Kövesd friss cikkeinket RSS csatornánkon
MÁGIA

8 mágia, amit Húsvét vasárnap és hétfőn érdemes elvégezni! – Akkor a legütősebbek!

Szerző:
Szabó Anna
Rendkívül erőteljes napnak számít a Húsvét vasárnap és hétfő. Ezekben a napokban óriási energiák munkálkodnak a világban, amiket érdemes megragadni, mágiába sűríteni és kihasználni. Ha szerencsére, bőségre vágysz, jó egészségre vagy akár egy gyermekre, akkor válaszd ki a neked legmegfelelőbb varázslatot és végezd el Húsvét idején!

Keresd ki a számodra legvonzóbb mágiát és végezd el Húsvét idején:

 

Bőségceremónia

Húsvét hétfőn készíts egy külön kis kosarat, amibe minden jót beleteszel. Miután elkészítetted, gyújts 13 gyertyát és tedd a gyertyakörbe a kis kosarat. Mondd el az oltárod előtt a következőt: „Az Istenek áldják meg bőséggel és jóléttel ezt a kosarat, hogy akik esznek belőle, soha többé szenvedjenek hiányt semmiből. Szívből adom a segítséget, hogy másokat boldoggá tegyek. Legyenek olyan gazdagok az életben, mint amennyire én vagyok az lélekben.”

Ezután ajándékozd olyannak, aki tényleg rászorul. Így elérheted azt, hogy a varázslat körbe menjen, hiszen előbb adnod kell ahhoz, hogy kapj is.

 

varázslat mágia húsvét
Szólj hozzá Te is!

OLVASS TOVÁBB!

SZEMÉLYRE SZABOTT HOROSZKÓP

Adja meg születési időpontját!

VAGY

KÉREM AZ ELEMZÉST

HÍRLEVÉL