Így emlékszik vissza Ann Cameron arra, hogyan fogott bele a sárgarépalé-kúrába:
Január 7-én, nyolc hétnyi sárgarépalé ivása után megtörtént az első CT-vizsgálatom. A rák nem növekedett, a daganatok némileg zsugorodtak, és kevesebb nyirokcsomó volt beduzzadva. Mindössze nyolc hét alatt a daganatok növekedése leállt.
A következő hat hónapban, egészen 2013. július végéig, minden nap kitartóan ittam a gyümölcslevet, kivéve, amikor utaztam. A 2013. július 30-án elvégzett CT vizsgálat nem mutatta rák jelét!
A megduzzadt rákos nyirokcsomók visszatértek a normál méretre, és stabilak voltak. Először beszéltem az onkológusomnak a sárgarépalé-kezelésemről, mondván, hogy nem mondtam el neki, mert azt hittem, szkeptikus lesz.
Azt mondta, biztos abban, hogy sok természetes anyag hatékony a rák ellen, de hivatalos tanulmányok és statisztikai adatok hiánya miatt nem tudja ezeket ajánlani.
Az onkológusom új vizsgálatot rendelt és 2013. augusztus 1-jén, csütörtökön megkaptam az eredményt: „Nincs bizonyíték a rákra.”
Személyes tapasztalatom alapján úgy gondolom, hogy a sárgarépa képes gyógyítani a rákot – és gyorsan, kemoterápia, sugárkezelés vagy egyéb étrendi változtatások nélkül.
A tudomány megerősítette a sárgarépa rákellenes tulajdonságait, amelyek a benne található antioxidáns falcarinolnak köszönhetők.
Egy Dániában és az Egyesült Királyságban vastagbélrákos patkányokon és egereken végzett tanulmány megállapította, hogy a sárgarépa fogyasztása csökkentette a rák előfordulását a kísérleti állatok egyharmadánál.
Egy másik tanulmány kimutatta, hogy a sárgarépalevet fogyasztó mellrákos betegek vérében megemelkedett a karotinoidok szintje, ami a rák megelőzésére szolgál.
De mielőtt bárki is kúraszerűen alkalmazná, érdemes előtte konzultálnia az orvosával.
kép forrása: unsplash
OLVASS TOVÁBB!
Ez a 6 hétköznapi szokásod rémálmokat okoz a fogorvosnak
Naponta kétszer fogat mosol, időnként fogselymet használsz, és azt hiszed, ezzel minden rendben van? Tévedsz, mert sajnos számos mindennap...
KÖZÉRZETFogszabályozás ár – ennyibe kerül a fogszabályozás manapság
Bár sokszor úgy érezzük, hogy a tökéletes mosoly ára szinte minden pénzt megér, itt az ideje, hogy beszéljünk a költségekről....
KÖZÉRZETMi a különbség a szemvizsgálat és a látásvizsgálat között?
A köznyelvben gyakran egymás szinonimájaként használjuk, ám a szemvizsgálat és a látásvizsgálat nem ugyanaz. Szemünk egészsége érd...
Nyomkodjuk-e a pattanásokat? A La Roche-Posay inkább a hámlasztásban hisz!
A pattanások nyomkodása valós probléma, főleg akkor, ha a tükör előtt állva nem tudsz ellenállni a kísértésnek....
KÖZÉRZETNyári nyomás, őszi nyugi: a pihenés is lehet kimerítő?
Sok ember számára a nyár a boldogság és a kikapcsolódás időszaka. Napsütés, nyaralás, élmények – mindez egyesek számára örömte...
KÖZÉRZETMinden, amit érdemes tudnod, ha tartasz a Parkinson-kórtól
A Parkinson-kórra jelenleg nincs gyógymód, de a betegség előrehaladásának lassítására irányuló terápiák fejlesztése folyamatosan z...
Adja meg születési időpontját!
VAGY
EZT EL KELL OLVASNOD
ÁLLATI CUKISÁGOK