Kövesd friss cikkeinket RSS csatornánkon
DIVAT

Így öltöztesd a pasidat ősszel!

Szerző:
Szabó Anna
Ki mondta, hogy a férfidivat unalmas? Galambszürkék, mohazöldek, kávébarnák? Ugyan már! Itt a bizonyíték, hogy a férfiak is öltözhetnek színesen, változatosan, vagányul. Nem akármilyen modellünk akadt ennek igazolására, mint Rákóczi Ferenc, rádiós, televíziós műsorvezető.

 

A kétgyermekes apuka és életművész főszereplésével készültek el a budapesti Belvárosban azok a fotók, amelyek valóban bemutatják, hogy bár a sportos életmód mindenekelőtt, akár még kis pocakkal is merészen, bátran bevállalhatóak egyes színek, fazonok.

{KEPGALERIA}

 

 

Közeleg az ősz, a kabátok, dzsekik ideje, és itt is elkél a jó tanács Mariannától. Attól, hogy borongósabbra fordul az idő, nem kell magunkat máris szürkébe, feketébe, barnába burkolni. A sötétkék az új fekete, minden körülmények között elegáns, és mivel remekül kombinálható minden élénkebb színnel, nem fognak papagájként tündökölni még egy üzleti tárgyaláson sem, egy zölddel vagy sárgával kombinált ingben, pulóverben sem. Nyilván vannak olyan alkalmak, amikor nem tudunk hibázni egy elegáns szürke-hófehér kombinációval, a lényeg, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje. A hétköznapokba, vagy akár a laza eleganciába pedig még a legkomolyabb üzletemberek outfitjébe is bele kell, hogy férjen néhány klassz árnyalat. Hogy legyen igazán mozgalmas és színes a nyár után az ősz is!

Szólj hozzá Te is!
SZEMÉLYRE SZABOTT HOROSZKÓP

Adja meg születési időpontját!

VAGY

KÉREM AZ ELEMZÉST

HÍRLEVÉL