit de ne tartsátok magatokban...

A meg nem lépett lehetőséget örökre bánni fogjátok!

szeretettel: Tina

Előzmény: KCs(Zs) - 2012-11-25 14:03:49
KCs(Zs) 2012-11-25 14:03:49 Válasz erre

Sziasztok, úgy döntöttem, hogy a továbbiakban nem irok teljes történetet, csak a végét.

XY az álomférfim, már vagy 3 éve szerelmes vagyok belé (magam sem fogtam fel azt, hogy hogyan) kb. egy ponttól kezdve 1,5 évig nem láttam, majd egyszer csak felbukkant a kadvenc kirándulós helyemen, ott ahol magam lehetek, gondolkodhatok és elszakadhatok minden negatív dologtól, ami nyomaszt...babakocsit tolt.

Szóval a gyomrom összeszorult, levegőt alig kaptam és mire hazaértem sírógörcsben törtem ki...de mind ez az én hibám, ha annak idején frankón közlöm vele a tényeket...de ez van, ilyen az élet.

A lényeg, ha szerelmesedni látszotok egy tanárotokba, ha a helyzet engedi, mondjátok el neki. Sosem tudhatjátok, hogy mi lesz később. Kb. 21 évesen lépjetek túl a "dehát ezt nem szabad" gondolaton, mert egy életünk van, és ha ebből nem hozzuk ki a maximumot, a legvégén csak a sajnálkozás marad.

KCs(Zs) 2012-10-20 22:02:41 Válasz erre

Sziasztok,

Rég jártam itt, de azért követtem a hozzászólásokat. Volt egy próblémám, amit jó volt megosztani veletek. :)

Most nem egy problémát, hanem egy problémakört szeretnék felvázolni, talán nem is megoldást vagy meggyugvást keresek...csak ki akarom adni magamból, mert már magamban tartani fáj, felemészt ez az érzés, amit igazán nem is tudok hova tenni, legalábbis azt hogy hogyan alakult ki és egyáltalan, miért érzem mindig...

Kezdjük...ugorjunk vissza az időben kb. 5 évet. Szerintem magyaráznom sem kell milyen környezetbe csóppentem bele...új hely, új emberek, új helyzetek, új időszámítás(egy félév az egy félév). Hétről hétre találkoztam valakivel(no nem egy padtársammal), heti egyszer 1,5 órát töltöttünk "együtt"...

A vicces-kedves-aranyos, szikár...kb. ennyi meg a neve(XY) meg az egyebek ugye. Nem is nagyon ragadt meg bennem több ennyinél az első felvonás után.

Lépjünk egy nagyot..épp a 3. vagy 4. felvonásnál járunk (na ilyenkor vágyódom a középiskolás évek után, ott mindig tudtam épp hányadikat taposom )... túl vagyok pár kisebb-nagyobb kapcsolaton..szóval ugy alakult, hogy XY megint a heteim része lesz, de most van pár csavar a dologban, kisebb hely, kevesebben vagyunk...és kinyílt csipákkal..ne kérdezzétek, hogy beszéltem e vele a szokásos körökön kívül valamit is...nem emlékszem, mert csak az maradt meg bennem...XY 1.5 órája jó volt. Jó volt, és mint mindig történik az ember tesz egy pipát, készül a következő aknamezőre.

A későbbi felvonásokban többszörösen, szenvedélyesen álmodtam vele, annak ellenére, hogy az eddig talalkozásaink felejthetők voltak...néha beszélgettünk is, ill. azt hiszem, de nem is emlékszem ilyenre, csak pár momentumra, magázódtunk...nos igen ez a legbiztosabb e téren.

Járhattam én bárkivel, XY érzése ott volt, legalábbis lappangott bennem.

A 7. felvonás terén, úgy döntöttem, csinálok valamit...levelezzünk. OK, de hogy levelezzek valakivel akivel semmi kezdeti kapcsolatom nincsen. Mert úgye ismerősök nem vagyunk, pláne jó ismerősök. Kellett találnom egy "jó" okot, hogy elinduljon valahogyan ez a levelezés...műkszik nálunk egy iskolaújság szerüség, gondoltam bővítem a tevékenységi körömet (na meg az önéletrajzban is jól mutatnak az ilyenek), így az ujság szerkesztőjétől kaptam pár témát. Az egyik az INTERJÚ volt. Nos az ürügy megvolna.

Elővettem papírt, tollat...na azért ennyire nem durvolok - csak néha  -, e-mailcím beilleszt, témát vázol+hízelgés felső fokon és elküld. Szeretem ezt a játékot játszani, egy levélben magázó hangnemben annyira jól le lehet venni az embert (pláne a férfit) a lábáról, de ami ezután történt...folyt. köv lesz

Bo1009 2012-09-30 15:17:39 Válasz erre

Szerintem kicsit bajban vagy, mert nem történhet köztetek semmi. Egyenlöre legalábbis, ha te kijárod a sulit akkor lehet, de nem amég ö a tanárod.

onegirl22 2012-09-06 17:50:20 Válasz erre

Sziasztok ^^

Sajnos én is ebben járok,pedig próbálom elfejteni a nyarat arra szántam hogy elfeljtsem egy darabig sikerült is de elkezdtem újból álmodni vele és megint elkezdödött az egész:(

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szabó Zsófi nem érzi, hogy sokat változott az elmúlt egy évben

Szabó Zsófi nem érzi, hogy sokat változott az elmúlt egy évben

„Sokan azt gondolják, hogy az elmúlt hónapokban átértékeltem az életemet, és olyan új szokásokat vettem fel vagy olyan új életformát alakítottam ki magamnak, amely nagyban különbözik a régitől, pedig ez nem igaz” – mondja Szabó Zsófi, akivel norvégiai útja után beszélgettünk.

Tovább »
Állati nevek - Mit árulnak el a gazdiról?

Állati nevek - Mit árulnak el a gazdiról?

Az állattartás az esetek többségében a névadással kezdődik, Ez is egy kreatív feladat lenne, amit sokan sokféleképpen értelmeznek. Na de mi köze valójában a gazdinak az általa kiválasztott névhez?

Tovább »
Viseld a nyári kedvenceidet ősszel is!

Viseld a nyári kedvenceidet ősszel is!

Mindannyian tudjuk, hogy hamarosan beköszönt az ősz. A lenge kisruhákat felváltják a nagy pulcsik és az unalmas farmerek. Szükségszerű ez? A válasz: nem! Most megmutatjuk, hogyan építheted be kedvenc nyári ruhadarabjaidat az őszi gardróbodba egy-két melegebb kiegészítő segítségével.

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef István Lajos 

Még több társkereső »

Női portál oldaltérkép