Kövesd friss cikkeinket RSS csatornánkon

Borgo

 

A 12 bolttal rendelkező Borgo cipőbolthálózat bármely üzletében olyan nagy márkák közül válogathatsz, mint a Replay, Mustang, Art, Ambergray, Pepe Jeans ,Vagabond vagy éppen a Scholl top fashion, mely cipők nem csak hihetetlenül kényelmesek, de mindemellett gyönyörű szépek is. 

A Borgo saját márkája az Ambergray 2008 óta található meg a magyar piacon. Több mint 100 különböző modell közül válogathatsz mind a női és a férfi vonalon. Minden modell a fiatalságot, lendületességet és egyediséget tükrözi. A cipők megtervezésénél fontos szerepet játszik a fiatalság igénye, ízlésvilága és természetesen az aktuális trend. A kollekció tervezői nagy hangsúlyt fektetnek arra,hogy első osztályú anyagokat,természetesen csakis kizárólag bőrt, használjanak és mindig a divatnak megfelelő cipőket készítsenek.
Elsődleges szempont a minőség és a trend! Számos pozitív visszajelzés után állíthatjuk, hogy aki egyszer "belekóstol" ebbe a márkába, az bele is szeret és célirányosan választja a jövőben is.

 

Az idei tavasz-nyári kollekció részét képezik a közkedvelt Sugarbird márka és az Ambergray vadonatúj limitált szériás cipői, melyek kizárólag a Borgo üzletekben és a Sugarbird egyes üzleteiben találhatók meg.

 

A Borgo üzleteket megtalálod minden nagyobb bevásárlóközpontban (Aréna Plaza, Westend City Center, Alba Plaza-Székesfehérvár, Győr Plaza, Győr Árkád, Pécs Árkád, Malom Center-Kecskemét, Miskolc Plaza, Szinvapark-Miskolc, Debrecen Plaza, Debrecen Fórum) vagy, ha nem szereted a plázák forgatagát, akkor akár a kényelmes karosszékedből is megvásárolhatod a cipőket a

Borgo hivatalos weboldalán >>

Érdemes a honlapon regisztrálnod is, hogy te se maradj le a kiemelt akciókról, divatbemutatókról!

Ha szerencsés vagy, most meg is nyerheted kedvenc cipődet,
ha játszol
a Női Portál nyereményjátékán!
Tovább a kérdőívhez >>

SZEMÉLYRE SZABOTT HOROSZKÓP

Adja meg születési időpontját!

VAGY

KÉREM AZ ELEMZÉST

HÍRLEVÉL